Červen 2010

Would you erase me?

29. června 2010 v 14:49 Cinephiles do it better!
Zdar ženy!  
Zde je cinefilní diplomek pro  výherkyni včerejší  súťaže, slečnu Molly! Gratulace!  Hip hip hurá!
diplom-moly
Tento neuměle  mnou vytvořený obrázek  je zároveň reklamou  na famózní Věčný svit :)
Možná jste si všimly, že v menu přibyla nová rubrika  a to jest  Cinephiles do it  better!  Neb  filmově zaměřené  články byly a budou  a rubrika Das bin ich  už tak nějak přetéká :)
Jo a ještě mě zajímá jedna věc: podle čeho jste gůglily  názvy filmů, které neznáte?  To bych ráda věděla, hlavně konkrétně ten Fucking Amal =)

Cinefilní žně aneb Co to sakra bylo, ta trojka?!

28. června 2010 v 23:02 Das bin ich
Filmová soutěž  je zdárně za námi, zbývá  jen  rozluštění správných odpovědí. Takže pokud se chcete  dozvědět názvy filmů, které jste nevěděly, a také něco málo o nich, zde je to správné místo: ) 

Ztraceno  v překladufilm1
Tento skvělý  film natočila  režisérka Sofia Coppola,  geniální dcera geniálního otce, režiséra F.F. Coppoly. Lyricky komediální příběh  o setkání  dvou Američanů, které  různé  důvody přivedly do Tokya - On je stárnoucí  herec, který přijel  točit reklamu na whisky,  Ona je  čerstvě provdaná trochu rozmazlená dívka, co neví  co se životem. Ve městě, kde nerozumí nikomu ani slovo a kde se oba  cítí  trochu  ztraceni stejně jako  ve svých  vlastních životech,  je spojí  nespavost. Nejde o love story,  spíše o citlivý, nepodbízivý   a velmi půvabný  příběh o sblížení  dvou lidí. Tento film je rozhodně must-see pro  všechny  japanofily, neboť  pojednává o  pocitech cizince v Japonsku.  Sofia Coppola, mimochodem autorka  Smrti panen, o které jsem zde už psala, za film dostala Oscara za nejlepší původní scenář, takže  stahujte!!
perex, of course

Lucyina Velká Filmová Soutěž Vol.2

28. června 2010 v 16:52 Das bin ich
Ženy,  je zde čas na další Velkou filmovou  soutěž!  Těšíte se? Já jo! 
Jak to funguje:  Vidíte tu obrázky  z 6 mých  velmi oblíbených  filmů a  vašim úkolem není  nic jiného než  vědět (uhodnout/tipnout/vygůglit :) názvy těchto filmů.  Oproti  minulému kolu  malá  změna:  svoje odpovědi  nepište do komentů, ale pište mi na mail  lucy.nanette@seznam.cz   popřípadě do zprávy na FB, aby to bylo spravedlivé. Když mi napíšete, hned vám napíšu, jestli to máte všechno správně nebo  něco špatně. Ten, kdo  mi první  napíše jména všech filmů  správně,  dostane  zvláštní osobní  diplomek  a velkou cinefilní  pusu :) 
Myslím, že to není extra  těžké,  tak doufám, že se zapojíte!! Nenechte Taraen, ať vám to vyžere :)
Pokud to do 24 hodin neuhodne nikdo,  pak vyhrává kasíno!
1)

film1
EDIT:
  MÁME  VÍTĚZKU

Velkou Filmovou Soutěž Vol.2 vyhrává  MOLLY! 

