Duben 2010

Destrukce rodinných hodnot a jiné pohádky

30. dubna 2010 v 14:16 And now for something completely different....

ripped tights
Jsem spíše destruktivní  osoba.
Baví  mě pankizovat  pančuchy.
Vzít obyčejné, černé, levné pančuchy a bez výčitek je rozstříhat, rozervat,  rozmetat,  rozpárat, rozdrápat.  
Zabořit do  nich nůž, sichrhajsku, klíče, nůžky  a pančuchy,  ty stejné  pančuchy,  na které jsem byla roky opatrná, abych je nezatrhla, bez lítosti  a  s naopak s obrovským potěšením rozervat.  Mám pocit, že když  člověk  ničí hodnoty, aktivují  se v něm centra slasti, o kterých už dávno zapomněl, že je má, neboť  jsme od mala vedeni vážit  si věcí, nerozbíjet hračky, chovat se tak, abychom si neušpinily boty, nepotrhaly šaty..  Přitom  jak  je báječný pocit s něčím třískat.  Všimněte si, s jakou  rozkoší  malé  děti  bouchají  svými hračkami  o zem. Myslím, že energie  destruktivní  je více pudová,  více v člověku  zakořeněná,  starší, hlubší než  energie konstruktivní. Ctibor Turba jednou  udělal  se svými studenty klauniádu  založenou  na rozbíjení  talířů. Desítek a desítek  talířů,  které byly  roztřískány všemi možnými způsoby.  A lidé  byli  nadšení. Kolik  grotesek a komických  scének  je založeno  na  tom, že rozechvívá  v lidském  podvědomí  strunu, které způsobuje radost  sledovat destruktivní  proces, proces,  který je opačný k tomu, jenž je žádoucí, procesu  vytváření hodnot, jehož jsme součástí  celý pracovní  den -  chodíme do práce, vyděláváme, utrácíme, držíme při chodu ekonomiku. Jsme zodpovědní  tvorové  a nechceme ničit to,  na co jsme si  vydělali  a  destruktivní tendence jsme potlačili v momentě, kdy nám ve školce sebrali  naši oblíbenou  hračku, kterou jsme bouchali o zem.
Proto je tak  osvobozující a zábavné  sledovat  v televizi  veselou  scénku s moulou, který  při  pokusu  opravit malou  drobnost  zdemoluje celý  byt.  Myslíme si, že se smějeme jeho  hlouposti  či nešikovnosti  a ani  si neuvědomuje, jak  nás vzrušuje a relaxuje sledovat ničení, za které  nebudeme potrestáni, jímž nebude postihnut  náš vlastní  majetek  a nebudeme muset čelit následkům. 
A co teprve  zabořit  nůžky do  vlastních  punčoch.  Cítit, jak se trhají  vazby,  jak se rozjíždějí jemné, leč  pevné  pavučiny, tvoří  se oka, jako  by se rozpadal vlivem tektonických  procesů  kontinent a pevnina praskala a instinktivně se snažila  o  nové  uspořádání. Vytvořit novou tvar,  novou formu, novou  hodnotu. 
Destrukce plodí  konstrukci.  Konstrukce plodí  destrukci a tak  dále. 
Jdu  pro nůžky.
Další psycho článek  na světě.  Hurá.


Goths just wanna have fun

29. dubna 2010 v 12:02 Das bin ich
Zdar  ženy!
Byl mi poslán link na jednu  z ofišl  galerií  Gothic Party  a tak jsem se rozhodla sem dát  fotky, na kterých  jsme my, vaše  oblíbené  brněnské  lolitky:)
GPB2
Naše skupinka  chilloutuje na strategickém místě u vchodu, ženy totiž měly  fešné  botičky na vysokém podpatku  a  bolely je nožičky :)
perex

Good Things Happen to Good People

28. dubna 2010 v 11:10 Diskašn
marilyn
Zdar ženy!
Přicházím v míru a s další anketní otázkou....
Co vám v poslední  době  dělá/ udělalo největší  radost?

