Březen 2011

Once upon a time in an orphanage

30. března 2011 v 18:00 Daily Lucy
Hurá, hurá, středeční post dokonce i postuji ve středu a ne ve čtvrtek ráno *victory,* neb se mi pod záminkou cigarety podařilo vylákat Radyho na pavlač a strčit mu foťák.

How to trick people into thinking you´re cool

30. března 2011 v 2:09 Daily Lucy

Nazdar ženy!
Druhý den week outfit challenge! A hned problémy! Chtěla jsem k fotoaparátování zneužít svého drahého spolubydlícího, ovšem odpoledne mi záhadně zmizel (prej škola nebo co =), takže jsem se focením musela počkat až na večer, než jsme šli ven. Je to poměrně jednoduchý outfit, point of fešn je samozřejmě krásný svetřík z Londýna, který je můj nejoblíbenější...

Černá Vídeň

29. března 2011 v 1:29 Daily Lucy

Nazdar ženy!
Přináším zase po delší době outfitové fotky do rubriky Daily Lucy, neb komunyta jde prej do kopru and Lucy has come for the rescue! *pláštíček superhrdinky vlaje ve větru* --prosím vás, humor, chápeme se, ne že mi tu někde začne házet nějaký flejmy-- Rozhodla jsem se opičit po Veni-chan a jiných dalších a pokusit se o týdenní outfit shoot challenge, a postovat každý den fotku outfitu, ať už bude loli nebo ne. Nevím, jestli se mi to podaří, neb mám věčně moc práce a většinou není kdo by mne fotil, ale já to dokážu! V zájmu komunyty! *hraje patriotická hudba*
S focením pondělního outfitu moc problém nebyl, neb jsem byla na velmi příjemném výletě ve Vídni za mojí kamarádkou Chrissie, chodily jsme po městě, po Schonnebrunu a fotošútovaly. Můj obleček byl velmi jednoduchý a nechala jsem se inspirovat vlastně sama sebou a tímto outfitem, který je jeden z mých prvních - kuro lolita v sukni od Ophelia without Eye a halence z Jeans Clubu. V myšlenkách mne trochu nakopl tento krásný a nostalgický post od Katuky o "another world" - o světě old school lolity, anebo spíše old school lolita komunity, o věcech, které platily asi před dvěmi lety. Pamatujete si doby, kdy byla Lucy malá hodná blondýnka v černém? Světe div se, ale já si to pamatuju. A dokonce *shocker* se mi zdá, že se k ní kruhem vracím- nevm, nakolik teda platí (či kdy platilo) to "hodná," ale blondýnka jsem po excesech s červenou barvu fájnly zas, hobitovost jest status quo a černá, no, mám pocit, že budeme mít black ressurection.
tl, dr: Lucy má ráda černou a je ve Vídni!

Midnight coffee tastes like workoholism

28. března 2011 v 0:05 Das bin ich
V sobotu mi byla předána moje nová černá loli halénečka, kterou jsem si díky Katuce objednala z Botylájn. Ještě nikdy jsem si odtud halenku nekupovala (celkově jich mám málo..měla bych ještě nějaké ukořistit!) ,tak jsem měla trochu obavu, jestli bude sedět a nebude nějaká pofidérní (přece jen, BéEl, chápete), ale dopadlo to skvěle. Sedí báječně a je moc pěkná, elegantní, mám z ní fakt radost. Celkem lituju, že jsem si ji rovnou nekoupila i v bílé!
Jo a taky se pochlubím!

Dneska jsem jukla na loli_valentines a...ou máj gáád, to su jáá! Dostala jsem krásnou Valentýnku, samozřejmě z kontextu je jasné, že vím, kdo je autorem. Psala ji moje britská kamarádka Chrissie, která je momentálně na týden v Rakousku a já ji jedu v pondělí navštívit do Vídně. Stráášně se těším a rovnou si na sebe vezmu novou halenku.
Yay for loli reunion! :)
Btw, název článku naprosto zcelka unrelated, to vám asi došlo, ale macht nichts (prektising dojče lenkvič), já jen nerada pojmenovávám články "Nová halenka a Valoška." xD A taky se procvičuju v cool názvech, nesmím vyjít z formy, neb se chci jednou živit jako profesionální vymýšlečka názvů pro lookbook posty Haru-chan :)

Who needs real life anyway?