JUPÍ!
Psát už nemusíte,  napínavá  súťaž je u konce,  co nevidět tu máte článek se správným řešením:) 

Report z Queer Parade aneb Puffy ženy v poofy městě

27. června 2010 v 15:56 Srazy

QP11
 Reporty mi nejdou a nebaví mě, ale sobotní vzrušené události  vám tu zreflektovat musím :)

Moje dojmy z Queer Parade
- nakonec nás z brněnského  loli gangu  šlo  pět - já v nových  šatečkách poděděných po Arzeničkovi z Qutielandu, ve kterých vypadám jako  schovanka z kláštera (což velmi lajkuji)  a zastánkyně tradiční rodiny, že bych se rovnou mohla postavit vedle kněze Halíka,  Taraen, která byla velmi sexy  a velmi  gotyše, že vypadala  jako  schovanka našich  holohlavých kámošů,  Jenny, která je autorkou všech těchto krásných  fotek,  Katuka  v nové  queer sukni ušité spešl pro účely  Queer Parad, a Arsena,  jejíž  placky I LOVE BOYS a I LOVE GIRLS mátly okolí :)
-naše malůvka na náměstí  Svobody je the coolest  by far ze  všech!  Ženy!
- Katučiny  monstrózní  ružové  RHSka uchvacovaly  široké  okolí.  Nejlepší  byla reportáž "To, že jsme jiní, je jen naše věc!" -  hned poté záběr na Katučiny  boty.  Ano, to že jsme jiní  a nosíme  obrovské  boty  s vyřízlou  patou,  je jen naše věc!
-  média  jsou opravdu mocná a síla střihu uchvacující.... V reportážích to vypadalo, že se v centru Brna strhla minimálně  občanská  válka, miny,  tanky, dýmovnice, masakr, prostě RIOOOT!  V reálu  to vypadalo  tak, že celá akce byla opravdu  velice poklidná, nedělo  se de facto nic,  policajtů  tam bylo desetkrát  víc než gayů  a nácků dohromady,  snajpři na střechách,  obrněná vozidla,  zásahové  jednotky  a  nad tím vším krouží  vrtulník! 
- nejvtipnější byla kauza dýmovnice, která  bouchla v Josefské  ulici -   My:  "Tohle bude ve všech zprávách!" ...a bylo :)  Z dýmovnice o síle  špatně uhašené  cigarety  se stala mediální hvězda!
- naše  loli družina byla nejfocenějším objektem na parade x x
- "Lesba Britského Impéria"  byla bezvadná a není  to Elton John!
- měly jsme docela štěstí, že jsme se na ten Svoboďák vůbec dostaly, neb to tam bylo  slušně zabarikádované, kontroly  občanek... Naštěstí  se nám skrz kontroly kabelek  podařilo  propašovat  na akci několik zápalných  lahví, plato vajec  a  kilo čistého kokainu :)  No a vážně:  Katuce chtěli  sekuriťáci  zabavit palicu, co jí koukala z kabelky, nakonec jí byla  ponechána, neb to  byla palica s queer vlajkou  a tak  Katuka mohla  nerušeně ohrožovat okolí
- počet  dívek  a žen na parade výrazně převyšovat nad počtem  chlapců a mužů a celkově tam bylo  dost málo lidí...  Shame on you, gay folks!
- Halík byl  přítomen též, opět něco  vyřvával, obstoupen asi patnácti policajty,  co měli radost, že mají  co dělat
- tímto  zdravím slečnu  Quinquillu,  která  byla v organizačním týmu a s níž jsme se tam potkaly! 
- ve tři  celá  ta sranda skončila  a my jsme  šly na hengautovat  do Dédéčka, kde jsme se lehce zhádaly s fotbaluchtivými muži  (my chtěly  sledovat  ČT24!) a poté  ke Katuce do nového bejváku  na SingStár  si zabékat. Šud aj stej or šud aj gou náááu!
Spousta fotek pod perexem

Nadechni se chlóru a namaž mi záda třicítkou!

