Roses are red, violets are blue, grass is red, shit the garden´s on fire

12. února 2012 v 10:22 |  Diskašn
Zdar ženy!

Dnešní téma bude velice aktuální - slavíte Valentýna?
Přijde vám to jako hezký svátek zamilovanosti nebo jako komerční výmysl, který ignorujete?
Máte nějaký romantický/vtipný Valentýnský zážitek?
Slavíte jej, jen když jste s partnerem nebo vás napadá i nějaký cool způsob,
jak ten den nějak oslavit, když jste single?
Poslaly/dostaly jste někdy anonymní Valentýnku?

Let´s share the love, bitches.
EDIT: V souvislosti s Valentýnem chci upozornit na jednu skvělou akci.
SPOJME SRDCE PRO LIDSKÁ PRÁVA
Dejme dni svatého Valentýna novy rozměr! Setkejme se na Náměstí Svobody a vytvořme společně největší LIDSKÉ
SESKUPENÍ SE SVÍČKAMI VE TVARU SRDCE na podporu lidských práv!
14.2. 17:30, Brno

Od 15 hod bude na Náměstí umístěn informační stánek, kde se dozvíte příběh vězněné Chen Zhenping a b...udete moci podepisovat důležitou petici na její podporu. Mimo to ochutnat výborné čínské koláčky.

Akce vyvrcholí v 18 HOD vytvořením srdce ze svíček. Můžete si přinést vlastní svíčku nebo zakoupit za symbolickou cenu na našem stánku. Zajistili jsme profesionálního fotografa, který bude celou akci dokumentovat z výšky od blízkého domu.

Těšíme se na Vaši účast.
Ať už Valoše milujete nebo nenávidíte, je to jedno. Osobně Valentýna neslavím, ale na tuto akci ráda upozorním a doufám, že se tam sejde co nejvíce lidí.
 


Komentáře

1 Alice-chan Alice-chan | Web | 12. února 2012 v 14:24 | Reagovat

Valentýna slavím, ale tak nějak nekomerčně. Moc to neberu jako významný den a nikdy mě to netrápilo i když jsem byla sama.
Spíš to beru jako dobrý důvod proč si otevřít víno, naložit se do vany, nebo mlsat čokoládu. Cokoli z toho jde lehce obhájit tím že se slaví valentýn. :D
Stejným způsobem se dá ten den oslavit i když je člověk single.
Naprosto ale nechápu ten cirkus, který kolem toho někteří dělají. Zvlášť ty co se snaží na poslední chvíli někoho sehnat. Stejně jsme češi, my máme první máj :D

2 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | Web | 12. února 2012 v 20:28 | Reagovat

Tenhle svátek naprosto ignoruju. Jednak si myslím, že je to jen komerční záležitost a jednak si myslím, že když mám někoho ráda, tak ho snad mám ráda celý rok a nemusím čekat na jeden stupidní americký svátek. O.o Takže to je vlastně odpovědí i na další otázku - ne neslavím ho.

A co se týče valentýnky, tak jsem tuším nějakou dostala, ale ta byla pro mě a zároveň pro sestřičku. :)
Radost to sice udělá, ale já mám radši, když mi takové věci říkají ostatní upřímně přímo (což se taky děje téměř pořád, takže mě daná valentýnka docela překvapila XD)

3 Tereza Sariel Tereza Sariel | Web | 15. února 2012 v 15:56 | Reagovat

Valentýn slavím, je to sice komerční svátek, ale popravdě je mi to fuk. Za blbosti jako valentýnky a tak ponejvíc neutrácím, spíš je to jen dobrý důvod si trochu vyhodit z kopýtka, koupit kytičku a zajít třeba na dobrou večeři. :) Ráda i na Valentýna pozoruju ve městech lidi - kluky s pugety růží, vyfintěné holky pospíchající na rande... Je to hezké. :)
Můj nejvtipnější Valentýn byl asi v jedenácti letech, kdy jsem od spolužáka dostala 115 kartiček Pokémon, to mi udělalo takovou radost, že jsem pak velmi vážně přemýšlela, jestli ho náhodou nemiluju. :D
Valentýn slavím, i když jsem sama. To pak většinou nakoupím velkou hromadu laciných přáníček v Levných knihách a některé rozdám kamarádkám a některé věnuji sama sobě, protože jsem přeci jen člověk, který se mnou zůstane navždy a upřímně mě miluje. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama