Září 2010

Mezi mé záliby patří stalking homosexuálních mužů s patkou

30. září 2010 v 23:42 Das bin ich
dlb2
Dustin Polhreich Black
ZDAR ŽENY!
Je vám asi známo, že....
a) Lucy jest velmi kvalitní  stalker
b) Lucy je v platonickém vztahu s uživatelem Dustinem Lance Blackem, což jest báječný zechsy gay aktivista, scenárista a nyní  i novopečený režisér  filmu What´s Wrong With Virginia,  už jsem vám jednou psala *pamatujeme si to, že?!*

a) + b) = Lucy vyšpionovala na netu flickr Dustinova  možná-nikdo-to-přesně-neví boyfrienda Franka, který tam bezelstně nahrál móc fotek ze společného hangoutování s DLB, které jsem si  samozřejmě okamžitě ostřelhbitě poukládala do mé stalkerské  složky :)  A teď se s vámi o ně podělím a  né že mě chlapcům prásknete xD
click for stalking love

Think Ink

28. září 2010 v 14:50 Dream team
Ou jé, když jsou časy zlý/ zacpi si pusu hašlerkou/ a uši Youtube/ a oči Sujisájdkama
SG
SG Dream team aneb výběr mých fave fotek vytuněných potetovaným a popírsingovaných žen, což nám krásně ladí k poslední diskašn :)Pozor!  Suicide Girls jsou hambaté ženy, sice jsem sem nedala nic pohoršujícího, ale pokud se zde najde nějaký  nezletilec, jehož správný pubertální vývoj by byl  nenávratně narušenpo zhlédnutí bradavek Opaque, nechť klikne na křížek nahoře a jde se raději koukat na střílečky na Nově. (Btw, doufám že blogcézet nebude taky traumatizován a nezačne mě pronásledovat.)

počkejte do 22hodiny a pak
klikejte na perex!

Badass loli!

27. září 2010 v 12:31 Diskašn
Tématem dnešní diskuze budou VYTUNĚNÉ LOLITKY
aneb lolita a tetován, piercingy, tunely v ouškách & creepy stuff like that
tatoo

Máte nějakou kérku? Jestli ano, jaký k ní máte vztah? Co vás vedlo zrovna k takovému motivu?
Pokud ne, chtěly byste si nechat nějakou udělat? Jakou, kam?  Co vám  v tom brání?
Nechaly byste si udělat nějakou loli inspired kérku?
*Tau a Maxé nemusí odpovídat*xD
Líbí se vám hodně potetované lolitky jako slečna octave_kitten na obrázku?
Co piercingy, roztahováky, jako jste na tom? Co podle vás vypadá dobře a co už ne?

Co já: Já žádné tetú nemám. =) Trapně mám jen dvě naušnicové ďoury propíchnuté, když jsem byla malá, jinak nic - kromě mnoha malých či větších jizev na těle, které mám ale všecky moc ráda, to jsou moje takové  osobní kérky s příběhem :)  Tetované holky se mi líbí moc, ráda koukám na fotky górdžes Suicide Girls.  Mám ráda tetování, které má pro  člověka nějaký osobní význam a není to random klikyhák z katalogu. Líbí se mi piercingy u pusy, nelíbí se mi piercingy v pupíku  a v obočí.  Tetovat bych se nechala, kdybych měla něco, s čím bych se dokázala vnitřně naprosto spojit, čili nic loli related bych si vytetovat nenechala.

Těším se na vaše komenty!


Žůžo!

22. září 2010 v 13:51 Das bin ich
Zdar ženy!
Omlouvám se za svoji  fatální neaktivitu, poslední dobou absolutně nemám čas skoro na nic, mám spoustu práce a žiji velmi hektickým společenským životem, však mě znáte =) Nechala jsem se přebarvit a nechat si stáhnout tu příšernou odrostlou červenou.  Výsledkem je žůžo - means  blonďatozrzavorůžová, o které nevím, jestli se mi líbí nebo ne, ale myslím že jo : )
Hef e luk!
vlasyvlasy
Creepy fotka z webky, na které jsem nenalíčená a vůbec vypadající  poměrně podezřele, no nic, koukejte na ty vlasy spíš :) Takže Jenny, Tar a další příznivkyně rudovlasé Lucy, plačte, neb dračice je v nenávratnu, KK a Niv a další příznivkyně blond Lucy, jásejte, teď už budu pořád jen blonďatější a blonďatější :) Prozatím si tedy užívám toho přechodu! A ani nemám zničené vlasy. Pohodex.  Paní kadeřavá umělkyně mi tvrdila, že se ke mě báječně hodí kaštanová barva. To určitě...
Konec pointless článku, to já jen tak, abyste měly trochu stalkerského infa z mého života,  je mi jasný, že po tom všechny prahnete :) 

Asi nějaká duševní porucha, ne?

