Listopad 2011

Firetwirling Lucy

27. listopadu 2011 v 23:57 Das bin ich
Narvala jsem to všude, narvu to i sem :)
Pár foteček, které minulou středu vyfotila Ketmara se mnou na naší dlouho očekávané fire twirling sešn - ohnivá show s tyčemi, vějíři, poi atd - prostě úplná nádhera!! Miluju oheň, jsem stoprocentně ohnivé znamení a do tohoto koníčku jsem se chtěla pustit už dlouho. Jsem nadšená, že jsem konečně našla lidi, kteří se tomu věnují a můžou mě do toho zasvětit :)

- těsně před tím, než jsem to sfoukla - skomírající ohýnek :)
více pod perexem

C´mon, December, my body is ready!

27. listopadu 2011 v 10:44 Das bin ich
Zdar ženy!

Přeju vám všem krásnou první adventní neděli! Nevím jak vy, ale já mám dneska skvělou náladu a už se nemůžu dočkat, až začne sněžit a začne pořádná zima. Miluju zimu. Miluju sníh. Miluju šály, čepice, rukavice, svařáky, horké medoviny (a jiné alkoholy :), horké kaštany, Jsem stoprocentné dítě zimy. A v zimě mám taky mnohem větší chuť nosit lolitu. Nechápu, když se někdo ptá, jestli to není móda do zimy nepraktická - wtf? Není nic lepšího než všecky ty lolifikované zimní ajtemy jako klapky na uši s mašlemi, rukávníček, rukavice, kožíšky... S lolitou mám spíš problém v létě, když je vedro, do spodniček by mě nikdo nedostal, jsem strašně horkokrevný tvor a měsíce červenec a srpen bych nejraději strávila někde na fjordu sledováním depresivních severských filmů. *thumbs up* Ale do léta naštěstí daleko, nyní nás čeká Lucyin oblíbený měsíc - PROSINEC!! Juch! Juch! Juch! Jakmile napadne sníh, jsme s Ketmarou domluveny na fotošútu na sněhu, na což se opravdu strašně moc těším, miluju zimní fotky. Pár jsem jich naházela pod perex :)

Angelic Addidas

19. listopadu 2011 v 13:54 Diskašn
Čau ženy!
Čas na diskuzi, hm ?

Dneska se zeptám na velmi obecnou věc- co vy a sport?
Věnujete se aktivně nějakému sportu? Jaký sport vás baví nejvíc? Co je pro vás nuda? Jaký sport jste vždycky chtěly zkusit?
Co vy a adrenalinové sporty, šly byste do toho? Už jste to někdy zkoušely?
Na který sport nejraději koukáte v televizi? Fandíte nějakému týmu/sportovci?
Co říkáte na Olympijský hry 2012 v Londýně - těšíte se nebo je vám to úplně jedno ?

Jak to mám já : Nejsem moc sportovní člověk, u žádného sportu jsem nevydržela moc dlouho. Nejvíc mě bavil chi-tonning, což je taková kombinace pilates, powerjógy a 7 Tibeťanů, to se mi líbilo, bylo to správně silové a moc si to nehrálo na meditaci ve stylu buddhistických mnichů. Nemám rytmus v těle, nebaví mě tanec, i když jsem chodila do tanečních a kdysi jsem byla na tanečním street style táboře, kde jsme dělali chorošky jako Majkl Džeksn. Jsem vodní živel, miluju všecko spojené s vodou, chodím pravidelně plavat, plavání mě relaxuje, vždycky si představuju, jak ze mě voda smývá ten stres a starosti. Plavu ale zásadně indórs, představa, že bych se měla někde pokoušet o prsa na koupališti, kde na mě cení svoje prsa naolejované kočeny a z druhé strany mě kope nějaké dítě s křidýlkama, mám chuť se potopit a už se nevynořit. (Btw, už jsem se zmiňovala, že miluju svět pod vodou? Asi stokrát, že ? XD) Už sto let se chystám začít s jumpingem ( takové to hopsání na trampolínách), to bude sou mač fan a sou mač imberesing, protože budu určitě po pěti minutách velice mrtvá! A počítá se firetwirling jako sport?
Sport, který nesnáším, je aerobic (taky známý jako érobič), na ten by mě nikdo nedostal ani omylem, to je moc skupinové feel-good aktivita, která mě uvádí do deprese.
Adrenalinové sporty mě lákají - třeba tandemový seskok!- ale taky z nich mám šílený strach, nevím, jestli bych se odvážila.
Sporty, které mě odjakživa fascinovaly, jsou moderní gymnastika, na to ráda koukám v televizi, hlavně na skupinové kreace s takovou tou stuhou awwww - víte co myslím :) a akvabely! A celkově všecko, co zavání akrobacií..
A Olympiáda je mi ukradená,jediné pozitivum na ní je, že bude v Londýně :)
Těším se na vaše komenty!

Gothic lolita sraz v Plzni- fotky

14. listopadu 2011 v 17:58 Srazy

ČAU ŽENY!
Omlouvám se za odmlku v čelendži (zase!), ale bohužel momentálně je můj život hektický a každou volnou chvíli se snažít využít jinak než u počítače :) Třeba sobotním výletem do Plzně na gothic lolita sraz, který pořádala Veni-chan! Byl naprosto skvělý - i když ta afterparty mi fakt chyběla :) Na srazu jsem se (opět) projevila jako photowhore, strašně ráda se kroutím před aparátem a když ho má v rukou takový profík jako Kejkej, nenechám si ujít příležitost získat nějaké krásné kandidáty na novou FB profilovku!
Spousta obrázků pod perexem, indžoj end suteki!!

