Září 2011

Working Class

29. září 2011 v 22:50 Daily Lucy
Crappy fotka je crappy.

Jako aktualizace docela sucks, co? Ale je to lepší než nic, takže ticho.
Poslední týden jsem se celkem rozjela na votocvohoz , protože jsem zjistila, že obcházení obchodů a shánění cute hadrů mě prostě nebaví (respektive baví mě to jen když nemám peníze a nechci nic kupovat, jen zabít čas v obchodě, to tam nacházím samo skvělé kusy a výhodné koupě, když naopak peníze mám a chci si něco hezkého koupit, jsou kolem mě samo předražené/moc malé/moc velké/debilní oblečky a celá akce mě přestane bavit po dvaceti minutách). Mnohem raději si vše nakoupím v klidu na netu, čímž si ušetřím čas, nervy a často i dost peněz.
Dnes jsem si od jedné pražské slečny vyzvedávala šaty - nejsou úžasné?
Seriózní šatník in da mejking..
Co jste si vy koupily naposledy?

A ++

25. září 2011 v 23:03 Diskašn
Zdar ženy!
Napíšu další článek,dokud jsem v blogovacím modu.. :)

Napadlo mě udělat diskašn o on-line sekáčích s hadrama, to znamená stránky jako Ebay, egl_comm_sales, Votočvohoz a zejména milované i nenáviděné Aukro.
Nakupujete/prodáváte oblečení z druhé ruky na internetu? Máte zkušenosti s nakupováním/prodejem second-hand věcí i na zahraničních portálech jako je Ebay? Která stránka je podle vás nejlepší?
Máte nějakou opravdu nepříjemnou zkušenost? Máte nějaký tip, jak se vyhnout při obchodování problémům?
Je něco, co byste z druhé ruky na netu nekoupily?

Jak to mám já: Aukro jsem objevila už dávno a dá se říct, že tam nakupuju docela pravidelně, i když poslední dobou už méně. Většinou mě moc nebaví to všecko projíždět, ale jednou za čas mě to chytne a strávím proklikávám stránek a hledáním skrytých perel klidně celý večer. Na Votočvohoz jsem se regla teprve nedávno, ale už vesele kšeftuji, přijde mi to systematičtější a lépe se v tom orientuju než na Aukru. Ebay je fokin ósom, ale je to jediná stránka, s níž jsem měla zatím výraznější problém- respektive můj otec tam před lety při nákupu celkem nákladné věcičky naletěl scammerovi a svoje peníze nedostal zpět ani přes Ebay Policy ani přes ostré hochy z Paypalu...

Vávra je mrtev, Lucy ještě žije!

24. září 2011 v 16:16 Das bin ich
Zdar ženy!
Moc se omlouvám, že jsem se zase dlouho neozvala…


Mám pocit, že tímto sdělením otvírám každý příspěvek a tak bych chtěla poděkovat vám všem, co sem pravidelně chodíte čekovat, co je nového (means jestli omg konečně něco nového je). A dnes je!


Ball jointed beauty

10. září 2011 v 10:33 Diskašn
Zdar ženy!
Dnešní téma diskašn budou BJDs -- ball jointed dolls, které určitě všechny znáte a většina z vás o nich ví určitě víc než já, takže doufám, že o nich od vás aspoń něco dozvím XD

Máte/chcete BJD panenku? Co se vám na nich tak líbí?
Máte nějakou "dream" panenku? - můžete vložit odkaz!
Kolik byste byly ochotné za panenku dát?
/a btw, kolik stojí? Slyšela jsem, že kolem 10 tisíc, ale nevím, jestli je to pravda...
Koupily byste si raději dream šaty nebo dream BJD?
Chtěly byste VYPADAT jako BJD? xD

Těším se na vaše komenty!


Yo ho ho and a bottle of růžové víno

5. září 2011 v 23:32 Srazy

ZDAR ŽENY!
Jak to jde? Přicházím s několika fotkami z ósam pórty hórd oslavy narozenin Taurwen a Maxé, ze které holky plánují nějaký komplexnější report, tak já se omezím jen na narcismus a la čumte-na mě-a-komentujte!
Dresscode pártošky byl sailor a všecko související s námořníky a mořem!
(neb z holek jsou staré škeble! *lame joke is lame* XD)

Oh hai September

1. září 2011 v 22:34 Das bin ich
Nazdar ženy,
už máte naleštěné penály a ořezané tužky?
Ne že by se mě začátek školního roku nějak týkal, ale náš dům je vedle střední školy a ranní pohled na pokuřující omladinu ve mě vyvolal lehce sentiment a lehce domovnické nutkání je jít udat školníkovi
Btw,jaký byl pro školou povinné z vás návrat do školy?
Pochlubím se vám s aktuálními přírustky do mé skříně/domácnosti! Neodolala jsem a koupila jsem si na Fleru od Taurwen (aka Ophelia without Eye, of kórs!) krásnou a úžasnou spodničku, protože ty moje už jsou všechny zouflale chcíplé.
Foto je od Tau, svoji fotku ještě nemám, ale až bude příležitost, tak se v ní vyblejsknu.
Musím se svěřit, že je opravdu MONSTRÓZNÍ - je mi jasný, že časem splaskne, ale momentálně bych stupeň poofovitosi popsala jako neprojde-dveřma-nutno-vrata.

Vytoužený obraz!
Aby bylo jasno, miluji sérii obrazů od KK nazvaný Victoriana Obscura, když jsem je poprvé viděla u ní na blogu, řekla jsem si, že až budu mít nové bydlení, tak si tak jeden z jejích obrazů koupím.
A rychtyk, je to tady :)
Nakonec jsem si vybrala tuto senza pani v kleci, která se krásně hodí k bárbí posteli a dvěma porcelánovým panenkám,
které si přitáhnu z domova.
Jo a ještě jedna informace! Gauč dostal jméno Kristián.