Prosinec 2011

Siberian intermezzo

28. prosince 2011 v 19:00 Daily Lucy
Už jsem to narvala na FB, na LB, Twitter, Niv to má na blogu, to by v tom byl čert, abych to nepropašovala i sem!

Chci vám ukázat fotky z krásného fotošútu u brněnské přehrady, který jsme spáchaly s Nivelleen během včerejška. Atmosféra u přehrady byla přesně taková, jakou miluju - chladná, melancholická, voda pod vrstvičkou ledu, všude temno, sychravo, pochmurno, mlhavo... (ne, opravdu mě nezvěte na dovolenou na Kanáry..). Výsledné fotky mi Sandie na lukbuku okomentovala " Jako vystřižené z norského existenciálního filmu" - což se mi moc líbí a přijde mi výstižné :)
Tak enjoy a hoďte koment, když se vám bude chtít !


Lucy´s bitching about burando: Bejby!

28. prosince 2011 v 1:21 Postřehy z loli světa
Zdar ženy!
Odpustím si kecy okolo, všem je jasný, co se bude dít, jde se bíčovat!

2011/2012

25. prosince 2011 v 23:15 Das bin ich
Šťastné a veselé Vánoce, ženy!!

Tradičně se omlouvám za odmlku, ale vy z vás, kdo víte, jakou dělám práci, asi nejste moc překvapené tím, že tu v poslední době bylo polomrtvo - z kumulace blížících se Vánoc s úmrtím pana prezidenta Václava Havla, jsem byla šíleně, ale ŠÍLENĚ pracovně vytížená a opravdu jsem neměla ani čas ani myšlenky blogovat - jo a navíc jsem ještě do toho držela Partemeber (Party + Decebember aneb Lucy slaví narozeniny celý měsíc! )

Takže lehká sumarizace za dobu nekomunikace...

Lucy´s bitching about Angelic Pretty burando

15. prosince 2011 v 16:24 Postřehy z loli světa
Zdar ženy!
Veni udělala další novinky z loli butíků, takže se můžeme pustit do bíčování nad burandem, což? Neboť není nic lepšího než se posmívat tomu, co si nemůžem dovolit! *thumbs up*

Report z Vánočního lolita srazu 2011

4. prosince 2011 v 16:22 Srazy

Pár mých osobních postřehů ze včerejšího Vánočního srazu č.4
- pro mne tedy číslo 3, protože ten loňský jsem zmeškala - byla jsem ve Walesu
za který všem organizátorkám moc děkuju, bylo to sou mač fany fan fan!

- předsrazové ráno bylo pro mě celkem divoké, protože večer před tím u mě byla pártoška a Lucy se podle svého dobrého zvyku docela zrušila a ráno mi pak bylo tak špatně, že jsem vážně uvažovala, že místo roríčanských hadříků si na sebe dám tak maximálně tepláky a zůstanu s hořkým čajem v posteli :) Naštěstí jsem se dala do kupy a s Katu jsme tak dorazily jen s mírným zpožděním! Ale stálo to za to, ženy,ne?
- prostředí strahovských kolejí bylo příšerný!! Upřímně řečeno, nedovedu si představit, že bych tam jako studentka bydlela. Ovšem samotná čajovna byla velice útulná, prostorná, takže jsme o sebe nezakopávaly i když nás bylo tolik. Good job, Ket, dobře jsi to vybrala!!
- venku byla dost zima, ale stejně jsme fotošútovali, fotošútovali a fotošútovali!
- inspirace pro můj srazový look byla creepy viktoriánská panenka a myslím, že se mi to celkem i povedlo :)
za foto děkuji Mitsuki!
- Myra měla skvělou paruku, skvělou sukni a skvělý módní doplněk v podobě Alfréda :) Cutest couple evaaarr!
- Melody a Akeshi jsou doutnající bomba plná energie, cukrkandlu, cigár, penisů, prostě všeho!
- děkuju všem za dárky a doufám, že se vám líbily ty moje! Love y´all!
- na afterparty v čínské restauraci jsme s Tenshi probraly devět řad Amerika hledá topmodelku, překně popořadě a tímto se omlouvám zbylým slečnám, které jsme vyšachovaly z konverace -ale to máte za ta doramata :)
- Ket vyráběla skvělý toasty omnomnom, který mě docela zachráni
- Katučin oučes byl úžasný!!!! Obdivuju, co dokážeš s vlasy, Katu!
- na srazu převažovaly gofik lolitky a bylo tam také hodně elegantních aristokratek v dlouhých sukních a korzetech - zima asi žene lolizzz do temnot!
- ex-plešatá KK se super zesvětlenými vlásky vypadala jako mladší ségra Agyness Deyn
- Joke pro zasvěcené: KOITUS KAWAII DESUUUU!!
- JAm vypadala skvěle, moc se mi líbil její model!
- Veni má nejlepší ksichtíky na světě, vypadá loliťácky, i když vypraví story o zvracení ha ha
- drogová diskašn s Melody, Tenshi a Elisse bude mít brzy dohru i zde na blogu, coming soon!

