Leden 2012

Gyaru médchen-chan

26. ledna 2012 v 23:16 Das bin ich
Ahoj ženy!
Předtím než připravím další bičing (nebojte, bude!), ukážu vám pár fotek, upravených i neupravených, z minifotošútu, který jsme spáchaly o víkendu s KK a Veničánkem - KK potřebovala nafotit nějaké příklady gyaru líčení a účesů pro svoji přednášku na Pragáči (která bude awesome, takže tam určo všichni přijďte!!), tak jsem jí propůjčila svoje kadeře a skrovné vlasové skilly k vytvoření něčeho, co si představuji pod pojmem gyary účes, líčení probíhalo zcela v režii Kejkej, protože v tom moc zdatná nejsem. Jak to dopadlo, posuďte samy!


Show me your secrets

24. ledna 2012 v 10:48 Diskašn
Čau ženy,
téma k diskuzi, shall we?

CO S SEBOU NOSÍTE V KABELCE?
Koukám do svojí elegantní černé pracovní kabelky (mmch dáreček od Katuky, abych byla trú byznys žena a netahala do práce pořád svoji infantilní růžovou brašničku) a říkám si, jak je to možné, že s sebou pořád tahám tolik krámů. Momentálně moje kožená černá díra skrývá ve svém chřtánu:
pěneženku
kartu zaměstnance
klíče od baráku
dokladěnku
krém Dove
paletku očních stínů
blíže nespecifikovaný počet tamponů
krabičku cigaret a zapalovač
řasenku
několik propisek, z nichž těžko říct kolik píše
hřeben
dvě poloprázdná platíčka ibalginů
labello na rty
několik zmuchlaných účtů z Tesca
staré lístky z výstavy v Doxu
staré lístky z divadla

Very rori, že?
A co s sebou taháte vy?
Je něco, bez čeho nikdy neopustíte dům? A jaký nejbizardnější předmět jste našly ve své kabelce?
Komentuj, komentuj, vykrúcaj!


Hair porn

21. ledna 2012 v 22:17 Das bin ich
Víte, co bych chtěla? Chtěla bych být jako Nymfadora Tonksová a mít možnost změnit si barvu vlasů na jeden den nebo jeden týden bez toho, abych si je ničila nějakým dryjákem. STRAŠNĚ se mi líbí žvýkačkově pastelové pestrobarevné barvy vlasů, ale bohužel si nemůžu dovolit do nich jít se svojí seriózní palicí - tak se aspoň v tomto článku pokochám výživným hair pornem pokradeným z Tumblr. Co se vám líbí nejvíc?


Lucy´s bitchin about burando - Mise pokračuje!

19. ledna 2012 v 1:22 Postřehy z loli světa
Čau ženy!
Veni udělala butíky, Lucy jde na bitching!


Vím, že jsou to undebust šaty, vím, že se pod ně nosí halenka, ale nemůžu si pomoct, vždycky když je vidím takhle na obrázku na figuríně, tak mě napadá, co by se asi dělo, kdyby někdo přišel na sraz v burandu jako trú koyzven lolita...

Lucy´s bitchin about burando Vol.Těžko říct

13. ledna 2012 v 11:57 Postřehy z loli světa
Zdar ženy, jdem na bitching?
*Lucy je doma nemocná a vzpomněla si, že má blog*Tento náboženský printík mi připomněl tumblr Ugly Renaissance Babies
- nechtěla by Meta vyrobit třeba headdress s tímto fešákem?

This year shall be mine

1. ledna 2012 v 22:09 Diskašn
*Lucy se vzpamatovala z kocoviny a chce se jí bloggovat*
Máme první den nového roku a nabízí se velmi nečekané téma k diskašn..
Dáváte si novoroční předsevzetí? Jestli ano, jaké? Jestli ne, dávaly jste si je někdy? Dodržovaly jste je?

Osobně nemám novoroční předsevzetí ráda, protože jsou většinou negativně zabarvené- říkají, že něco musíme, že se k něčemu musíme dokopávat a většinou je to něco, do čeho se nám úplně nechce - zhubnout tolik a tolik kilo, budu chodit cvičit dvakrát do týdne do konce života ,nebudu utrácet za blbosti a budu šetřit, budu se výhradně stravovat jen ultra bio ultra zdravými pochutinami a už se mi nikdt nikdy nestane, že se vožeru tak, že se ráno probudím v oblečení s půlkou gyrosu v ruce... (ne, to se mi nestalo, i když to zní, že by se mi to klidně stát mohlo :) Taková předsevzetí nevedu - vedu pozitivní plány, ráda plánuju, jak to udělám, aby rok 2012 byl skvělý, zábavný a abych si jej užila!
Zdehle moje předsevzetí!
1) Zkusit stand-up comedy. Napsat svoji vlastní tkz.routine, zkusit to s přáteli, pak, pokud to půjde dobře, překonat svůj strach a trému (nezdám se, ale jsem celkem trémista, když přijde na to vylézt na podium) a jít do toho. Nic od toho nečekám, nechci být profi komik, jen je to něco, co je u mě na úrovni adrenalinového sportu, který jsem už nějakou dobu tajně chtěla zkusit, ale vždycky jsem si myslela, že na to prostě nemám nervy. Teda nevím, jestli je mám nebo ne, ale what the hell, rok 2012 bude rokem nových zážitků a pokud to dopadne katastrofálně, stejně přijde konec světa a moje ostuda bude ostatními vytěsněna, neb budou mít moc starosti s odrážením útoků zombíků atd.

2) Pokračovat s firetwirlingem, protože je to supermegagigafokinósam

3) Chodit plavat!

4) Zkoušet nové věci, využívat příležitosti, poznávat nové lidi, nebát se nových věcí, cestovat, vybírat si dovolenou, jíst, pít, navštěvovat přátele, co bydlí daleko ode mě, prostě se mít tak dobře, jak to jen jde!


Těším se na vaše komenty!!

Bring it on, 2012!

1. ledna 2012 v 21:26 Organizačně
Milé ženy,
do nového roku (means začátku konce světa :) Vám přeji, abyste měly nezřízené sny a abyste se nebezpečně blížily k jejich naplnění, abyste měly kolem sebe samé dobré lidi, abyste vám přály šťastné náhody, aby se vám dařilo ve škole,v práci,abyste byly šťastné ve svých vztazích anebo ještě šťastnější jako single, abyste měly odvahu i peníze na to oblékat se přesně tak, jak to těší vaše srdce, abyste a abyste si v prosinci mohly říct- jo, to byl vážně dobrý rok!

A taky (si) přeji, abyste často a rády chodily na tento blog a komentíkovaly! Na oplátku se budu snažit blogovat o trochu víc !