Listopad 2010

Možná se tak narodila, možná je to oxid titaničitý

28. listopadu 2010 v 9:08 Diskašn
Tématem dnešní  diskuze bude něco,  co už se před časem  objevilo  v anketě:  MAKE UP! Ano, dneska to bude velice grrly grrl tady :) Před časem hodně z vás  postovalo  na své  blogy  fotky svých kosmetických  kufříčků (ano a doteď mám v paměti legendární  post  Jenny,  která  vyfotila  svoji řasenku :), tak doufám, že se podělíte o své  kosmetické  zvyky a postřehy!
pink
Líčíte se každý den?  Kolik času  tomu každé ráno  věnujete, když jdete  do školy/do práce a jak  dlouho  zabere  líčení  na "akci"?  
"Nenalíčená ani  s odpadky do popelnice!"-  vystihuje vás tato věta? Jak se cítíte nenalíčené? Připadáte si bez make-upu ošklivější?  Obyčejnější? "Obnažená?  Nebo naopak přirozenější?
Pamatujete si, kdy  jste se začaly malovat?
Bez čeho byste se neobešly-  bez řasenky? Bez lesku na rty? Bez make-upu?
Myslíte si, že se umíte správně nalíčit?  Jak vypadá vaše každodenní líčení? 
Experimentujete s líčením? Máte nějaký  osobní tip, jak se dobře nalíčit?

Těším se na vaše komenty!
Když budete hodné a budete pěkně diskutovat, povím vám, děti, o své klaunské tužce...: )

Btw...oxid titaničitý =  přísada  růžových rtěnek


We pissed off the right bitch!

26. listopadu 2010 v 21:34 Das bin ich
PUPE KK

GRATULACE PRO KK!

Naše anketa je u konce!  Vítězkou  báječného Poupée contestu  je kick-ass guro lolitka od KK, která  prostě vyhrát  musela,  neb jinak  by (podle všeho)  zmasakrovala  Pupetky  nám všem!Gratulace!
*potlesk pod perexem*

Díra útočí

20. listopadu 2010 v 23:25 Dream team
vanessa
Lucy má ráda defekty. Klasická krása, ať už jde o  krásu  mužskou i ženskou, mě nedokáže zaujmout a   přitáhnout k sobě. Defekty  dýchají, dokonalost  je mrtvá, tlející. Dokonalost smrdí.
Na holkách  se mi  hodně líbí, když  mají  nějaký  "defekt"  typu  odstrávající uši, jizvy, pihy, slabé  oči (means brýle)  anebo...mezeru mezi  předními zuby.  Myslím, že holky,  které příroda obdařila ne zcela  dokonalým chrupem, jsou  absolutně górdžes,  fascinují  mě a  protojsem vám tu  shromáždila pár fotek  úžasných  zpěvaček/hereček/modelek,  které  jsou totálně fascinující, protože/přestože mají ďúru v chupu. Jedém!
Na fotce nahoře je Vanessa Paradis. Jedna z  nejznámějších  mezírek -  zpěvačka,  hérečka, která se proslavila hlavně tím, že paří  s idolem všech  dívek a žen (a žádný chlap by ho z postele taky nevykopal)  Johnnym Deppem.  Takže  žádné  kecy o tom, že mezera mezi zuby není  zechsy.  Dost zechsy na to, aby na ni utáhla  alfa samce Deppů. 

Ta hubená

19. listopadu 2010 v 0:22 Dream team
twiggy9
Dnešní  ženou v Dream Teamu je krásná a křehká  topmodelka  Twiggy, která v 60.letech způsobila revoluci v módním průmyslu svým křehkým, androgynním vzhledem,  dlouhými řasami a hubeným, chlapeckým tělem.   Stala se také  první  working class modelkou -  modelkou  na plný  úvazek.  Dávám ji sem, protože miluji  britská 60.léta, miluji  křehké  androgynní  stvoření  jako  je ona nebo  Audrey Hepburn.  Dneska jsem koukala na America´s Next Top  Model, kde je v porotě a líbilo  se mi, jak je jemná  a elegantní, tak  jsem se rozhodla vám ji sem nacpat.