Udělalo  mi radost, že jsem si koupila lístek na Amandu  Palmer.
Dělá  mi  pořád radost  to, že  se natáčení  mého filmu  blíží, čehož se bojím a zároveň se na to těším, a  mám radost  z toho, že zatím mě  v tomto směru nepotkala žádná  pohroma ťuk ťuk na dřevo  a všecko  vychází tak, jak má.
Dělá mi radost  moje nová  sukňo-spodnička od Adrušky, která je momentálně mým nejoblíbenějším kouskem v šatníku. 
Dělá mi radost, že se mi daří  svůj blog aktualizovat tak, jak jsem si předsevzala a že mi tady, moji milí čtenáři, pěkně komentujete.
Dělá mi radost, že Animefest  se blíží  a co nevidět bude Brno plné externích  spolupracovnic LOGru z Prahy a Plzně.
Dělá mi radost  můj spolubydlící, který  mi  vaří oběd. 
Dělá mi radost, že dnes večer jdu  na promítání  dobrého dokumentu.
Dělá mi radost, že se mi dějí  docela fajn  věci.
Udělalo  mi radost,  že jsme si   s ženami  (Katu, Adris a Taraen)  dobře užily Gothic Party.
gotyše ženy
a pak  že se čtyři  na Májspejs pic  nenarveme!
A co vy, ženy?  Co vám v poslední  době/právě  teď  udělalo  největší  radost?
Dneska vám nebudu vyhrožovat  chcíplými poníky ani spodničkami, abyste zas neřekly,  že vás  držím pod krkem,  ale budu ráda, když zakomentíkujete, neb  tento druh  Diskašn  je můj nejoblíbenější. 

Katuka is a Victorian Bitch

28. dubna 2010 v 0:14 Organizačně
katuka
Zdar ženy!
Dobrá zpráva pro všechny stalkerky, neskutečné  se stává  realitou  a všemi oblíbená  antiblogerka stejně-nevím-o-čem-bych-psala  Katuka si založila blog! Tak si ju šupem všecky přidejte do daily stalk  obíhacího  kolečka loli blogů, neb jí to tam zatím hezky žije, má tam velmi ftipálistický  report  a fotoreport z naší velmi akční  soboty.
Tak  clicky  clicky!
Katu, piš dál, celá  komunyta je nažhavená, co dalšího  zplodíš :)
A není  zač za reklamu :)
Btw, kdyby někoho  zajímalo, co  to má Katu v ruce na této  fotce, tak vězte, že je to kebab z  kouzelného okýnka, který asi tak dva vteřiny skončí  na jejích  Bodylájn šatech a  dá  jim tak  navždy  přízvisko  kebabové  šaty xD


I feel kinda heterosexual today

25. dubna 2010 v 17:24 Dream team
Zdar  ženy!
Ze včerejška mám  pár zuppa fotek mých classic lolita/  trú victorian goth  outfitů (to první na ranní piknik se ženami, to druhé na Gothic Party) , ale než je sem  vrazím  do Daily Lucy,  rozhodla jsem se trochu  vzkřísit rubriku  Dream Team.   Moje původní idea byla potěšit  vás (i sebe =)  fotkami  nějakého  stajliš a zechsy muže z lookbooku, ovšem po asi hodině čučení na tento populární  pro ana  blog jsem nenašla ani  jednoho, který by se mi  líbil. Tak sem dám fotky muže, který  sice na žádném lookbooku není, ale stajliš a zechsy je a navíc je ještě  chytrý  a má patku  a vůbec.  Lajkuju.  Ženy, co mě znajhí, už  vědí o koho jde, je to  samozřejmě scenárista, příležitostný  herec  (hahahaha...interní  ftípek :) a nyní  už  i režisér (těšíme se na What´s Wrong With Virginia!!!)  Dustin Lance Black, chlapec, který napsal  Milk, Pedro  a On the Bus,  jehože jsem skalní  fanynkou  a který si  mě bezelstně přidal na fejsbúku, takže ho můžu  vesele stalkovat  a pokrást mu z profilu pár fotek :) A doufám, že se vám bude páčit!dlb16
hezký svetr, co?  klikejte na perex!

