Leden 2011

metroSexuality

28. ledna 2011 v 11:10 Diskašn

metrosexual

Zdar ženy!
Už jsme se tu  bavily  o líčení,  o účesech, o hadrech  ( o těch se bavíme furt  xD)  a dneska  se o tom budeme bavit znova, ale ve vztahu  k těm, co většinou na tento blog nechodí (=muži xD). Ano!  Jdeme řešit  ožehavé  téma tkz.metrosexuálů!  Dnes již dávno  neplatí, že správný  chlap má smrdět,  ovšem, kde je ta  hranice mezi  přirozenou péčí o svůj vzhled a ..zženštilostí?
Co je u kluka okay  a co už vám přijde moc?  Chodit do solárka?  Používat  drahé  pleťové  krémy?  Trhat  si obočí?  Chodit na mani/pedi? Držet dietu?  Používat  vlasové gely? Mít víc párů  obuvi než máte vy?  Barvit si vlasy? Používat pleťový masky?  A co oční linky?  Co byste řekly, kdybyste zjistili, že vám váš boyfriend/spolubydlící/bratr/kámoš  potají  krade make-up?  Byly byste v šoku? Smály byste se mu?  Myslely byste si, že je gay
Samozřejmě, že toto je velice individuální  a myslím, že většina z vás, co jsem chodí, bude  velmi liberální, neb se pohybujete mezi fanoušky  j-rocku a anime, kde se často vyskytují  muži  velmi jemného  a feminního zevnějšku.  Moc mě zajímá,  jaké  bude spektrum  názorů na toto téma!

Svěřte se, jsem jedno velké  ucho!:)
Jo...a pokud se náhodou chodí  nějaký the muž,  nyní  je pravá chvíle vystoupit  z  anonymitz a zakomentíkovat!  *_*

action-CUT!

23. ledna 2011 v 10:38 Das bin ich
addams

Zdar ženy,
omlouvám se za pauzičku v blogování, měla jsem hodně práce do školy  a se svým filmem.A když jsme u toho  filmu...  dneska vám představím svoje oblíbené  filmové  účesy!
Účesy filmových hrdinek,  které  se mi  hrozně líbí  a které  bych moc ráda  zkopírovala na svojí palici, ale neudělám to, neb  1) by mi to  určo  neslušelo  2) nemám čas se každé  ráno s tím štýlovat  3) už jsem to jednou  udělala a nedopadlo to dobře :) 
clicky

Fashion is an Attitude

16. ledna 2011 v 9:05 Diskašn
fešn

Na téma dnešní  diskuze mě přivedla Haru-chan a její  článek na blogu o módě, oblečení  a jejím významu pro nás a naši osobnost.  Už jsem se o tom několikrát bavila s různými lidmi a protože mě zajímá, jak to máte vy,  rozhodla jsem se to předhodit jako  téma diskuze. Poďme to  vzít obšírněji  -  už jste se někdy zamyslely,  co pro vás  znamená móda a oblečení? Jak moc je pro vás důležité? Kolik času trávíte nakupováním oblečení/sestavováním outfitů/projíždění fashion blogů a koukáním na hadry na internetu/přemýšlením o módě?  Co  je pro vás oblečení -  je to pro vás způsob, jak vyjádřit svoji osobnost, je to přiblížení se tomu, kým byste chtěly být,  je to způsob,  jak uniknout šedi?
Samozřejmě že každý má na   oděv  přibližně ty samé  nároky-  chce, aby bylo  pohodlné,  aby mu  lichotilo  a aby se v něm cítil  dobře, to je jasná věc.  Ale co přesně pro vás vaše oblečení znamená?  Je to  sebevyjádření?  Je to doplněk osobnosti? Únik před realitou?  Ochrana před nudou?  Je to koníček?  Smysl života? 
Dnes se obzvláště těším na vaše komenty, 
protože mě moc zajímá,  s jakými rozdílnými názory a pohledy na věc se setkáme!


Fear Club

12. ledna 2011 v 7:05 Diskašn
phobia

Neb  už dlouho nebyla nějaká diskuze, rozjedem jednu, což?  Dneska se budeme bavit o  strachu a fóbiích. Každý  z nás se něčeho  bojí,  něčeho více, něčeho  méně,  u někoho  strach  přeroste v ochromující  fóbii. Čeho  se bojíte vy  a jak moc? Má váš strach/fóbie nějaký  reálný základ, pamatujete si, kdy váš strach začal?  Máte nějaký zvláštní, neobvyklý strach nebo  fóbii?  Jak by vypadal  váš "Bubák"? 
Jak to mám já?  Jsem neurotická  a excentrická  osoba s mnoha zvláštnostmi, mezi  které  patří i šílená "fobie"  ze zápěstí.  Nemůžu zápěstí  vidět,  ani  svoje, ani cizí  a když nějaké  zahlédnu,  dost šílím. (kdo mě zná, ví). Bojím se můr, včel, vos, čmeláků  a   sršňů (těch nejvíc,AAAAA). Nebojím se pavouků (takže kdo  budete chtít nějakého zabít, jsem k službám, pavouci mi nevadí),  bojím se smrti uškrcením a pohřbení  zaživa, bojím se, že mě někdo unese  (kdo mě zná, zná scary stories z mé narušené  hlavy). Neustále se paranoidně  bojím, že mě někdo  ukrade a kontroluju furt, jestli  mám peněženku, mobil, klíče ...ale to je spíš lehounce OCD, že.
....tohle určo není všecko, určitě toho mám víc, ale myslím, že to nejdůležitější  jsem pokryla =) 
Jak to máte vy?  Těším se na vaše komenty!

My camera is my permission for insanity

11. ledna 2011 v 8:42 Das bin ich
profilepic

Zdar ženy!
Rozhodla jsem se, že vám sem napíšu trochu  "stalkerského infa"  z mého  života, jak jsem to dělala dříve, ale poslední dobou už méně, což vás všecky určo strašně mrzí a pláčete po nocích do polštářků, nicht so? Btw,  fotka nad textem je dílem Nivelleen a mě se moc líbí, tak vám ji sem narvu. 
clicky click

Čau čau a pá, 2010.

2. ledna 2011 v 21:20 Daily Lucy
Nazdar koťata!
Doufám, že jste úspěšně načaly rok 2011! Rozhodla jsem se, že vás  oblažím  nějakýma "outfitovýma" fotečkama z konce roku,  co  se mi tak nějak  sešly v komplu. 
london1
Londýn & The Golden Hind *_*
více pod perexem