Pierced beauty

17. listopadu 2010 v 11:06 Mol šatní
mikro1
Zdar ženy,
 už dlouho  se mi  líbí  mikrodermální piercingy, což je basically kus  plechu  čouhajíci z kůže  kdekoli  po těle (nemusí procházet  kůží naskrz jako normální piercing).  Přijde mi  to  naprosto úžasné  a nejraději  bych si  dala takový pierc na ruku  (jako  na fotce nahoře), ale bojím se, že tam  by to bylo  hodně  (HODNĚ) nepraktické,  anebo  dva pod  klíční  kosti.  O tom celkem vážně přemýšlím, ale znáte mě... o něčem  přemýšlím  tři roky a pak se k tomu  stejně nerozhoupu. Tak  sem aspoň hodím pár krásných  obrázků mikrodermálů. Nevím, jestli  se vám takové  věcičky páčí nebo  nepačí  (můžete se vyňadřit v komentech, i když  to není  diskašn),  mě osobně se to líbí  moc.
perex, kotě

Poupée Contest: Final Countdown

15. listopadu 2010 v 18:14 Postřehy z loli světa
Přehlídka Vašich příspěvků do Poupée Contestu
KK

PUPE KK
2.
KK2
SANDIE
SANDIE
LIN
lin
KAJA-CHAN
KAJA-CHAN

Děkuji těm, které  se zúčastnily, doufám, že Vás to bavilo!
Pupetce, která se vám páčí nejvíc,  dejte hlas v anketě!
EDIT:  Hlasování  v anketě skončí 24.11.2010.

Lucyin Poupée Contest *_*

10. listopadu 2010 v 21:44 Postřehy z loli světa
Ženy, neb vím, že rády soutěžíte, ale ne všecky lajkujete moje filmové soutěže, vymyslela jsem pro vás super truper soutěž, která se vám určo bude líbit, neb zahrnuje to, co všechny  milujete:  převlékání Pupetky :)  Jak to bude?  Chci vidět vaši Pupetku v těch nejšílenějších  kombinacích, které najdete v jejím  šatníku a s co nejvtipnějším popiskem!  (tím myslím, to co je v té bublince  *_*)
pupe
Btw toto je jen obrázek pro příklad jak má vypadat ten screenshot, ne že má být Pupetka takto oblečená :)

Jak to funguje? 
1) Oblečte Pupetku  do  toho nejujetějšího nebo nejvtipnějšího outfitu, který  vyhrabete.
2) Do bublinky jí napište nějaký joke  výstižný popisek
3) Udělejte screenshot a  obrázek  zmenšete a ořežte do nějakého rozumného tvaru.
4) Pošlete mi  jej v emailu  na lucy.nanette@seznam.cz  do NEDĚLE 14.11. VEČER.

EDIT:  Kdo je kreativec kreativní, může poslat obrázků i více!
(ale prosím ne 15 xD )
V pondělí  ráno se tu objeví  přehlídka vašich krásně šílených Pupetek společně s anketou, kde budete moci hlasovat o tom, která  Pupetka se vám líbí nejvíc. *_*  Anketa poběží  týden a kdo bude mít nejvíc hlasů, dostane cool diplom a věčnou slávu. :) Doufám, že se vám tento nápad líbí a jestli máte Pupe, tak se určitě zapojte! Vím, že polovina komunyty jsou Pupetardi  (miluju to slovo),  tak očekávám nadšení! Chraň vás ruka páně, jestli  nedojde ani jedna Pupetka!  Se naštvu a přestanu se vám starat o zábavu! :)

TAK ŠUP NA PUPE! Moc se těším, co vymyslíte! *_*

Prstem po mapě

8. listopadu 2010 v 4:43 Diskašn
Tématem dnešní diskašn bude CESTOVÁNÍ a cizí  země.
mapa

Kde jste už všude byly? Kde se vám líbilo  nejvíc  a proč? 
Které jsou vaše vysněné  země, které byste chtěly vidět?  Mluvím v množném čísle, protože vím, že všichni mají  rozhodně více než jednu : ) Chtěly byste v nich i žít nebo  jen prožít dovolenou?
Jak dlouho dopředu plánujete svoji dovolenou?  Jezdíte s rodiči/přáteli/partnery/samy?  Máte už teď nějaké plány na letní /zimní dovolenou?  Jak by vypadala vaše vysněná  dovolená?
klikej!

Da hong deng long gao gao gua

6. listopadu 2010 v 7:41 Cinephiles do it better!
diplom
Minimalistický diplom pro krásnou a úžasnou Taraen, výherkyni třetího kola Velké filmové  soutěže.  Taraen si přála na diplom něco z Vyvěste červené lampiony a tak dostává  překrásnou tvář Songlian,  Čtvrté ženy,té, která nejvíc chybovala a nejvíc trpěla.  Gratuluju Taraen a vy ostatní klikejte na článek pod tímto, v němž se dozvíte, jak to všecko bylo!

CC aneb CINEFILNÍ CONTEST!