24. března 2011 v 1:11 Diskašn
ZDAR ŽENY!
Cool téma dneska. CELEBRITY CRUSH!


Kdo byl váš první "celebrity crush" - oblíbený zpěvák/herec/sportovec/whatever, do kterého jste byly zamilované, když jste byly malé? A nekecejte, že nikdo takový není! :) Byly jste někdy "zamilované" do fiktivní postavy z filmu, knížky nebo seriálu? Kdo je dnes vaše "celebrity crush"?
Čí plakát jste měly nad postelí, když vám bylo dvanáct?

Zde jest seznam mých současných oblíbených celebrit, na které mám trochu crush. Ty dětské vám prozradím potom:)
eyecandy pod perexem

Bezvýznamný výsek z loli chculistu

19. března 2011 v 2:31 Mol šatní

Zdar ženy,
komunita zmírá nudou, neb zpovědnica je out of order (ženy, zmužte se a chopte se toho některá), tak vás i sebe trochu rozptýlím bezvýznamným článkem o hadrech, co vy na to? Zdehle rádoby print višlist, spíše seznam tří loli printů, po kterých toužím a které bych si (snad) jednou chtěla koupit - všechno je tedy hudba budoucnosti, protože momentálně jsou na programu zásadnější věci než nákup rori hadrů. Ale výhledově, chápete..

Pančuchy Sexified

15. března 2011 v 9:43 Mol šatní
Zdar ženy!
Dneska vám chci ukázat drobný shopping update o pančuchách, které jsem si nedávno objednala z íbejového pančuchového obchodu.

Jednoduché, ale velice sexy. Jediné, které jsem zatím stihla někam vzít, měla jsem je na plese a jsou vážně moc krásné a dobře padnoucí. Škoda že fotodokumentace není žádná, která by se dala zveřejnit =)
***click for moar**

Let´s leave this town, grow a beard and join a circus

12. března 2011 v 16:47 Diskašn
ZDAR ŽENY!
Dnešní diskuze bude stalkerská aneb Lucy je zvědavost a chce se dozvědět více o svých čtenářích =)Už jsme se tu bavily o dream jobech, teďka se budeme bavit o realitě :)

Kde pracujete/ studujete? Jak se vám na vaší škole/v práci líbí?
Máte fajn kolegy/spolužáky?
Nosíte do práce/školy extravagantní oblečení anebo děláte kompromisy?
Ví ve škole/práci o vašem zájmu pro loli módu?

Těším se na vaše komentíky :)


Když máš v chalupě orchestrión!

9. března 2011 v 11:36 Mol šatní

Bezpředmětný článek o tom, co se Lucy naposledy zalíbilo z pravidelného nášupu novinek z loli butiků u Veni. Tento print se mi šíleně líbí! Už jsem na něj čučela na daily_lolitě, kde ho měla nějaká lucky biatch. Ach! Baby se fakt vytáhlo, tohle je prostě nádhera. Že? Že? Že? Hlavně ty trumpetky tam =)
Ne že bych měla v plánu něco takového kupovat, ale znáte to, není nad to zalepit si oči a mozek vizuálními slastmi a nemyslet na tristní realitu.

Hat Meets Rabbit

7. března 2011 v 2:49 Daily Lucy

Zdař ženy!
Po sto letech přicházím s outfitovými fotkami do rubriky Daily Lucy. V sobotu měl LOGr pártošku, neb Adruška slavila narozeniny a dresscode oslavy byl Tim Burton a jeho filmové postavy :) Šla jsem za moderní verzi Aleny, což teda není zrovna moje oblíbené hrdinka, ale upřímně řečeno, jsem neměla čas shánět ajtemy k jinému outfitu a Alenkovská sukně to jistí, že jo. Fotky by Jennyfera pořízeny během menšího fotošútu na Moravském náměstí.