25. června 2010 v 13:12 Diskašn
Téma dnešní  diskuze bude velmi  letní ...
PLAVKY!
plavky
Máte loli  plavky?  Chtěly byste loli plavky? Anebo lolitu  do  svého koupacího oblečku  netaháte  a máte radši  sexy nebo  sportovní plavky?  
Jak  vlastně vypadají  loli  plavky-  jsou  to vintage plavky a la  pin-up  nebo starodávné  s nohavičkami jako  ve filmech z 30.let?
Máte raději  plavky vcelku, dvojdílné nebo  miniaturní  bikini?
Co říkáte na dívky, co nosí  tanga jako  plavky?
A vůbec:  plavete rády?  Chodíte  v létě na koupaliště  nebo  máte radši  indór  bazény?
Jak to mám já :  Jsem vodní  živel, plavu velice ráda, ale  výrazně  teda  preferuju  koupání  na kryťáku   než  venkovním koupališti, kde je okraj  bazénu vždy  oblepen  rádoby šmexy  teenage  prom  queens, které  si  ve vodě  smočí  tam maximálně svůj  nalakovaný palec ("To je studenýýýý!")  a jinak  pilně pracují  na  rakovině kůže.  Nejraději mám plavání v moři. 
Plavky  mám hnědé  s bílými puntíky,  se zavazováním za krkem. Ráda bych si koupila plavky vcelku, už jen z toho důvodu, že je skoro  nikdo už  nenosí  a všechny holky jdou spíš po dvojdílných.  Ale ještě jsem neobjevila žádné, které  by se mi  líbily,  všecky  vypadají  moc sportovně  jak  na girlfriend plaváčka  Phelbse  anebo  nějakou  olympijskou ženu.  Až natrefím na nějaký hezký  rockabilly/vintage kousek,  asi  neodolám. 
O ženách  v tangách  si  myslím jen to nejhorší. 
Ehe  co jsem  našla na Dollydaggeru -  pamatujete si ten  cool obchod s vintage hadrama, co jsem sem dávala před nějakým časem, že jo? To se mi líbí....
plavky2
Co vy?  Napište mi svoje postřehy,  těším se, až se dozvím, v čem plavčí  lolitky ! :)


I am sorry, I am just a Woo girl...

22. června 2010 v 0:14 Das bin ich
fucksartre
Zdar ženy!
Trochu vás tu zanedbávám,  neb se literárně vyřádím  jinde a  nemám pak  tendence se vypisovat  zde. Ale dnes se hecnu a podělím se s vámi o to, jak se mám a tak vůbec.  Chcete?  Já vím, že jo  :) 
Hlavním důvodem, proč jsem sem dlouho nic nenapsala je, že momentálně prožívám extraordinérně scenáristicky plodné  období,  žiju životem  svých  postav, pořád s  nimi otravuju  své  drahé  brněnské  lolitky. Mám se skvěle. 
Přestože  škola´s over, mám pocit, že makám mnohem víc než přes školní rok a mám z toho radost.  Připravuji svůj film, píšu, čtu, prožívám cinefilní  vzplanutí  ke Quentinu Tarantinovi  a  Charlie Kaufmanovi.  Tyto  dva miluju už dlouho,  ale  čas od času mě přepadne taková mánie, že na YouTube sjíždím  všecky možné  jejich  interview  a  hledám různě po internetu  nejpodrobnější  analýzy jejich  filmů.  Strašně mě baví  pitvat  filmy na  mikročástice  a  hledat  skryté  významy, metafory a pokoušet se o výklad  zašifrovaných  mesydží. 
Co bylo podle vás  v tom kufříku v Pulp Fiction?  Duše Marselluse Wallace?  Diamanty z Reservoir Dogs? Ukradené  sošky Oscarů?  Elvisův  oblek?  Špinavé prádlo?
Filmová  surovina mi naleptává  mozek víc  než  lolita, alkohol  a  Dustin Lance Black dohromady.  Ale to je dobře. Embrace your brain damage!
Mína Erbenová  na fejsbuku bude brzy spřátelená  s celou loli komunitou =) 
Jo! Ženské! ATTENTION! Připomínám, že  Queer  Pride v Brně se blíží, už tuto  sobotu od 13.00!  Gay aktivistické  brněnské  loli ženy  tam  jdou, takže kdo  se chce k nám připojit, napište, domluvíme pak plán akce. Loli  dresscode samozřejmě nepovinný  :) Spíš poshánějte duhové  fáborky,  mávátka,  praporky,  deštníčky  atd.,  ať tam  pěkně reprezentujeme.  Hezky si zademonstrujem,  smotáme transparenty a půjdem  někam  chilloutovat  a zhodnotit  výsledky  akce do  restauračního zařízení zahrádkového typu, bude-li  teplo.  (Ještě aby na Queer Pride nebylo  teplo, sákryš!) Poraďte mi, co si mám dát na sebe :)
Niv mě zásobuje odkazy na báječně nihilistické  blogy  dekadentních teenage žen.  Jsou tak dobré, že je budu  muset  co nejdříve začít vykrádat.
Těším se, až  mi  dojde ta Aqua Blue tylovost  z  RTBU.  Mám takové  tušení, že ji budu  milovat.  Jako ostatně všecky svoje frilly objekty. 
You really suck in the Czech Republic!
I know I do.
Brzy vypukne opět Lucky Pack madness, alébrž Meťáci opět pěchují  své  kouzelné balíčky.  Pořád nevím, jestli  ho  chci nebo nechci. Anebo jinak-  jasněže CHCI,  ale nejsem si  jistá, zda nechám svoji  lolitychtivou část mozku, aby ovládla ručku, co tak ráda kliká na Enter na PayPalu. Nevím, ženy.  Nechcete  o tom třeba hlasovat v další anketě..? xD Ach ta důležitá  životní  rozhodnutí...
Dédéčko má na FB  svoji fanpage (tak dlouho po mě paní  Martini chtěla, abych ji založila, až ji založil někdo jiný), tak se tam všechny, co  máte  k tomuto kouzelnému podniku vztah, přijdete! Kdosi  tam dal i nějaké  fotky (ne nás, teda), děsí  mě, že znám úplně všecky  štamgasty. 
I am sorry, I am just a woo girl...
Btw, obrázek nahoře jsem čornula z blogu Nivelleen, která  ho odněkud taky určitě čorla :)  Nemá nic  společného s mým zápiskem, jen mě dokonale  rozsekal  a tuším, že se i vám bude líbit! 