Fuck Wonderland

24. dubna 2010 v 13:41 Daily Lucy
punkalice3

Zdar ženy!
Potěším ty z vás, které  si žádají  více mých každodenních  outfitů  v Daily Lucy  a dám sem fotky z pátku, kdy se převážná  část brněnských  lolis  sešla na menší  dýchánek do kavárny u příležitosti dalšího  loli  náboru  aneb Vítání  občánků  v loli  komunitě :) Během odpoledne jsme já, Niv a Jenny vyběhly před kavárnu, abychom vyfotily  naše báječné outfity, aby Niv měla čím krmit svůj nově  založený  lookbook a já...já si prostě nikdy nenechám ujít příležitost  si zamodélečkovat :)
Původně jsme chtěly jen rychle blejsknout jednu  dvě fotky a běžet zpátky (u stolu  mě čekal špenátový  štúdl), ale prostory kolem  kavárny se ukázaly být velmi inspirativní, takže se z toho stal  takový menší  improvizovaný  fotošút :)

více známky punku pod perexem 

Be your own Pupe

23. dubna 2010 v 10:12 Diskašn
PUPE1
perex, klasika

Oops, I broke the mirror of Erised!

22. dubna 2010 v 2:45 Das bin ich
ukoncesdechem

Zdar ženy!
Poslední  dobou  mě baví projíždět blogy dekadentních  slečen, co jsou o něco mladší než já, jsou zhnusené  vším  a všemi,  chlastají a poflakují  se, jsou přecitlivělé  a přehnaně  kritické, kašlou  na vztahy a píšou  o tom všem  zábavné  postřehy. Teoreticky by mě takové zápisky taktéž bavily, ale sem na můj very rori  blog  se to nehodí (i když to tak nevypadá, tak jsem si vědoma toho, že sem chodí  hlavně lolitky a taky potají pár mých stalkerských kamarádů, že? xD) a  další blog si zakládat nechci. Tak nic.
Ujíždím na wizard rocku víc než kdykoli  jindy.  U mytí nádobí  si  pouštím  The Moaning Myrtles (velice zechsy název kapely, nicht so?) link hýr,  Draco and The Malfoys link dzér a The Parselmouths že by link?   Přemýšlím, jak moc velký geek musí člověk být, aby začal hrát ve wizard rockové  kapele. Havraspárskou  loli uniformu  už  na to mám. Ne že bych uměla zpívat, ale holky říkaly, že wizard rock  je jinde. 
Mám chuť  psát texty pro nějakou  loli  rockovou kapelu. Ženy?  Která na něco hrajete? :)
více stalkerského  infa z mého života pod perexem

Cinephiles do it better!

21. dubna 2010 v 1:41 Das bin ich
pro taraen
Slíbený  diplom pro  šťastnou  luštitelku  Velké  filmové soutěže, pro Taraen! Gratulace! Cédé s filmíkem dle mého výběru (cha cha)  ti předám, až se uvidíme :)
Btw, vím, že Bergman nenatočil Sekretářku :)  Tento obrázek  jsem zvolila protože  a)  náhodou  vím, že je to  jeden z  Taraeniných oblíbených filmů  b)  plakát je velice zechsy a žena tam má krásné  pančuchy  c) hezky to rezonuje s citátem starouše  Igmara :)
A vy, co jste nevyhrály, ale byly jste pekelně blízko,  nezoufejte,  bude brzy určo další kolo, neb mě tohle fakt baví :)  Baví vás to taky? Doufám, že jo xD

Lucyina velká filmová soutěž

20. dubna 2010 v 14:00 Das bin ich
Děti, pamatujete na velkou  jazykozpytnou  soutěž? Tak jsem se rozhodla tuto úspěšnou akci zopakovat, tentokrát ale s filmy.
Máte tu obrázky z  několika mých oblíbených  filmů,  kdo  první napíše do komentů  názvy všech správně, ten je  vítěz  a dostane ode mě supr  kúl  diplomek a pokud bude na Animefestu  a najde si mě tam někde, tož dostane i  vlastnoručně vypálené  cédéčko s filmovým překvapením :)
Tak pojďte na to, nevím, jestli je to  těžké  či lehké, něco jsou  fakt dávačky, abych vás trochu  motivovala,  něco je možná  těžší, ale vy jste chytré hlavy, vy to určo zvládnete!  :)
To jsem zvědavá! Hip hip hurá!  Jde se soutěžit!
Btw, pokud by to do 24 hodin -  čili  do zítřka do 14.00 -  nikdo neuhodl, vyhrává ten, kdo  bude mít nejvíc správně jako první :)
1.

film1
btw, jednička je ještě lehká, co? :) No počkejte pod perexem  =))

