Červenec 2010

Zfilmovaná!

31. července 2010 v 19:57 Das bin ich
ZDAR ŽENY!
Vaše milovaná bloggerka se vám vrátila z báječné filmovo-advíkovské  dovolenky a je zpět v internetových vodách. Na LFŠ jsem byla týden, na Advíku jen jediný den -  čtvrtek. Ani na jedné akci jsem neměla foťák, takže můj dnešní kde-jsem-byla-jak-tam-bylo post bude bez pikčerů, ale nebojte se,  někomu na fejsbúku pokradu a dodám fotky později. 
report pod perexem

Lucy odjíždí na filmovou dovolenou

23. července 2010 v 13:54 Organizačně
trash
Ženy, protože  zítra odjíždím na letní filmovou  školu do Uherského Hradiště a budu tam  celý týden (s menší  vyjížďkou na Advík),  nečekejte žádné  nové  články, minimálně do  příštího  pondělí zde nic nepřibude.  Doufám, že všichni přijdete na moji  přednášku na Advíku  na téma Trash loli, která  se koná  ve čtvrtek 29.7. v 16.00! Těším se na vás! A pokud  se některá z vás  náhodou  chystá  na LFŠ do UH  a potká mě tam, určitě  se ke mě hlaste :)
Nazdar! 

Bodyline sraz!

22. července 2010 v 19:22 Srazy
bl sraz
EDIT:  NA PLAKÁTKU JE CHYBA, SRAZ SE KONÁ  V SOBOTU  4.ŽÁŽÍ!!

Reklama na sraz, který pořádá Katuka a jehož budu určitě účastna i já :)  Kdo  má rád Bodylajňáky, nechť se hlásí Fosil  loli  na mail  katie01@seznam.cz a došupe 4. žáží  ke káefcéčku, bude legrace! Jen podotýkám, že pořadatelkou nejsem já, ale Katu, takže případné  dotazy směřujte na ni.  Doufám, že tam potkám co nejvíce z vás! :)

Tyl. Kajetán Tyl.

20. července 2010 v 12:36 Daily Lucy
cottage
perex, es južuel


Bodyline, to nikdy nejíš sám

18. července 2010 v 14:20 Mol šatní
Bodyline se rozšoupl a vyprodukoval  very kjůt JSK babydoll střihu, u kterých nevím, jestli jsou  zamýšleny pro lolitky (jsou dost krátké, jen 78cm)  anebo  pro himegyaru (?) anebo  na spaní  ( to růžové bych  si  jako  noční  košilku  představit uměla,  ale je to zařazeno pod JSK, takže  kdo  ví? Pan Yan maybe.)
BL1
Perex


Hello, my name is Lucy and I am a tutu addict! *clapping hands*

15. července 2010 v 20:54 Mol šatní
tutu7

Kdo stejně jako já trpí  Pavlovovým reflexem, když vidí  tylovost, by vůbec neměl  klikat na perex! Za případné  materiální škody na vašem Paypalu nejsem zodpovědná :)

*facepalm*

14. července 2010 v 20:48 Postřehy z loli světa
Na toto jsem narazila dnes na GTFO a nemůžu se o to s vámi nepodělit xD
Apparently všemi"oblíbený" loli shop Milanoo, v němž je každá  objednávka velké dobrodružství
(objednáš si toto a přijde ti  toto) , je zpět! Milaňáci  založili pro své obchody novou báječnou stránku  Lolita Passion, na které se také  můžete dočíst spoustu zajímavých  informací o lolita stylu! 
Let´s get popcorn, this is about to get good!
popcorn

Overrated!

12. července 2010 v 22:36 Diskašn
Zdar ženy!
Napadlo mě téma na diskašn, které se netýká lolity, ale filmů, doufám, že se i tak zapojíte!  Thing is : nebudu se vás ptát na nejoblíbenější filmy, protože nemám ráda, když  se na to někdo ptá mě - jako značně cinefillní osoba mám HODNĚ filmů, které  mě oslovují na různých úrovních, některé  se mnou otřesou, že mě inspirují, že mě potěší a mám lepší náladu... Jak se pozná vlastně oblíbený film? Ten, k němuž se pravidelně vracíte? Ten, který ve vás zanechá nejhlubší dojem?(co jsem tímto vlastně chtěla říct...? Jo,už vím...)
Tématem dnešní cinefilní diskuze jsou nejvíc  přeceňovaný/é film/y, které znáte.Prostě filmy, o kterých všichni říkají , že jsou  skvělé, báječné, must-see, vy se na ně podíváte a řeknete si -  no dobrý no. Ale žádná bomba. A všichni říkají - cooo? Vždyť to je nejlepší film všech dob!
Důležitá  poznámka:  Tato diskuze NENÍ o špatných filmech. Snímky, které uvedu ve svém výčtu, mám de facto ráda a považuju je za velmi kvalitní, jen ne TAK kvalitní, aby se jim dostávalo tolika poct a uznání, jako se to děje. Prostě overrated.

Můj seznam nejvíc overrated filmů, které znám

Zachraňte vojína Ryana
overrated1

Válečný nářez Stevena Spielberga, který si svoji reputaci zaslouží jen díky prvním asi patnácti minutám (vylodění v Normandii), které jsou  doopravdy mistrovsky natočené, velmi působité, ass-kicking, prostě žůžo. Po této expozici to můžete kliďánko vypnout nebo si trochu zdřímnout, neb už nepřijde nic, co byste ve válečných filmech neviděly už xkrát. Tom Hanks s partou chlapů lašuje po Francii. Patetický konec. Dlouhatánské titulky. Cool story, bro. Pět Oscarů?!
více cinefilností pod perexem

Cute is what she aims for

12. července 2010 v 13:22 Das bin ich
katuka
Přichází pár krásných a velmi sentimentálních slov o Katukušákovi, takže pokud máte  sníženou rezistenci proti sentimentu, raději rovnou klikejte na křížek v pravém horním rohu :)  Rozhodla jsem se napsat oslavný pro tebe, Katu, protože si to zasloužíš za to, jak jsi milá a hodná a já tě mám moc ráda.
více sacharózy pod perexem

Lolita macro party!

