Květen 2012

Mp3hlava

28. května 2012 v 16:51 Das bin ich
Dnes mi kolegyně řekla: Vás optimisty by měli střílet!
Nevím, čím to je, ale jsem v posledních dnech naprosto nekriticky šajny hepy a navíc hyperaktivní - tak hyperaktivní, až z toho bloguju! Shocker, co? Vlastně ani nevím, co moc psát, ale nějak mám potřebu vám toho hodně sdělit a cítím se lehce zdrogovaně vlastní dobré náladou, takže provedu to, co zde většinou nedělám - volné psaní a náhled od mé šílené mysli..
Pokazila se mi mptrojka. Zjistila jsem to v momentě, kdy jsem si stoupla dnes na běžecký pás a chtěla se zlikvidovat u poslechu soundtracku k muzikálu Fiddler on the Roof (židovské lidové jsou nejlepší workout songy, cha!) a marně se snažila empétřiplájer přinutit k hudební produkci. Normálního člověka by to asi naštvalo, u mě to mělo za následek, že mi začaly v hlavě samovolně hrát písničky - kupodivu ty, které v té empékrabici ani nemám- a začala jsem je nejen zpívat, začala jsem je prožívat - pokud jste se mnou neprožily žádnou singstár karaoke párty, tak nevíte, vo co jde - jde o to, že jsem zaklozetovaná rocková hvězda a když zpívám, tak vypouštím svoje inner beast - asi nosím pod baretem Kurta Cobaina jako profesor Quirrell - a hrozně řádím. Dženis Džoplin hadra, až na ten herojin, protože Karel drogy nebere, ten si šestří hlas.
Tak jsem zpívala a zpívala jsem také na obědě, protože evidentně dnes je den muzikálu a
Taky vymýšlím, kam pojedu na dovolenou. Kam jedete na dovolenou vy? Dejte mi tip, kde je to krásné a kde mě nezastřelí žádní pánové s utěrkama na hlavě.
O víkendu jsem byla na Cirque du Soleil v O2 aréně a užila si jeden z hajlajtů kulurních událostí tohoto roku sou fár. Miluju tento nový cirkus, poprvé jsem je viděla před mnoho lety, když vystupovali na předávání Oscarů a vždycky jsem si je přála vidět naživo. Done. Cha!
Během představení jsem si pohrávala s myšlenkou utéct k cirkusu a uplatnit tam svůj hlavní skill - vytřeštěný výraz satanova dítěte. Bylo by to krásné. Utíkali bychom před morem, potkávali rytíře, kteří na pláži hrají šachy se Smrtí a jedli jahody.

Také jsem objevila skvělé místo, kde budu fotit lučbuč - Krausovo sofa z Uvolněte se, prosím!

Hodilo by se mi do kvartýru!
A taky se fotím na divadelních záchodech opilá v průběhu představení , které mě nebaví.
A pak se představuju pod cizími jmény a dělám výtržnosti.
A to je asi tak všechno, co se dá s krevetama dělat.
Luv ya!

Long time no chat babydoll

20. května 2012 v 15:10 Das bin ich
Já už se ani nebudu omlouvat za dlouhatanánskou omluvu v blogískování. Věc se prostě má tak, že bohužel mám hodně práce ( a momentálně taky trochu potíže s přístupem na internet, ale to je snad jen dočasná věc) a když mám trochu času, většinou ho chci trávit jinak než datlením do notebooku XD Nechci ale, aby to tu ale umřelo, tak jsem se rozhodla, že vám napíšu nějaký pěkný blogískovací příspěvek s hajlajty mého pompézního života poslední doby :)
Jak někteří víte, byla jsem na úžasné dovolené v Londýně! Sice jen na týden, ale stejně to byla po velmi velmi dlouhé době první dovolená se vším všudy a musím říct, že jsem si to užila. Letěla jsem tam navštívit svoji kamarádku Chrissie, s níž jsem se intenzivně přátelila, když jsem studovala ve Walesu. Tehdy žila v Bristolu, ale přestěhovala se do Londýna, kde bydlí s dvěmi dalšími lolitkami, takže to byla dost loli dovolená :) Nakoupila jsem si hadry...
perex