Únor 2011

Lolitka v reality show 2

26. února 2011 v 10:44 Postřehy z loli světa
V Anglii jsem se koukala na pořad Snog, Marry, Avoid, což je show, v níž se provádí lidem "make-under" - přijde tam holka, většinou zmalovaná, s umělými řasy, vlasy, kozy (xD) v nějakém trashy oblečku a POD jí provede změnu image, make-upu, účesu a oblékání a pomůže jí objevit její "natural beauty." Nedávno se tam objevila krásná sweet lolitka Emma z Londýna a její kodona bójfrend Rob, jejichž styl oblékání POD popsal jako WRONG :)


Nejhorší proměna ever, co? xD Většinou se tyto proměny velice povedou a v konečné výsledku vypadají účastníci vážně dobře, ale toto rozhodně není ten případ : ) YOU LOOK NORMAL XD Není nutno dodávat, že Emma ani Robert si nový styl neponechali a lolitkují a kodonují dále. :)
PS: Jinak Snog, Marry, Avoid je celkem vtipálistická tývýšou, doporučuji místo Šehrezády!
Hezkou sobotu!

Rapunzel

24. února 2011 v 21:53 Mol šatní
Fucking hell, jak by pravil náš anglický profesór.
Bejby, co nebude sedět v koutě, mě zase jednou omráčilo, když vyrukovalo s tímto báječným printem- Scent of Rapunzel. K této pohádce nemám vůbec žádný vztah, jdu čistě po těch hadrech, you know. Baby printíky jsou moje velice oblíbené (už delší dobu velice hajpuju Midsummer´s Night Dream od AatP) a tento mi přijde velice povedený.
Červené jsou nejhezčí! Ach ach! Ne že bych si je plánovala kupovat, ani teď ani v blízké době /to už radši ten Midsummer Night´s Dream/, ale povzdechnout si můžu, ne?
Fotky zcizeny samozřejmě z blogu Veni, která je zcizila Bejby.
Co vy a Baby printy? Máte nějaký fave nebo vás neinteresují?

Under Bloomers

23. února 2011 v 12:58 Diskašn
Zdar ženy!
Dnešní  téma diskuze bude velice girly a velice na tělo,  to jsem zvědavá, kdo se ozve =)  Tématem je SPODNÍ PRÁDLO!
underwear


Jaký styl/barvu spodního prádla máte nejraději?  Romantické, sexy, sportovní?  Vybíráte si  loliable  spodní prádlo  (kraječky, mašličky, roztomilé  vzory)? Nosíte  bloomers?
Považujete je za spodní prádlonebo  jen jako  věc  "navíc"  pro zachování  tepla/cudnosti ?
Co si myslíte o "tango"  kalhotkách-  myslíte, že jsou  sexy?  Trashy? Pohodlné/nepohodlné? Máte je rády nebo preferujete jiné střihy?
Co podprsenky -  jak často  je nakupujete?  Jaká značka je vaše oblíbená?  Je pro vás  těžké sehnat dobrou a padnoucí  podprsenku?  Kolik jste ochotné  do  ní  investovat?
Líbí  se vám podvazky? Myslíte, že jsou  součástí  prádla a neměly by být vidět anebo jsou  módní  doplněk?

Těším se na vše komenty, slečny *_*

Bitch is Back II

21. února 2011 v 6:58 Das bin ich
cartolondon

Jásejte, děti,  bitch is back,  Lucy  se vám vrátila z cest !  Jste rády?  Je mi to jasné :)
Fotka nahoře pořízena v autě na cestě do Londýna, fotila telefónem  moje anglická/holandská kamarádka Chrissie. Na oslavu  dneska na blogu uděláme diskošku - většinou sem písničky moc nedávám, ale dneska si tu udělám hrací  skříňku a  narvu se, všecky svoje oblíbenosti  ze světa Jútjúb!  Enjoy! 