The star was born underwater

7. listopadu 2011 v 0:36 Das bin ich
Čau ženy,
krátká odbočka z čelendže - musím vám ukázat svůj dnešní nákup- šaty z F+F!
Nejsou ósam? Neberte to jako daily Lucy, foceno samozřejmě ve zkoušecí kabince (ha, trapas!),
takže přehlédněte neladící pančuchy, kthxbye!
Jsem do nich zamilovaná, jsou tak krásné!!
Další nákup ze dneška - das uber-cheap (to je výraz, co? XD), uber lame kulma!


Pozor, fotka bez mejkapu a bez brýlí/čoček, protot ten krátkozraký výraz, nelekněte se!

A ještě jedna věc, velice offtopic..

Jak všichni víte, koukám na America´s Next Top Model, kde právě běží All Stars Cycle, v němž je i naše oblíbená, všemi milovaná ALLISON alias Creepy-chan alias Ta s obrovskýma očima. Minulý týden měli holky za úkol napsat a nazpívat vlastní píseň a natočit k ní videoklip. Allison se trochu složila, že neumí zpívat, ale pak se dala dokupy a vtvořila naprosto krásnou, jemnou a půvabnou píseň a klip s úžasnou, panenkovskou a zároveň bizardní a creepy atmosférou - nemůžu vám to neukázat!
Jmenuje se "Underwater" a toho textu "potleadum, top model backwards" si nevšímejte, to jim Tyra Banks přikázala, že to tam musí dát do těch jejich písní, nechápu proč...Fakt doufám, že tento cycle Allison vyhraje, jinak milé Tajře Benks objedu auto klíčema.

#10ThingsIFindAttractive

3. listopadu 2011 v 10:12 Diskašn
Zdar ženy!
to koukáte, kolik je tu aktualizací, co? Jen to fičí! Mám neuvěřitelně skvělou náladu (protože a) viz článek níže a za b) jdu dneska na premiéru filmu a šíleně se těším) a na Twitteru jsem viděla toto trending topic: 10ThingsIFindAttractive - chtěla jsem k němu něco napsat, ale pak mě napadlo, že je to vlastně fajn téma k diskašn! Co vy na to? Napište mi pěkně za sebou 10 věcí, které shledáváte atraktivním , ať už jsou to povahové rysy nebo nejmenší maličkosti.

1) Brýle -nejlépe výrazné. Hned udělají dotyčného v mých (krátkozrakých) očích atraktivnějším!
2) Smysl pro humor nejlépe podpořený citováním z mých oblíbených filmů nebo seriálů ( kdo mi řekne "Španělskou inkvizici nikdo nečeká!," může chystat veselku -přeneseně řečeno XD)
3) Zájem o film a schopnost vést se mnou dlouhou debatu o tom, kde bychom co střihli/zrežírovali/napsali jinak v právě zhlédnutém filmu.
4) Když se dotyčný vyzná v počítačích, umí programovat, všecko spraví atd. - tohle nevím, s čím souvisí, protože já sama s počítačem umím zacházet čistě uživatelsky, ale prostě mi přijde nehorázně cool, když někdo umí s písí majstrštyky. Takže ajťáci ftw!
5) Svetr popř. vesta + bílý límeček košile - oh the joy!
6) Drobné nedostatky, jimiž lidé dýchají. Mezera mezi předními zuby ftw!
7) Anglický přízvuk. Je třeba dodávat něco víc?
8) Zrzavé vlasy na holkách i chlapech.
9) Random: Orientace v 3D grafických programech, vlastnictví stajliš cigártašky, husté vlasy, náklonnost ke psům či kočičkám, lajkování britského humoru, sarkasmus, vysoké ambice a pracovitost, ochota pojmenovat dítě neobvyklým jménem, láska k cestování, nechuť k trempování, tolerance k menšinám a hra na hudební nástroj!
10) Bříško! *_*

Těším se na vaše komenty!

Uber-cool challenge: DAY 11

3. listopadu 2011 v 0:04 Das bin ich

DAY 11. Leave a secret

Haha, toto se hodí. Chcete vědět tajemství,staré asi tak...hodinu?
V dubnu letím do Londýna na koncert Emilie Autumn!
a samozřejmě také na nákupy, zábavu a hengautování!

YAY FOR SPONTÁNNÍ NÁPADY!


Uber-cool challenge- Day 10

2. listopadu 2011 v 20:51 Das bin ich

DAY 10. What is your favorite website aside from Tumblr? Why?

Tohle je nudný téma, pojďme hrát tedy opět naši oblíbenou hru ŘEKNI TO NOELEM!

Moje suverénně nejoblíbenější stránka je YOUTUBE!
Překvápko?

Ani moc ne, co?

Taky miluju Twitter, protože člověk může followovat svoje oblíbené selebrity jako třeba Noela Fieldinga!
Někdo tomu říká stalking, my na Twitteru říkáme Thanks for the follow!

A chraň vás ruka páně říkat přede mnou, že Twitter je nuda!
Btw, ano, i tohle je Noel The Sexual Confuser!
*_*
ČAO ZASE ZÍTRA!

30-day´s uber-cool challenge - DAY 9

1. listopadu 2011 v 8:00 Das bin ich

DAY 9. If your house caught on fire

what would be the most important things for you to save


Hlavně ne žádné občanky a takové blbosti, to je všecko nahraditelné!
Já bych se hlavně starala, aby byly všichni z naší rodiny a taky naši pejskové v bezpečí, pak bych řešila hmotné záležitosti. Asi bych vzala fotky, protože když mi shoří fotky, shoří mi vzpomínky na dětství a už nikdy je nevrátím. Nic dalšího bych už nebrala, než bych něco v tom mém bordelu našla, měla bych dávnou podpálenou...spodničku :)