6. listopadu 2010 v 6:56
3.kolo naší oblíbené  filmové  soutěže je za námi, vítězkou  je Taraen, gratulace veliká  *_*  Nakonec to asi nebylo  tak jednoduché, jak jsem si myslela, tak vám v tomto článku prozradím správné řešení a povím vám, proč zrovna tento film je pro mě tak důležitý , že jsem se ho rozhodla narvat do filmového kontestu. 

film1
ŠPATNÝ VÝCHOVA
"V té chvíli jsem ztratil svoji víru. Už veřím v Boha, ani v peklo. A když už nevěřím v peklo, nemám strach. A beze strachu jsem schopen všeho."
Film  jednoho z nejúspěšných španělských režisérů, Pedra Almodóvara, je filmem velkých vášní  a velkých témat.  Pedofilie v katolické církvi.  Objevování  (homo) sexuality . Zakázané ovoce.  Láska ke kinematografii. Opojení filmem,  opojení  drogami, emocemii, sexuální touhou.  Křivdy v dětství, které  mohou  způsobit odmítnutí  celé  identity  člověka a dohnat ho k drogám. Film, který stírá  hranice mezi tím, co je reálné a co není.  Očaruje vás. Vždycky mě dokáže strhnout tak, že -ačkoli  jsem svým založením hnidopich a kdo mě zná, ví, jak ráda se ve filmech nimrám-  tento film jsem nikdy neměla  tendenci  analyzovat, hodnotit  či kritizovat.  Ne protože by byl bezchybný, to v žádném případě. Stáhněte si ho.   Prosím, prosím.
clickly clicky

Velká narozeninová filmová soutěž!

4. listopadu 2010 v 5:37 Cinephiles do it better!
bday

Happy birthday, being-lucy!
*vzlyk*
Už je to rok, co existuje tento blog :) Sice to není tak dlouho, ale když uvážím, jak impulzivní rozhodnutí  založení  blogu bylo,  jsem celkem překvapená, že jsem to tak dlouho vydržela a že mě to blogaření  začalo  bavit :)  Tohle je můj první  blog, nikdy předtím jsem žádný neměla a ani jsem nechtěla mít, neb jsem si říkala, že by mě to stejně bavilo  tak 14 dní.   A za rok se ze mě stala hotová bloggerka! *_* Děkuji vám všem, kteří jsem pravidelně (či nepravidelně :) chodíte, jsem ráda, že se vám tu líbí  a  že píšete komenty, neb  vaše názory mě vždycky  bavily a baví ze všech nejvíc a psát pro bezejmenný mlčící  dav anonymů  by se mi nechtělo.  Takže díky vám všem, milé lolitky i nelolitky, věrní čtenáři i náhodní  brouzdači!A teďka jdem slavit!!
Blogísek už svůj dárek dostal v podobě cool designu od mástra Kej Kej a my oslavíme eniversery čím?  Přece....

Lucyinou Velkou Filmovou Soutěží vol.3!

Vidíte tu obrázky  ze 7 filmů, které mám ráda a k nímž mám osobní vztah,  a  vašim úkolem není  nic jiného než  vědět (uhodnout/tipnout/vygůglit :) Svoje odpovědi  nepište do komentů, ale pište mi na mail  lucy.nanette@seznam.cz   popřípadě do zprávy na FB, aby to bylo spravedlivé. Když mi napíšete, hned vám napíšu, jestli to máte všechno správně nebo  něco špatně. Ten, kdo  mi první   sdělí jména všech filmů  správně,  dostane  zvláštní osobní  diplomek s věnováním  (mnohem víc cool než ten pro KK s Evou a Vaškem: ) Poté sem napíšu článek se správným řešením a u každého filmiku vám prozradím, proč je pro mě tak důležitý a proč si mylsím, že by měl patřit do vašich must-download listů!
Fakt to není  těžké, všecky chytáky a chuťovky jsem si tentokrát odpustila, všecky ty filmy jsou hodně známé (ale zase Pána Prstenů nečekejte, že jo  xDD),  takže makejte, vzpomínejte, gůglete a uvidíme, kdo s koho! Máte na to 24 hodin.
EDIT:  3.kolo  Velké  Filmové  Soutěže končí,
  šťastnou výherkyní a první  úspěšnou  řešitelkou  se stává

TARAEN!  GRATULACE!

Brzy se tu objeví  její  diplomek a také  článek se správným řešením!
klikat na perex!

Nerdy Helouvín

2. listopadu 2010 v 20:00 Das bin ich
dlb1
noutbuk profesionálů, že Veni? :)
Aby mi tu nahoře na blogu  nestrašili Eva s Vaškem, dám sem pár krásných  obrázků ještě krásnějšího Dustina Lance Blacka, který by už si zde pomalu zasloužil  samostatnou  rubriku, neb s ním tu  spammuju furt a ještě spammovat budu, neb čumění  na jeho fejsbúk je jedna z mých guilty pleasures, jak samozřejmě už víte :) Dneska jsem pro vás pokradla fotky z nějaké helouvínské párty alias Dustin Lance Black v kostýmu nerda!
Enjoy the sexy nerdiness!

Kej kej, život není bílá orchidej!

2. listopadu 2010 v 14:55 Organizačně
Protože život není fér a láska je kurva,  lame diplomek pro KK za awesome dyzájn!  KK, díK! :)
EVA A VAŠEK