Luca Brasi už spí s rybami

17. června 2010 v 11:46 Daily Lucy

spolek
Fotky mého oblečku  z včerejšího báječného loli odpoledne s loli ženami  ve Spolku ..

No, Donny, these men are nihilists, there's nothing to be afraid of..

13. června 2010 v 16:08 Daily Lucy
destroy2
Včera jsme s Niv podnikly  nálet na velmi alternativní  fešn akci nazvanou FACTORY pARTy, kde bylo  horko,  alternativní lidi, horko,  spousta úžasných  čůčovinek na prodej, horko, lidi, co si mě fotili,  horko, dýdžejové,  neodolatelně destruktivní  prostory....a  zmiňovala jsem horko? xD
Kill your TV! Do it!  Do it now! 
více zmaru  pod perexem

Jsme veselé a žravé, dej nám rohlík!

10. června 2010 v 21:02 Das bin ich
carpe noctem
Toto  sem musím dát-  prudce  šmexy gotyše ženy  slaví  mezinárodní loli  den  (či co to bylo v tu sobotu xD)  na Carpe Noctem, akci  kde část naší družiny vykrúcala na XIII.století  a   část  si procvičovala házení  trú  gotyše  ksichtů :)

Elizabeth, We Google You!

8. června 2010 v 23:48 Daily Lucy
Woo hoo! 
Telefonát z domova: "  Došel ti balíček, je to zelené a vypadá to jak baletní sukně.."
Takže moje dream sukně, cute zelený ajtem, k němuž jsem minulý týden zahořela na Angel Secret nehynoucí láskou. Dneska se mi dostala ta hora tylu  do rukou  a....awwwww!Samozřejmě jsem si tu pale green krásku hned musela obléct  a vzít na very rori meet-up s Jenny, Adruškou a Yuzu.  Fotoaparátisticky schopná žena Jenny měla po ruce svoji mašinu, proto se vám můžu pochlubit s fotkami. 
fairy1

Do you wanna date my Avatar?