Heart Underwater

11. února 2011 v 8:41 Das bin ich
underwater2
Okay, here´s the deal.  Potřebuju se nějak namotivovat, abych se měla na co těšit domů, tak jsem si objednala z Íbeje pouzdro na foťák, aby se s ním dalo laborovat pod vodou, a jakmile přijedu, seberu nějakou svolnou  spřízněnou  duši  a vyrazím do nějakého bazénu točit své vysněné  podvodní  záběry, které mě vždycky fasinovaly.  Brouzdala jsem po weheartit a hledala obrázky, abych se trochu inspirovala, a o ty, co se mi líbí nejvíc, i jsem se rozhodla s vámi podělit.

Creepy-chan

10. února 2011 v 2:06 Dream team
creepychan

Dneska vám v Dream Teamu  ukážu svoji oblíbenou  modélečku, Allison Harvard,  která se nejvíce proslavila jako finalistka  12.řady reality show America´s Next Top Model.  Kromě toho,  že je to modelka, je také  internetová celebrita, camwhore,  na 4chan  známá pod přezdívkou Creepy-chan (nelze nemilovat někoho, kdo si říká Creepy-chan =), fotografka  a celkově, dost úchyl.   Allison je ztělesněním toho, jak si představuji krásu -  podivnou,  surreálnou, zdeformovanou,  defektní,  nepravděpodobnou, pokřivenou.  Mám radost,  že takové  dívky se prosazují  v modelingu, který už je znechucen klasickými prom queens a hledá  inspiraci  v dívkách, které jsou tak nějak divné. Samozřejmě jejich divnost si musí  trochu  přizpůsobit :)

Sledujte přerod divný holky v háj fešn divnou holku.


Camwhoring II

7. února 2011 v 2:24 Das bin ich
still5
Zdar ženy,
nemám tu nikoho, kdo by mi fotil moje outfity (které stejně stojí za houby, takže ne že byste o něco přicházely...), tak jsem se rozhodla zas pro trochu camwhoringu  a  udělala  movie stills z mého posledního malého filmečku, který jsem natočila sama se sebou z pátku na sobotu.  Jsou správně psycho,tady je máte :)

Jarní brněnský loli sraz

6. února 2011 v 19:09 Srazy
sraz3
Ženy,  v sobotu  16.4.  se plánuje v Brně lolita sraz, pořadaný  Jusufínou! 
Mrkněte  sem pro veškeré info a určitě se přihlašte! 

Dear Jennifer

2. února 2011 v 4:14 Das bin ich
jennifer7
DEAR JENNIFER
Chci vám představit fotky famózní  a extraordinérní  superženy Jennifer Cox.  O Jennifer jsem se dozvěděla, neboť je to absolventka školy, kde nyní v Anglii studuji já. Jennifer je filmařka, fotografka,  výtvarnice a také  bloggerka, v současné době žijící  v Marbelle ve Španělsku.  Je to úžasná  žena, jejíž práce velmi rezonuje s mým viděním světa, to, co dělá, ať už se to týká fotografie nebo filmu, je zkrátka můj šálek kávy. (žádnýho čaje, kávy!xD)  A čuju, že vy budete lajkovat taky!
Ukážu vám několik z jejích fotek, které se mi líbí  nejvíc, pokud se vám líbí,  určitě se podívejte na její web Dear Jennifer,  přidejte se na její  fanpage na FB a zčekujte další z jejích úžasných fotografií  a nezapomeňte se podívat na její  krátké filmy.
perexovost

Neposlušné loli tenisky

1. února 2011 v 21:05 Postřehy z loli světa
Tohle je sice velice random, ale musím rebloggovat z Veniiným aktualit z loli kšeftů :)
tenisky

Vofrilený loli kecky za určo hodně moniezz jsou  tak  šíleně...bizardní  a ujeté, až je zbožňuju :) 
Hned jsem si  vzpomněla na toto  *tématické video*
Nikdy bych si  je tedy  nekoupila  (to by byla drahá  legrace),  ale myslím, že je prostě chci.  Doufám, že americké  lolitky  se do nich  zblázní  a že na daily lolitě se dočkáme načančaných loli klonů v neposlušných  teniskách.  Mám kluka-  na vojně....!
Co na ně  říkáte?  Láf it/hejt it?