Duben 2011

Lunatics and Potheads

24. dubna 2011 v 3:42 Diskašn
Zdar ženy!
Dnešní téma na diskuzi se týká fanoušků Harryho Pottera, anebo aspoň těch, kteří viděli/četli některý díl . Btw, pokud jste neviděli ani nečetli ani jeden díl, kde jste proboha byli posledních... deset let? Na dně jezera?!


Jaká je vaše oblíbená postava, když pomineme hlavní trio?
Jaká je vaše nejméně oblíbená postava?
Který díl filmu/knihy je váš nejzamilovanější a který zase úplně nesnášíte?
moje rants najdete pod perexem
a bacha nato, jsou tam nějaké spoilery sedmého dílu0

Pet peeves

22. dubna 2011 v 2:32 Diskašn
Zdar ženy!
Máte radost, že tak hezky aktualizuju? Dneska mě napadlo téma na diskuzi, které se mi moc líbí a doufám, že zaujme i vás. Ptám se, jaké jsou vaše PET PEEVES? Pet peeve znamená drobnost, která vás z nějakého důvodu příšeně irituje - všichni je máme, tak se podělte o ty svoje!

Moje pet peeves
1- Štvou mě lidi, co píšou na konci věty automaticky "lol" nebo "rofl," přestože na tom, co napsali, není nic směšného - například " I gotta go to school, lol. " ----zbláznili jste se? Proč lol? Proč?
2. Štvou mě holky v barech, co mají bokové džíny a tričko pod prsa a tančí stylem "Ou jé, jsem Bejonsé a souložím ve stoje s imaginárním chlapem."
3. Štvou mě lidi, kteří na mě naprosto neskrývaně čumí z auta nebo šaliny, když stojím na přechodu - asi si myslí, že jsou neviditelní, když jsou v dopravním prostředku..?
4. Štvou mě vyděračské agresivní pro-veganské kampaně PETA, kvůli nimž chudáci vegani vypadají jako psychopati
5. Štvou mě vtipy založené na tělních tekutinách a sprostých slovech. Ne protože by mě to uráželo, jen to zkrátka nepovažuju za vtipné.
6. Štvou mě lidi, kteří si o mě myslí že jsem upjatá, protože odmítám poslouchat vtipy založené na tělních tekutinách a sprostých slovech.
7. Štvou mě lidi, co ve veřejné dopravě mluví nahlas do mobilu o osobních věcech, které by určitě mohly počkat domů nebo prostě do soukromí, a ještě se tváří dotčeně, když si všimnou, že je posloucháte. Proč poslouchám? Kámo, sedíš deset centimetrů ode mě a řveš do telefonu něco o tom, jak ses v pátek ožral a poblil v rozjezdu, mám dvě možnosti - buď tě kopnu do kotníku anebo si k tomu vezmu popcorn.
8. Štvou mě sálodlouhé rozhodovací martyrie o maličkostech typu : "Kam chceš jít na pivo?" "To je jedno, kam chceš ty?" "To je jedno, jak chceš?" "Tak rozhodni." Občas to tedy dělám taky , to be honest =)
9. Nesnáším, když se někdo škrábe po hodně suché kůži. Agh, úplně teďka slyším ten zvuk a mám husí kůži!
10. Štve mě, když mi nekomentujete moje posty, takže hup na to, bičiz!

Lucy´s bitchin about burando Vol. II

21. dubna 2011 v 1:20 Mol šatní
Zdar ženy!
Rozhodla jsem se věnovat své oblíbené zábavě, což je toužebné koukání po OMG burandu a posmívání se WTF burandu. Těšíte se? Já vím, že jo =)
Svatební šaty? Jsem na vážkách, anglické roríčans na mém Twitteru se nad nimi rozplývají, že by se kvůli nim klidně vdávaly, ale mě to připadá jako hora záclon, do které by se akorát zamotala kočka a udělala si z toho pelíšek.
víc pod perexovostí

Any paid job destroys one´s spirit

18. dubna 2011 v 20:00 Diskašn
Téma dnešní diskuze bude velice prozaické a věřím, že se dozvíme spoustu informací o tom, jak si lolitky vydělávají na burando..Dnes se budeme bavit o vašich prvním pracovních zkušenostech a brigádách!