Lucypunk for sale

19. dubna 2010 v 17:50 Organizačně
Zdar ženy,
protože se mi množí dotazy na FB  a FS.me, jak je to vlastně s těmi tričky, napíšu sem  nějaké  info, aby nebyly zmatky.Takže: Nezakládám žádnou značku, nerozjíždím žádný byznys :)  Ráda zpankizuju tričko všem, kdo chtějí, baví mě to  a nechci na tom vydělávat nějaké  peníze. 
Cena jednoho trička je 150 korun  plus případné poštovné, kdyby to někdo  chtěl posílat. Ale raději jsem , když to můžu předat osobně. Osobní předání možné  v Brně plus po domluvě i jinde, dost cestuji, v Praze se vyskytuji často.
Btw, fandím též směnnému obchodu  a platbě v naturáliích!:)
Kdo tedy touží po tričku, nechť napíše na mail  lucy.nanette@seznam.cz  následující  informace:
Barva:  Raději  dvě možnosti, kdybych náhodou  nesehnala, a nepište černou, neb tak daleko  mé schopnosti nesahají 
Velikost : Trička nakupuju v Takku, tam mají  číslování  docela standartní, mi přijde.
Dlouhé  nebo  krátké?  Ve smyslu jestli chcete spíš kratší k loli sukním anebo delší ke kalhotům
Výstřih  malý, velký, žádný, je mi  to jedno..? xD
Kdo mi přinese vlastní tričko, tomu ho zpankizuji zadarmo.
Budu ráda, když  mi napíšete nějaké  vlastní požadavky, třeba když tam chcete  konkrétní nápis nebo  obrázek  anebo aspoň  něco, čeho  se můžu chytnout.  Ráda dělám trička lidem "na míru"  tím, že něco o nich vím  a tričko je pak jejich vlastní, osobní záležitost, protože odráží něco  z nich  -  např. Fay ode mě dostala "baletní" tričko, protože vím, že chodí  na balet,  Taraen, velká fanynka Emilie Autumn, dostala  "emilkovské" tričko, ovcofilní  Rouwi dostala ovečkové tričko...Chápete, o co jde, že :)  Takže pokud  vás neznám, napište mi  o sobě něco hezkého, co máte rády  a co vás baví  a já s tím něco  vymyslím:) Do mých skillů  spadají  kromě vyrábění  nápisů  a obrázků  také  různé morbidnosti  jako   zacákávání triček  červenou tuší, trhání atakdále. Nejsem výtvarnice, ale vím, kde je  známka punku  =))
perex

My imaginary friends don´t let me play with them

18. dubna 2010 v 15:15 Daily Lucy
Využiju toho, že mám zase jednou nějaké fotky mého  ohozu a postnu sem oufit, ve kterém jsem  v sobotu slavila Fayušákovy narozeniny.  Fay si vymyslela dresscode  "extreme inverse"  -  ultra gothic nebo ultra sweet.  Já jsem tedy v ultra sweet nebyla, spíš jsem měla včera náladu  na něco trhlého (kdy ji taky nemám, ptáte se správně xD)