14. září 2010 v 10:33 Postřehy z loli světa

topzine
Nazdar koťata!
Myslím, že žádné z vás díky blogu Haru-chan  neunikl tento článek nazvaný Když se z holčiček stávají lolitky. Je to velmi krátký nicneříkající článek,  v podstatě jen doprovodný text ke galerii obrázků, kde asi půlka byly lolity a druhá půlka - bůhvíproč- "lolity," means zechsy kočeny s lízátkem v puse. Což samozřejmě v diskuzi pod článkem rozpoutalo velmi rozhořčené reakce na téma "redakce podporuje pedofilii." A ta diskuze, děcka, ta diskuze, to je prostě ŽRÁDLO!  Zkopírovala jsem 6 komentářů, které mi přišly nejzábavnější a sestavila jsem z nich hitparádu!
Enjoy!

Toto se líbí USA&Číně a 67 dalším

11. září 2010 v 22:15 Diskašn
Po týdenní krizovce, kdy jsem málem 1) zrušila blog  2)vyhlásila pauzu jsem hysterii v pořádku  zažehnala a frčíme dál :) Máte radost?  Doufám, že jo! :)  Pokračujem diskuzí na velmi ožehavé a aktuální téma!
 Tato diskašn jest věnována KK, se kterou jsem na toto téma diskutovala do pěti hodin do rána (posléze jsme obě lehce zaspaly na Bodylájn  sraz a chudáci Veni, Tau a Maxé musely čekat u nás v kuchyni, zatímco my jsme se líčily/česaly/oblékaly/esesorízovaly). Záměrně nebudu psát  svoje stanovisko na toto téma, neb jsem v tomto směru extrémně radikální-  ergo se budu držet v ústraní a jen si počtu, co si o tom myslíte vy!  Tedy -  vím, že toto se velmi, velmi netýká lolity a že je to kontroverzní téma, takže komentů zde asi nebude příliš, přesto přede děkuji těm z vás, které věnují svůj čas a energii, aby se podělily o svůj názor...
JSTE PRO  ČI PROTI TRESTU SMRTI? PROČ?
Záměrně svoji otázku nebudu dále rozvíjet. Poperte se s ní, jak uznáte za vhodné!
Těším se na vaše komenty!

Free hugs, sex for Mary Magdalene

6. září 2010 v 18:29 Diskašn
Tématem dnešní  diskašn bude populární fenomén free hugs!
freehugs
 Pro ty, co by nevěděly, o co jde: free hugs kampaň spočívá v tom, že jednotlivec či skupinka lidí s cedulemi  "free hugs" (objetí zdarma) procházejí  městem a kdo chce, může za nimi přijít a nechat se obejmout.  Nejde zde o to se seznámit nebo získat jméno či číslo, jen udělat lidem radost.  Co vím, celá  kampaň vznikla někdy v roce 2004 v Austrálii, díky internetu se zpopularizovala a lidi po celém světě začali pořádat své vlastní free hugs.  Už několikrát jsem v Brně free hugs potkala (poprvé to bylo  na 2.brněnském rori sraze), loňský rok na Advíku jsme já, Adria a Rui-chan podnikli  improvizovanou akci  "free hugs v ero loli,"  procházeli jsme školou a nabízeli  naše náruče :)  Bylo to moc fajn! Nevím, jestli  bych  šla do free hugs akce jen tak na ulici, přece jen nejsem tam úplně smířená s myšlenkou, že mi random lidé  lezou do mého intimníh prostoru.

Co vy?  Líbí se vám free hugs kampaň?  Nechaly byste se obejmout?  Udělaly jste si někdy vlastní free hugs? Jestli ano, jaké byly vaše zkušenosti s touto akcí?
Těším se na vaše komenty!

And what is your stripper name?

3. září 2010 v 1:31 Dream team

diablo9
Zdar ženy!
Přináším vám pár fotek sexy a cool ženy do Dream Teamu, máte radost? Je to bývalá striptérka,  bloggerka,  toho času scenáristka ("Hope you are enjoying the paycut!")  Brooke Busey, která píše -  a striptýzuje-  pod jménem Diablo Cody.  No upřímně řečeno,  ne že by měla zas tak báječný styl - některé její modely jsou dost podivné, ale mám pro ni slabost, protože  1)  vypadá jako Suicide Girl  2) nestydí se za to, že dělala hardcore striptýz u tyče  a otevřeně mluví o tom, že ji to bavilo a že si dovede představit, že se k tyči zase vrátí  3)  to, jak se dostala ke scenáristice, je totální americká moderní Popelka - O bohatém producentovi, co v noci hledal porno na netu a našel blog striptérky Diablo Cody, vtip a nadhled, s nímž psala o svých zážitcích jej zaujal natolik, že jí dal práci. Diablo napsala Juno (interesantní vtipnou komedii o zbouchnuté teenage dívce), dostala za to Oskara a v současné době píše se Stevenem Spielbergem seriál The United States of Tara.  To čumíte, co?  Já teda čumím.   
Btw, všímáte si těch loliťáckých brýlí...? :)))
Pojďme si zaslinit pod perex :)