Kdy jste měly svoji první brigádu/první džob? Jak se vám tam líbilo a jak dlouho jste ji dělaly?
Co byla nejšílenější/nejzvláštnější/nejpodivnější práce, jakou jste kdy dělaly?
Jaká byla vaše nejlepší a nejhorší brigáda?
Chystáte se toto léto pracovat nebo si spíš užívat?

Podělím se s vámi také o pár svých zkušeností :) Brigádničit jsem začala celkem pozdě, až asi v 17 letech, začala jsem doučovat angličtinu a to jsem později dělala jako part time job po celou dobu svého studia na vysoké škole. Také jsem dělala servírku na diskotéce, což mě šíleně nebavilo a byla jsem celkem nešikovná - měla jsem pocit, že na mě všichni divně koukají, tak jsem se rozhodla přesounout svoji pozici už navěky na tu příjemnější o stranu barového pultu. Také jsem dělala na koupališti před tím, než začala sezóna, čistila jsem bazén, vozila kolečka s pískem, uklízela sklad a tak, což se mi moc líbilo a přišlo mi to velice inspirativní. Poté ze mě udělali strojníka (HAHAHA) a mojí náplní práce bylo zodpovídat za stroje a měřit pH bazénu (aka vymyslet si hodnoty pH) atd. Když začala sezóna a koupaliště se otevřelo, chvíli jsem prodávala lístky, ale pak mne přeřadili do bufetu, kde jsem točila pivo, dělala párky a hranolky a rychle s tím sekla, neboť kombinace horkého počasí, plechové střechy stánku, fritovacího hrnce a nepříjemného šéfa byla opravdu pekelná a rozhodla jsem se, že zas tak moc peníze nepotřebuju. Brzy poté jsem začala učit angličtinu a už se žádným obskurním a vtipným džobům nevěnovala (asi zase začnu, je to fajn zdroj inspirativních zážitků, jak říkal Hrabal, člověk se musí trochu pošpinit životem =).

Komentujte, děti, ať mám co číst!

Jarní lolita sraz v Brně - videoreportáž!

17. dubna 2011 v 19:48 Srazy

Můj videoreport ze sobotního srazu s použitím písničky Hey Mickey, kterou jsem si z nějakého důvodu celou dobu broukala a tak jsem ji tam vrazila :) Moc jsem se s videem nepatlala, chtěla jsem to udělat co nejdříve, dokud máme sraz všichni v živé paměti :)

Be yourself, people won´t like you anyway

17. dubna 2011 v 2:49 Daily Lucy


Můj outfit z dnešního (means včerejšího, ale u mě dnešek skončí až půjdu spát, což jsem ještě nešla, takže je furt sobota, ´kay?) lolita srazu v Brně, z něhož chystám super mega ósam report! Těšte se, doufám, že se mi podaří ho zpracovat co nejdříve!
Outfit rundown:
Spodnička: Porcelain Doll
Sukně: by Adruška
Halenka: Bodyline
Boty: Ling Lam
zbytek random věci, o jejichž původu historie mlčí
Za vyfocení děkuju Jennyfeře!


detail líčení s mojí kamerou - vyfoceno Nivelleen *_*

Lucy´s bitchin about burando

13. dubna 2011 v 11:05 Postřehy z loli světa
Zdar ženy,
neb prokrastinuju, rozhodla jsem vylovit z aktuálního přísunu buranda na blogu Veničánka hadry, které mě nějak zaujaly a napsat, co se mi honí hlavou. Ne že by to vás mělo nějak zajímat, ale c´mon, chcete nový článek nebo ne? Jo? Tak pojďme na to, shall we?