ohoz16.4
perex

Your Ken can kiss my Barbie

16. dubna 2010 v 17:59 Das bin ich
matress
Zdar  ženy!
Už tu dlouho nebylo nějaké  stalkerské  info z mého života, tak vám napíšu pár řádek, jak mi dupou  králíci, proč mi uletěly  včely a kolik třešní, tolik višní.
Včera jsem byla na vejletě v Olomouci, přijela jsem na jeden den na festival dokumentárních  filmů  a čirou náhodou tam potkala Patrika  a okamžitě ho  odtáhla na promítání filmu, na kterém jsem spolupracovala -  a kvůli kterému jsem tam také  přijela.  Svět je malý, Olomouc ještě menší. Ale je to opravdu nádherné  město, přeju ženám, co tam mají  v sobotu fotošút, aby jim vyšlo počasí  a nezvlhly jim spodničky :) 
Pankizování tričének  jede jako namydlené. Jsem nadšená, jak zuppa kúlově vypadá  to existenciální Heidegger triko na Káje.  Dokonce i Adrijka, velká odpůrkyně lucypunku, si jedno k mému velkému údivu objednala!  Musím si udělat  tričko, které bych mohla  nosit ke své modré  Alenkovské  sukni, protože k ní  se mi  z mého šatníku zatím hodí jen bílé  halenky a to zas vypadá  moc  načinčaně a to nelajkuju.  Trička jsou lepší. Pokud možno s nějakým vtipálistickým nápisem.  Vyrobím si  bílé  s modrým nápisem DIE DISNEY DIE XD  To se bude k té Aleně moc hezky vyjímat.  Bohužel se mi podařilo  zvrzat  tričko  pro Ketmaru....Takže si ho nechám a Ketmara dostane jiné, lepší.  Holt v tom ještě nejsem takový profík, no. 
Přemýšlím, jak udělat  loli diskašn na Animefestu tak, aby to nebylo  to stejné  jako  před rokem a myslím, že už to mám. 
Těším se, až se o víkendu uvidím s ženami.  Bude párty. Zase.
Mám už úplně dlouhé  vlasy. Pořád  přemýšlím, jestli  se mám nechat ostříhat  -  ne radikálně  jako KK nebo Tau,  spíš jen  zkrátit do  nějakého zechsy  bubikopfu  s ofinkou  nebo  emo patkou, ať  mám nějaký výrazný  oučes, když už mám takovou  výraznou barvu.   Já jsem totiž dříve vždycky nosila vlasy dlouhé  po lopatky a na jaře 2008, těsně předtím, než jsem se vrhla do  lolity, jsem se nechala  velmi  radiálně osříhat  na kratičko.Teď mi vlasy opět dorostly do  délky, kterou  jsem měla celé  dětství  a přemýšlím, co dál.  Znovu zkrátit nebo mít zas chvíli vlasy samou loknu?  Poraďte, lude dobrý. 
Pokud se mě chcete na něco optat  na Formspringu, učiňte tak rychle, neboť  tu srandu  během několika dní  zruším. Nelíbí se mi, že se mi tam množí  naprosto  pointless dotazy od anonymů  a  anonymní  dotazy od lidí, kteří mě asi znají  (nebo předstírají, že mě znají). Nevadí mi  dotazy, jaký mám vztah ke spermatu, vadí mi dotazy typu: " Před nějakým čase jsem tě na vlastní uši slyšela říkat o někom, že je ošklivý. A na druhý den jsi mu na blog napsala, jak strašně je krásný a jak se ti líbí... Stále jsem nepobrala, co si o tom mám myslet. Asi bys mi to měla objasn" - it, domyslím si :) 
No děti, z tohoto opravdu chytrá  nejsem  a opravdu nevím, o co jde. FS.me byla zábava a myslím, že aj stačilo. Kdo se mě bude chtít  na něco zeptat, může tak učinit zde na blogu, může  mi napsat na FB, na mail,  poslat poštovního  holuba anebo  -och jak staromilské!-  z očí do očí. 
Po sto letech jsem zase vlezla na Pupe. Chudinka panenka byla asi dva měsíce ve stejných hadrech. Mám s Pupe takový  ambivalentní  vztah,  občas poctivě převlíkám každý den, komentíkuju, schraňuju  mašlišky a pak se mi to omrzí  a přijde mi to jako strašná nuda. Btw, taky oblékáte Pupetku podle počasí?  V zimě jsem ji, ženu moji, pořád balila do kabátků  a šálišek,  aby nenachladla, koupila jsem jí aj snoubórd, aby si zasportovala...
Nothing really matress, so kiss me on my ego. 
A udělejte si ty rori  tajmlajny, ženy! 

Báječná léta s lolitou

13. dubna 2010 v 16:02 Postřehy z loli světa
Zdar ženy!
Ty  z vás, co chodí na EGL, ví, že tento měsíc tam mají téma  "lolita time line,"  ergo ženy tam postují fotodokumentaci svého loli vývoje od lolita housenek po báječné  lolita motýly!
*zdravím Myru a všechny další, co jako já nesnášejí motýly*
Toto téma se mi moc líbí, ráda se dívám na takové  "loli progress" obrázky, některé holky tam datují  svoji loli historii i deset let dozadu!  Já samozřejmě nemám tolik co k sumarizování, ale přece jen nějaký ten pátek v lolitě už jsem, tak jsem se rozhodla takový svůj lolita time line zapostovat sem. Zároveň doufám, že se toho, ženy, chytnete a uděláte něco podobného na svých blogíscíh, protože by mě to moc zajímalo!  
Ale teď už od mého  "from zero to hero"  * ha ha ha*
Fotky nejsou nic, co byste už neviděly, jsou to moje příspěvky na LKD anebo fotky ze srazů. Tak mrkněte na mé čím dál tím šílenější modely a neustále se prodlužující a rudnoucí  vlasy:)
listopad08
listopad 2008
Ketmařin první Vánoční sraz a zároveň první loli model, který mám zdokumentovaný, ty úplně první bohužel  (bohudík?xD) vyfocené nemám. Ta halenka byla hrozně průhledná a já těsně před odjezdem na sraz řešila dilema, jak nebýt kozyvenlolita dřív, než mi to mělo šanci projít :) Nakonec jsem to vyřešila takovou ita vestičkou...
více modelů pod perexem a bacha , image heavy !!