Tak zase za rok, ženy!
Yay for poslední loli sraz před koncem světa *_*
-

It´s December, pumpkins!

2. prosince 2011 v 0:55 Das bin ich
//nechápu, proč ještě nespím, ráno musím brzo vstávat, ale mám chuť napsat netradičně blogovací článek, který zas nikdo nebude komentovat, ó ano!
Dneska jsem měla senzační náladu, neb můj nejoblíbenejší měsíc v roce je TADY!

Pár důvodů, proč Lucy miluje prosinec

- mám narozeniny!!

- mám svátek!


- Vánoce!

- Silvestr!
- sníh!
- svařák se dá pít furt, protože se můžete vymlouvat, že se "musíte zahřát zvnitřku"
- kabáty, čepice, klapky, šál..miluju zimní hadry
- Vánoční sraz! woo hoo!
-zimní fotošůty
-koledy
- už jsem zmínila svařák?Ne, takhle to nemůže být furt, takhle to může být jen v prosinci!
Btw...

Jsem ostříhaná. Teda ne nějak moc,jen jsem si v rámci kancelářských alotrií nechala od kolegyně ustříhnout ofinu. Jo, to jsou přesně ty věci, které já dělám - někdo by třeba trochu uvažoval, jestli se chce po asi osmi letech odhaleného čela vrátit k ofině a jestli je dobrý nápad se nechat stříhat naprosto tupýma nůžkama od holky, která je stejně trhlá jako já, ale víte co, takhle to prostě chodí v mém světě! Bohudík vše dopadlo dobře!Můj čtvteční look aneb Jdu pozdě do práce, ale stejně si ještě pofotím hadry!

Ale ještě k prosinci - jo, jsem iksajtid, že je prosinec, to ale absolutně neznamená, že bych byla nějak připravena na zálěžitosti s ním související. Nemám nakoupené dárky. Obchoďáky mě depkají a bolí mě z nich nožičky. Cukroví samozřejmě nepeču, protože to se u nás nedělá. Fun fact o naší rodině: matka se občas rozhodně "zrušit" nějakou potravinu z jídelníčku celé rodiny, neb si někde přečte (anebo to říkají na rádiu Impuls, jehož je věrnou fanynkou - nou koment, gájz, je to moje máma, jasný? ), že zvyšuje hento nebo snižuje tamto a taková potravina se v ultra zdravém jídelníčku naší rodiny již nemá šanci objevit. Cukroví bylo již před lety shledáno zbytečnými prázdnými pocukrovanými kaloriemi, takže jej nevedeme. Já už samozřejmě u rodičů nebydlím, takže bych si mohla jíst kandované zakázané ovoce od soumraku do úsvitu, ale zvyk je železná košile,co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdem a starého psa už novým kouskům nenaučíš - pečení cukroví prostě nemám v krvi a vlastně nevidím důvod, proč ho dělat. Leda pokud bych si chtěla vsugerovat, že jsem jakože velká hospodyňka schopná vyprodukovat jídlo, k jehož případě je potřeba trouba (tu jsme u mě v bytě použili zatím jen jednou, tehdy, když se nám na týden porouchal kotel a v bytě bylo čtrnáct stupnů - to jsme seděli kolem otevřené rozfajrované trouby zabalení v dekách jako bezďáci kolem zapálené popelnice).

Co je jinak nového?
Blíží se moje 25.narozeniny, které jsem rozhodnutá slavit celý měsíc, cha!
Těším se velice na Vánoční sraz! Akce roku coming soon!
Jsem pořád v práci. Nestíhám moc jiného, jsem šialený workoholik.
Neskutečně se těším na další Ohnivou středu, kdy zase půjdem točit s ohněma!Musím si časem koupit vlastní tyč a najít nějaké místo, kde by nevadilo, že bych to tam chodila ohrožovat požárem... Kdo nabízí dvorek?
Uvažuju o kurzu potápění
Uvažuju, že si koupím nějaký z obrazů od Allison Harvard, které prodává na Etsy!! Lovin ´em, jsou tak parádně úchylné, šikly by se mi v kvartýru...
Chcu nějaké krásné nové infantilní povlečení! Znáte mě, jsem magor.
Nakoupila jsem si spoustu nových hadrů, ale nic lolita bohužel :/
Těším se na brněnskou párty s lolitkama a taky na Silvestra. Kdo by se taky netěšil! Strávím ho u Katu, doufám, že se nás tam sejde z LOGru co nejvíc. Kde plánujete Silvestrálové oslavy, btw?

Btw...co myslíte, měla bych si k té ofině nechat zkrátit vlasy ? Všichni mě ženou do mikáda...
Thoughts?