Prodej fake SC JSK

6. dubna 2011 v 4:55 Mol šatní
Mini closet cleaning.
Už delší dobu se chystám udělat nějaký zásah do svého šatníku, ale nemůžu se k tomu dostat, tak jsem se rozhodla nečekat a zatím sem dám věc, kterou chci prodat určitě.

Bodyline fake šugery kárnival JSK

velikost 2L
prodávám MODROU verzi
mašle v pase není odepínací
MÍRY přes prsa: 92-100 cm pas 76-82cm
Fotky, kde mám tyto šaty na sobě zde
Pozn. Na mě to JSK vypadá hodně dlouhé, ale to je tím, že mám jen 155 :)
Byl to velmi impulzivní nákup - strašně jsem toužila po pravém SC a když vyrobil Bodyline tuto repliku, prostě jsem ji musela koupit, i když to není úplně můj styl. Měla jsem je na sobě asi 3x, jsou ve výborném stavu
cena: 900Kč

Přeferuji osobní předání v Brně (např. na sraze 16.4 - ideální!) - pokud tu třeba máte kamarády, co tu studují anebo tak, není nic lepšího než se domluvit a nějak si to předat. Jinak samozřejmě mohu poslat poštou, poštovné není v ceně. Pokud se vám moje cena nelíbí, jsem ochotná slevnit.
Jinak kdo dřív přijde , ten dřív mele!

Pokud si ode mě chcete koupit, pište na mail
lucy.nanette@seznam.cz a můžeme se domluvit co a jak.

Putting out the fire

4. dubna 2011 v 19:59 Daily Lucy

A finito =) Poslední outfit týdenní challenge, kterou jsem prodloužila o jeden den, aby to vyšlo, od pondělí do pondělí. Všimněte si prosím džínové bundičky, která je jediným džínovým kouskem oblečení, který vlastním ( a jeden ze tří džínových ajtemů, které jsem kdy za svůj život vlastnila..=), koupila jsem si ji někdy v šestnácti a nedávno ji resurektovala, neb celkem dobře sedí a asi se mi i líbí.

Meet me in Montauk

3. dubna 2011 v 18:02 Daily Lucy

ZDAR ŽENY,
nestíhačka opět, takže bla bla, outfit z dneška. Dnešek se točil kolem našich dvou pejsků, Ťapky a Žeryka, tedy hlavně Žeryka, neb můj otec někam s Ťapkou odjel a Žeryk strašně tesknil a mohl se zbláznit, tak jsem ho musela rozptylovat. Means místo ťukání chytrostí do kompjútru (aka diplomka) jsem strávila den házením míčku, lítáním po poli, škrabáním bříška a utěšováním. Neboj , ona se ti vrátí!

Stepford DeathTrap

2. dubna 2011 v 15:13 Daily Lucy


Zdar ženy!
Omlouvám se, že postuju až teď, pátek byl velmi hektický a poslední věc, kterou jsem měla na mysli, bylo focení outfitu, který stejně nebyl nic moc. Rozhodla jsem se tedy o víkendu zapostovat tři outfity a tento propašuju jako ten páteční - i když nebudu kecat, tohle jsem na sobě v pátek neměla... Ale budem předstírat, že jo, ju? Ju?
Takhle oblečená jsem doma u rodičů a vařila jsem oběd. Na lolitu jsem náladu neměla, tak jsem vytáhla své stařičké, leč oblíbené pin-upyše šatičky a k nim vyrobila rádoby retro oučes, kterým jsem zakamuflovala to, že mám pořád mokré vlasy a nemůžu najít fén :)

Dreams are just things you haven´t done yet

1. dubna 2011 v 2:41 Daily Lucy

Note to self: V čtvtek v Brně v Livinu se nic neděje.