Lolitky na Queer Parade aneb Brokeback Špilas

12. dubna 2010 v 23:18 Srazy
DLB grand marshall

24. června se v Brně bude konat Queer Parade  aneb Duhový průvod hrdosti na podporu queer komunity. Lucy a další gay aktivisticky orientované  lolis z Brna tam budou někde poskakovat, takže pokud toto čte někdo stejně smýšlející, ať už loli či neloli, a chce jít, může se připojit k nám. Ve 13.00  začíná program na náměstí Svobody, v 14.00 začíná průvod ulicemi Brna, zakončení je plánováno podle programu  na 15.30, poté bych to viděla na přesun do nějakého restauračního zařízení, jídlo popř. nějaká ta afterparty, když bude chuť a čas, však se ještě domluvíme. Není to normální loli  sraz! Takže žádný dresscode, samozřejmě, raději si vemte duhové vlaječky, píšťalky,placky, popř.transparenty.  K nákupu těchto báječných ajtemů doporučuji  Queershop
Více informací o Queer Parade Brno zde
Toto sdělení je ryze předběžné a informační =)  Pokud uvažujete, že byste přišly, hoďte sem koment, ať vím, jestli s tím v tom červnu mám zde spammovat  a připomínat to.

PS: Zasvěcení (a ti, co umí číst  xD) poznali, že pán na autíčku je Dustin Lance Black, scenárista Milk  a Grand Marshall loňské gay pride v New Yorku.  V na té brněnské asi bohužel nebude, neb jinak by se tam děly určité velmi heterosexuální scény, cha cha *_*

Conquest of Dobříš: I´ve been there!

11. dubna 2010 v 23:47 Srazy
Zdar ženy!
Tak akce Dobříš úspěšně dokončena a musím říct, že to bylo ženiální! Rozhodla jsem se na blog napsat pár svých dojmů a postřehů (na nějaké kontinuální reporty mě neužije).
EDIT: Už se objevily krááásné fotečky od Patrika - děkujeme, Patriku! Tak tento článek vyšperkuju o více fotek jeho galerie zde
picture heavy ergo perex

Conquest of Dobříš: Hell yeah!

10. dubna 2010 v 5:03 Srazy
Děti,
za hoďku mi jede Student Ejdžency do Prahy na (doufám)  epický  sraz na Dobříši,  kde se zdržím u přátel na celý  víkend.  Další články tedy  čekejte  nejdříve v neděli večer  či  v pondělí. 
Spoiler mého outfitu:  Červený  a černý, punk cabaret  a  kulma na vlasy!!

Oběť objektivu

7. dubna 2010 v 6:08 Diskašn
blowup
Původně to mělo být téma do ankety, ale pak jsem se rozhodla z toho udělat  diskašn.
Fotíte se rády? Proč ano, proč ne?:)
Líbíte se samy sobě na fotkách? Jste raději před objektivem nebo za objektivem?
Máte nějaký vysněný fotošút?  Máte nějaké  vysněné místo/ oblečení/ téma na fotošůt?Pokud samy fotíte,  jste raději před objektivem nebo za objektivem?
Chtěly byste pracovat jako profi (foto)  modelka?

