Prosinec 2010

Tak se pochlubte...

25. prosince 2010 v 14:00 Diskašn
xmas

...co hezkého jste dostaly  a jaký  dáreček, ať už loli či neloli, vám udělal  největší radost?
Jsem zvědavá!

Merry Christmas, whether you like it or not

24. prosince 2010 v 14:14 Organizačně
xmas2

Milé ženy,  přeji  Vám všem  krásné  Vánoce, jezte, koukejte na pohádky,  nehádejte se s nikým, choďte na pártošky a kupujte si  punče a svařáky. Doufám, že vám Ježíšek  přinese samo  krásné  věci, že prožijete  krásné  svátky  a  kick-ass  Silvestrála :) Děkuji vám, že chodíte na můj blog a doufám, že mi  zachováte věrnost  i v roce 2011! *_* 
Šťastné  a veselé  přeje

                                                   Lucy

Gone shopping, brb xoxo Ježíšek

22. prosince 2010 v 11:49 Diskašn
Zdar ženy!
Jsem zpátky v ČR! Tak...co budem dělat? Diskašn?  Tak jo!
A protože  se brutálně  blíží  Štědrý den,  bude dnešní  diskuze o Vánočních dárcích!

gift

Jak dlouho před Vánocemi  dárky nakupujete?  Máte je schované  ve skříni už od léta nebo  ještě třiadvacátého  lítáte po obchodech?  Jsou pro  vás Vánoční  nákupy  stres nebo  si je užíváte? Nakupujete  dárky po internetu nebo  spíše v kamenných obchodech?  Kdo  z vašich přátel či rodiny je pro  vás  největší oříšek, co se týče vymýšlení  dárku?  Dáváte překvapení, nebo  raději  dárek s obdarovaným předem zkonzultujete? Jaký  byl -podle vás-  nejlepší a nejvíc  kick-ass  dárek, který jste někomu daly? Podělte se, třeba  to někoho  dalšího  inspiruje  k last-minute  nákupům!
Těším se, jako vždy, na vaše komentíky!


Twilight meets Narnia

19. prosince 2010 v 14:58 Daily Lucy
caerleon2

Drahé ženy, 
neb mám chvilku času, rozhodla jsem se, že sem dám  pár fotek mojí  maličkosti v super dooper casual  lolitě (která teda vůbec  nevypadá jako lolita, ale I ain´t bovvered, nicht so), ve které jsem  předevčírem  lašovala  (lašovat  je moravský překlad  anglického  to  explore, aby bylo jasno) po krásně zasněžených ruinách římského amfiteátru v Caerleonu, kde bydlím. Protože zrovna sněžilo (a kupodivu  víc než dva milimetry,  které hned roztají, ale zato  způsobí  celostátní kolaps a dopravní  kalamitu), vyfotily jsme s Taraen pár  velmi * * medžikl ** fotografií. 

Camwhoring Lucy

17. prosince 2010 v 1:32 Daily Lucy
ja
Nazdar ženy,
omlouvám se za pauzu v blogování,  měla jsem hodně práce, slavila jsem narozeniny &svátek  (děkuju všem, co si vzpomněly!)  a taky tu zrovna mám na návštěvě Taraen, takže si pěkně užíváme, lašujem po Anglii a tak různě. Happy times! Nemám moc čas aktualizovat  (btw, vymyslela  jsem pro vás super mega kick-ass  awesome nefilmový (!!) contest,  tak se těšte!), tak jsem se rozhodla vám sem alespoň dát pár facepic fotek, abyste věděly, jak  momentálně vypadám, jak mi hezky rostou moje čím dál tím víc blonďatějící  vlasy a jaké si s nima vytvářím oučesy.  Okay, normální camwhoring.  Pohoda.
Btw, ty, co mě mají na FB, jistě poznaly moji self-made profilovku  vytvořenou  pochopitelně pomocí  webky,  ta fotka je tak trhlá, až se mi líbí. Prý vypadám jak oběť domácího násilí.  Cool, co?
více šmexy fotek pod perexem

Birmingham loli meetup- report!

5. prosince 2010 v 3:12 Postřehy z loli světa
meetup2
Nazdar ženy!
Jak některé z vás ví, tento týden jsem byla na loli meetupu v Birminghamu a slíbila jsem, že sem napíšu report (anebo spíš pár postřehů, víte že ty  reporty nelajkuju... *zdravím Myru!*  xD) a dám sem fotky, které jsem pokradla z facebooku, sama jsem  (velmi překvapivě xD) nefotila.
klikej, vím že chceš :)