7. června 2010 v 14:40 Diskašn
gamer
Tématem dnešní diskašn bude:  lolita a počítačové  hry. 
Hrajete hry? Jaké?  Jak často? Se kterou jste strávily  nejvíce času  a co se vám na ní  líbí?
Které  hry jste hrály, když jste byly menší? 
Kdy se podle vás záliba v nějaké  hře stává  závislostí?  Byly jste někdy na nějaké  hře závislé?
Toto  téma mě velice zajímá, ale v této diskuzi budu  bohužel muset být spíše  pasivní.  Nejsem pařan, nikdy jsem na to nebyla. Když jsem byla hodně malá  -  asi tak šest let-  hrála jsem v práci  u táty na notebooku  (tehdy samozřejmě ještě nikdo doma  počítač neměl) Prince of Persia,  to mě  tehdy hodně bavilo a doteď si vybavuju, jak tam vypadala  ta grafika, jak princ  proskakoval takovýma těma zubatýma  dveřma, co ho, chudáčka, vždycky zabily :)  Pak jsem  hrála  ještě párkrát "Prehistorik" a  taky "Worms Armageddon," to  jsem hrála vždycky  s bratrem  a  měla jsem  družstva  červíků  pojmenovaných po neoblíbených  učitelkách, které jsem postupně likvidovala...Aaaa, to byly časy :) Každopádně to už je hodně dávno, to mi  bylo  tak  třináct, čtrnáct. Od té doby jsem nehrála nic, v sobotu  mi Adruška ukázala, jak vypadají  Sims, tak to jsem hodně koukala :) Tudíž nemám  zkušenost se závislostí  na  PC hrách, ale podle mě je to stejné jako s jakoukoli jinou závislostí -  jakmile vás to začne omezovat  v normálním životě a člověk nejí, nespí, nechodí  za přáteli a jen hraje hru, tak má asi problém. 
Co vy?  Těším se na vaše komenty  a pařanské  zážitky :)
 PS: Hry sice nehraju, ale těžce ujíždím na komediálním online seriálu o partě WoW závisláků, The Guild, který  jsem objevila díky Yuzu.  (Thanks, sistah!)  Pokud ho ještě neznáte, zčekujte pilot zde.

Owned!

6. června 2010 v 13:09 Mol šatní
martensky
Už jsem je narvala na Pupíka,  ale klidně s nima budu spammovat i tady.  Maxé mě poučila, že s  martenskami je nutno se patřičně vychloubat, tak činím. God, nikdy jsem si nemyslela, že budu žena s martenskama,  ale zasvěcenější z vás vědí, že film naleptává můj mozek ještě hůř než lolita.  True story. 
Jo!  A došel nám včera večer po šťourání balík z  Bodyline  a s ním  můj  modrý fake Šugery  Kárnival.  Juch! Musím říct, že BL se docela vytáhli, to JSK je opravdu  moc hezky  ušité,  printík  velice cool, no prostě samé  pozitiva.
fake SC1
Foťák  pochopitelně nemám....
fake SC2
Takže jediné, co mohu poskytnout, jsou  lejm webka fotky. Sorry, guys  xD
Sice jsem původně chtěla černý  nebo  žůžový,  ale nakonec jsem s modrým velice spokojenost.  Jsou na nich  růžové  mašličky, takže se k němu  budou hodit růžové  esesorís,  kterých mám zaplaťpánbu požehnaně. 
(O-ou. Příliš mnoho estrogenu  v poslední  větě. Man up!)
Doufám, že v příštím týdnu  mi dojde ta zelená fairy věc z Angel Secret.  Nemám tušení, jak u  vměstnán do  skříně.  Mám pocit, že jestli  tam přidám už jen  ponožku, zadní část  se definitivně proboří  do  Narnie.