Takže já...Já se fotím ráda, i když tomu vždycky tak nebylo.  Spíš až od té doby, co jsem lolita.  Dřív jsem neměla -kromě školních hromadných (na kterých nám to všem vždy strašně slušelo, že ženy? xD) a pár z dovolených-  vůbec žádné svoje fotky. Za mých časů  ( časová přímka :F.L.Věk - černé uhlí, když bylo ještě presličkama-  Lucy-  Katuka -sorry, Katu, cheap shot xD) digitální foťáky moc nebyly, fotografující mobily už vůbec ne, nebylo zvykem fotit všechno kolem sebe, se snímky se mnohem víc šetřilo. Když jsem jela na dovolenou, vezla jsem si s sebou foťák s jedním či dvěma filmy, čili  asi 70 snímků  na 14 dní, to si člověk rozmyslel, co mu stojí za to vyfotit. Dneska není problém vyplácat  dvacet fotek na poťouchlé fotky v hospodě, které nám  následující den budou připadat víc  trapné než vtipné, ale macht nichts, protože je zase hned smazat.
Vždycky jsem chtěla mít nějaké hezké svoje fotky, na kterých mi to bude opravdu slušet od nějakého šikovného fotografa, ale styděla jsem se komukoli říct o focení, protože jsem nechtěla znít coby marnivá photo whore. No, teďka ta photo whore asi jsem :)  Lolita mi tady v tomto hodně pomohla, zvykla jsem si, že na každém sraze se fotí jak o život, pózuje se a vymýšlí se nová místa na fotku. A výsledkem je spousta krásných fotek  *_*Tedy, já nemám moc ráda momentky, protože jsem velmi hyperaktivní  žena, pořád mluvím, běhám, šiju sebou, máchám rukama, ergo na random fotkách vypadám většinou krajně nepoužitelně.
Já sama nefotím vůbec, ale fotit se mě baví.Ráda vymýšlím tématické fotošúty, mým ne-zcela-tajným vysněným tématickým focením je Dekadentní fotošůt jídla a zmaru s mojí drahou Twin-chan Nivelleen, který bude reflektovat  můj velmi rozporuplný postoj ke sladkostem....ženy, víte, o čem mluvím, že ano  :) Mám ráda akční  a dynamické  fotky, miluju kontrasty (trash loli, understand, že ano, ale fotky s odpadkáči už jsem pohřbila, it´s over, guys). Ráda se na fotkách  válím po zemi, ale to jste tak nějak pochopily, ne? Líbí se mi netradiční nápady, jediné, co se mi příčí,  je focení na hřbitově, to jsem si dala závazek, že nikdy nebudu dělat. 
Z hromadných fotošůtů, které jsme zatím spáchaly v Brně s ženama, jsem si nejvíce užila guro focení, kde vznikla velká spousta super morbidních fotek. Mimochodem taky moje nejoblíbenější portrétovka, kterou používám jako ikonku na blogu.
guro portrait
Tuto fotku fotil  Rui-chan a já ji prostě miluju, neb vyjadřuje labilnost. Yay for růže v hubě!
Modelkou z povolání bych ale nechtěla být ani náhodou, mám pocit,že bych za týden raději proskočila zavřeným oknem. 

PS: Tato diskuze je věnována všem talentovaným fotografům a fotografkách, které nás lolitkové  photo whores  tak krásně a obětavě fotí  *_*  Děkuji! 

PPS: Kdo poznal film, z něhož jsem čórla horní fotku, má malé bezvýznamné plus.

Fairy-kei wanna be never gonna be

5. dubna 2010 v 15:55 Daily Lucy
Už asi sto padesát let jsem nepostovala nějakou fotku do rubriky Daily Lucy  (o regulérní  LKD ani nemluvím, ale tam to beze mě přežijete). Opět nezdařený pokus o fairy-kei, já nevím, já se furt snažím, ale nějak to nejde. Jak to ženy děláte, že jste takové féry?  Mám na to moc cynický ksicht. Ale i přesto se mi ten outfitek líbí, je takový barevný, jarní, lehce psychedelický....
fairy wannabe2
fairy wannabe1

Outfit rundown:
Tři spodňuchy -sice se to nezdá, ale dohromady jsou fakt super truper mega giga poofy, že ani neprojdu dveřma -  růžová je z Bodyline, bílá Kirakirajenjen, černá od Petite zděděná po Taraen
Tričko: Sto let staré, z dětského H&M, nosím ho furt, je už chuděrka celé seprané..Potřebuju víc childish tričének * *
Pančuchy  a ponožky.  nevím. Růžová pančucha pokreslena mnou, ale není to moc vidět
Šála: maminčina
Mašle:  H&M
Korálky a jiné: tak různě