11. července 2010 v 10:11 Postřehy z loli světa
macro4

Come for the drama, stay for the macros =)
Podělím se s vámi o svá oblíbená loli-themed macra, nasbíraná na LJ.
Tyto blbosti mě strašně baví :)

Ale hlavně světový mír

8. července 2010 v 15:50 Mol šatní
...aneb  chcu-list aneb wishlist  aneb this shit is gonna be mine!
Rozhodla jsem se lehce aktualizovat  svůj  wanna-wanna seznam a sepíšu  sem svoje touhy :)  Tedy alespoň ty fešnmaniakální :)

1)  Pin- up šaty/retro  šaty  ve stylu 50.let
Tento  styl  se mi velice  líbí  a myslím, že mi  i  sluší, bohužel  moc takových kousků  nevlastním.  Navíc když přivřu oko, daly by se takové  šatečky považovat  za "normální kousek oděvu,"  což jsem si  předsevzala, že budu  nakupovat, že jo? Že jo?  

wishlist1
a to není vše, přátelé! perex

Jak se stát topičem v letním kině a dabérem němých filmů

5. července 2010 v 13:17 Diskašn
Dnešní  téma diskuze mě opravdu moc  zajímá a doufám, že se zapojíte *_*
Jaký  je váš dream job?
dreamjob1
Napište mi o svém vysněném povolání, o tom, jak  by  vypadala vaše ideální práce.  Jak moc se vaše současná práce/studijní obor blíží  tomuto ideálu?  Snažíte se tomuto  ideálu  bližit anebo je to  jen sen?  Je to něco, o čem sníte odmalička? Je to něco spojené s lolitou nebo módou obecně? Je vaším dream jobem práce v zahraničí?

Jak to mám já:  Nemám asi nějaký úplně jasný dream job, ale určitě je to něco okolo filmu  a dokumentaristiky. Psaní scenářů, později možná i režie vlastních věcí.  Chtěla bych dělat filmy, kterým věřím, pracovat na věcech, které mě zajímají.  Chtěla bych psát filmy tak, aby to nebyly snímky jen pro festivalové poroty popřípadě filmové kluby o půlnoci na dvojce, ale zároveň  by nešlo o Kameňáky xD To by mi stačilo =)  Když  se hodně rozmáchnu a popustím  uzdu fantazii,  líbilo by se mi třeba pracovat na nějakých větších mezinárodních  koprodukčních projektech  v rámci  Evropy  a mít možnost pracovat třeba se skandinávskými dokumentaristy, tvořit scenáře v angličtině. V reakci na nedávné dění  na Zpovědnici říkám, že mým cílem není za každou cenu opustit  Českou republiku, spíš se dostat do světa, cestovat, poznávat... Ráda bych  třeba nějaký  čas žila ve Francii, Anglii nebo  v severní Evropě, kde jsou  podmínky pro tvůrčí práci o trochu příznivější než ty u nás, ale opustit  tuto  zemi rozhodně není  key point mých  plánů.
Co vy?  Jsem zvědavá na vaše  komenty! *_*


500 days of Zooey

4. července 2010 v 12:44 Dream team
Zooey1
Využívám toho, že jsem momentálně tam, kde je super rychlý internet a  počítač, co se neseká, a pěkně vám nakrmím vaše oči  krásnými fotkami jedné velice šmexy  hérečky  Zooey Deschanel.  Tu si  můžete nejlépe  pamatovat  z filmu 500 days of Summer  (česky  500 dní se Summer  nebo  500 dní léta,  jak kdy). Zooey má zvláštní  šarm  good girl z 60.let, který ještě podtrhuje tím, že nosí  vintage oblečky a vlasy ve styl  šedesátek.  Pokud jste ještě neviděly 500 days of Summer, určitě se na to podívejte,  není  to žádný  závažný film, spíš taková  lehká, vtipná romantická  komedie s pozoruhodně nízkým kvocientem klišovitosti, bude se vám líbit.
clicky clicky na perex!

The mistletoe is full of nargles

2. července 2010 v 23:05 Dream team
EVANNA

Zdar  ženy!
Opět pokus lehce vzkřísit zdechávající rubriku Dream Team.  Ta zdechává, neb jako stalker  dost pokulhávám, na lookbook ani  daily lolitu či fruits moc nechodím a nemám čas ani náladu sosat fotky bezejmenných stajliš žen. Ovšem! Dnes mě napadlo představit vám svoji nejoblíbenější herečku z HáPéčka  (Harry Pottera, na co zas vy myslíte, vy hampejznice! xD) Evannu Lynch.  V Há Pé sérii hraje podivínskou a zasněnou Lunu Lovegood - baj d vej, je to po Snapeovi nejlépe obsazenou  postavou, ale to  teď řešit nebudeme- a je to opravdu  "real life Luna."  I její styl v civilu je poměrně svérázný, sice pro nás asi žádné větší  OMG vzůšo, ale mě se stejně líbí, neb mám pocit, že kdyby Luna doopravdy dnes žila, oblékala by se podobně jako  Evanna Lynch!
perex, bacha!