Refuse to Stop This Madness

3. června 2010 v 18:21 Mol šatní
Word of the day 
Šopák.
1.  V zastaralém slova smyslu  slangový název pro šopský  salát
2.  Slangový  název pro  shopaholika,  člověka  trpícím obsedantně kompulzivní poruchou nutící  k chorobnému nakupování

Seš šopák?
Já mám momentálně  asi nějaké  nakupovací  období. To je jasná  věc,  v  momentě, kdy  jsem si  předsevzala nenakupovat, se to  kolem mě rojí  awesomnosti  a  vábí mě ke mě,  slyším jejich  hlasy...  Ale  ke všem nákupům jsem měla báječné  důvody!

Tyrkysová  sukně z  Refuse To Be Usual
rtbu
Výmluva:  Katuka  objednává přes Lolo Express  z Refuse To Be Usual  a  chtěla tam využít  spešl slevy u této  sukně -kup  tři  aneb  tyl  v akci,  akorát chtěla dvě a pro tu třetí krasavici  neměla využití, tak jsem ochotně  přiložila svoji shopaholickou  ručku k dílu  a objednanala si s ní.  Po delším  rozhodování  padla volba na Aqua Blue.  Ano ano.  Frilly objects....Však už to znáte.  Počet  ajtemů v mé almaře, které  naznačují, že jejich majitelce  je duševně osm let a touží  navštěvovat  hodiny baletu, roste geometrickou řadou.
Btw, všímáte si, že ta žena na obrázku  má  na hlavě pletený  nádor..? :)
A teď z tvrdšího soudku.  Dnes jsem si koupila Martensky.  Žluté.  Krásné.  Ve slevě. Náherně mečing k  mému žlutému kabátku. 
Ty, co jsou se mnou zfrendíkovaní  na Facebooku,  už  všecko  ví,  vaše Lucy prošla včera pod odborním  vedením  kadeřnice/vizážistky/mejkapistky/brouka Pytlíka  Adrušky  radikální  změnou  image.  Ostříhaná, obarvená, dokonce mě i  moje grlfrend namalovala  (a zakázala mi používat moji oblíbenou klaunskou  tužku  x x),   jsem si připadala jako  hlavní  hrdinka v těch  dementních  filmech, už jen scházelo, abych šla na ples a stala se prom queen, z čehož by všechny školní krásky se jmény jako  Tiffany a Amber nechápaly  a největší  školní  krasavec jménem  Jack ( hvězda školního rugbyového týmu)  by mě požádal o tanec. 
Chápete doufám, že fabuluju? Nemusím vytahovat svoje sarcasm  sign, že ne?
redhead
Dementní  fotka z webky za  špatného světla, ale you get the idea... 
Děkuju Adrušce za celovečerní péči  o můj exteriér! :)


Frilly objects cure my childhood issues

1. června 2010 v 1:18 Mol šatní
Bodyline toužím zabít a zároveň velebit. Po miliardě různých eskapád ( cesta k úspěchu jest spletitá)  mám nakonec zdárně objednaný  modrý fejk  Šugery Kárnival.  Chtěla jsem černý, když nebyl, chtěla jsem růžový, když nebyl...  Víte co,  slovy klasika... lepší modrý šugery kárnival než  cihlou po hlavě.  
Jaktože ve chvíli, kdy jsem se rozhodla nenakupovat žádné výstřední věci, se kolem mě rojí samé úžasnosti, které chcu chcu chcu. O víkendu jsem na Ebayi objevila tu nejkrásnější sukni EVER a po krátkém souboji rozumu s tou částí hemisféry, které se nutí hromadit kolem sebe tútú  sukničky, jsem ťapala na Enter na PayPalu. Moje sukně už je na cestě ke mě  a já se s vámi podělím o její obrázek.  Objednala jsem si ji přesně v této barvě, v pale green. 
palegreen
zelenost
Já jsem to věděla, já jsem věděla, že tě někdy najdu,  frilly objekte, jímž si vynahradím  dětské traumata z manšetrových kalhot, které jsem byla nucena nosit.  Moje moje moje *__*
Matka se už ani neptá, kam v tom budu chodit.  Všude. Akorát do té práce budu nosit nevím co, protože počet zakoupených  normálních ajtemů se zatím rovná nule. Nevadí. 
A opovažte se někdo koupit tu samou.