Lolitka v reality-show

15. ledna 2010 v 13:31 |  Postřehy z loli světa
Nedávno jsem na netu objevila americkou reality show nazvanou What Not To Wear, čili v překladu - co nenosit. Je to klasická make-over show, ve které si dva módní poradci Stacey a Clinton vezmou na paškál šatník nějaké ženy z lidu a kompletně jí předělají její styl.
Proč o tom píšu?
Protože se tam nedávno objevila jedna lolitka!
A byla z toho samozřejmě dráma.
perex

Do show What Not To Wear se lidé nepřihlašují sami, většinou tam jsou "nominováni" svými přáteli nebo kolegy, kteří si myslí, že váš styl je hrozný. xD (To potěší, že? Není nad kámoše!:) Poté vás dva týdny tajně točí televizní štáb, aby zjistil, co běžně nosíte. (Stalking, najs!) Pro show samozřejmě moderátoři vyberou ty "nejúděsnější" záběry vašich modelů, z nichž si pak Stacey a Clinton dělají legraci. Když vás konečně štáb osloví a vyjeví vám celou situaci (ergo se dozvíte tu šťastnou novinu, že si o vás přátelé myslí, že se oblíkáte jako idiot a že vás předchozích 14 dní někdo sledoval, aby se o tom přesvědčil) , máte možnost svoji "nominaci" do pořadu přijmout anebo odmítnout. Pokud přijmete, projdete klasickou "změnou image" s vizážisty, stylisty a kadeřníky a navíc pojedete na týdenní nákupy do New Yorku s kreditní kartou s 5000 dolary na kontě. No ale pozor,má to dva háčky. Stacey a Clinton se vám prohrabou ve vašem šatníku a vyhodí všechno, o čem si myslí, že se k vám nehodí (něco jako doktorka Cajthamelová s jídlem xD). Většina šatníku putuje do koše a následně na charitu. Nic, co vám nepovolí ti dva fešn experťáci si nesmíte nechat. Další věc je, že veškeré nákupy, které podniknete s těmi pěti tisíci dolary, vám musí být schváleny. Během nákupů vás natáčí skrytá kamera a Stacey a Clinton kontrolují, jestli se řídíte tím, co vám poradili.
Anotace dílu s lolitkou Lexou:
Lexa, a 30-year-old Red Cross employee from Colorado, is going to be one of the biggest challenges Stacy and Clinton have ever faced. Coming from a broken home and on her own since the age of 18, Lexa developed a defiant attitude in order to survive her painful past. Her "librarian meets french maid" style has gotten her written up at work and written off in the dating scene. She has the potential to benefit more than anyone in the history of What Not to Wear, but will her abrasive and defensive attitude keep her from achieving a true life change?
Úžasná definice lolita stylu...Librarian meets French maid. Kříženec knihovnice a služtičky. To jsme tu ještě neměly, ženy, že? :)
To, že takzvaní fešn gurus sdělili Lexe, že ve svých 30 letech je na tento styl oblékání už moc stará a že by se do své práce v kanceláři měla oblékat moderněji a seriozněji, to bych pochopila. Ale urážlivé poznámky, kterými tam tuto módu častovali (beztoho, aby vůbec věděli, o co jde anebo se obtěžovali o lolitě něco zjistit) pobouřily lolitky v celé Americe.
(Aspoň na egl z toho byl pořádný bugr!)
Mrkněte na malou ukázku...


Vtipné je, že ta slečna není žádná OTT přecukrovaná panenka v Šugery Kárnivalu, její styl bych popsala jako casual/umírněná classic loli. Když se ukazuje v první scéně tohoto klipu v modrých loli šatech, nemá na sobě ani podkolenky, ani žádné vlasové doplňky a pod šaty černý svetřík místo halenky. Přesto ji moderátoři častují ne zrovna lichotivými poznámkami...
Moje oblíbené části:
Clinton( popisuje Lexiiny šaty): Transsylvanian milk-maid!

Clinton: It is a costume, right?
Lexa: It is a whole fashion...
Stacey: IN JAPAN!!
(Jasně, protože Japonsko je fríky země s fríky lidma, ergo takovou ujetou módu mohou nosit jenom oni, že ? xD)

A to nejlepší na konec:
Clinton (stojící u Lexiina šatníku) : You know what, if we have just looked at your wardrobe without meeting you, we would though we were one kinky bitch.

A všimněte si, prosím, s jakou chutí úplně na konci klipu Stacey vyhazuje do koše hnědé šaty z Anna House, které u nás vlastní - pokud vím- Clover, Taurwen a Myra =)
Lexa vyhození svého lolita šatníků doslova obrečela a řekla, že Stacey a Clinton jsou "bitches."


Když jsem viděla toto video, bylo mi té slečny líto, zvláště poté, co jsem si přečetla i její krátkou biografii. V osmnácti odešla z domova a tři roky žila jako bezdomovec, než se jí podařilo získat práci a trochu se postavit na vlastní nohy. Na každý kus svého lolita šatníku si pravděpodobně vydělala tedy sama, vlastní prací. Sledovat, jak je vaše oblečení, které máte rády, vyhazováno za ironických poznámek moderátorů do koše, není nic příjemného.
A jak Lexu změnili?
Taky se vám zdá, že vypadá mnohem hůř, než předtím? Nuda. Bez nápadu.
Chtěli prý pro ni něco "moderního."
Pokud je toto moderní, tak moje padesátiletá teta je hotová módní ikona.
Nejhorší je, že ani sama tato slečna nebyla s proměnou spokojená. Údajně se - podle nějakých zpráv, co jsem četla na egl, k lolitě zase vrátila.

Nabízí se však otázka - proč tedy vůbec do takové show lezla? Když přijímala nominaci, musela si být vědoma toho, že její šatník projde čistkou a ona se bude muset s oblečením, které měla ráda a na které si šetřila, rozloučit. Motivaci této dívky opravdu moc nerozumím. To ji opravdu jen pobláznila vidina velkých, snadno "vydělaných" peněz, které dostane na parádu? Nechápu to. Na co by mi byly všechny ty prašule, když bych si za ně nemohla koupit to, co se líbí mě, ale to, co se líbí stylistům? Aby bylo jasno, nemám nic proti radám v oblasti stylu a módy, nevadilo by mi, kdybych měla možnost popovídat si s nějakým odborníkem o tom, jaké barvy a střihy by lichotily mému zevnějšku, al c´mon.... Doporučení jako "Sluší ti růžová, nesluší ti černá." je přece něco jiného, než "Jsi moc stará na trička s Hello Kitty a zakazujeme ti je koupit."
To, že mi nějaký prďola v televizi řekne, že lolita je trapný a dětinský kostým, přece nezpůsobí to, že se vám přestane líbit. Pokud máte "seriózní" zaměstnání, kde se musíte ve svém stylu krotit anebo nosit formální oblečení, nic vás přece nenutí zbavovat se lolity úplně! Tedy, neměl by. Nechápu, proč si Lexa nemohla nechat loli oblečení na volný čas a jen dokoupit pár střízlivějších kousků do práce...
Kdyby mě někdo nabídl účast v takové báječné šooou, tak bych ho hnala vidlema. Raději si budu za svých pár švestek nakupovat to, co se líbí mě, než utrácet cizí statisíce za to, co se líbí někomu jinému.
Co vy na to?
 


Komentáře

1 Nasraná Adria Nasraná Adria | 15. ledna 2010 v 13:52 | Reagovat

No tyvole já bych těm kretenům utrhla koule!!!! Pak bych je navlíkla do nějakýho "super-buzna-outfinu*, vyfotila to a vytapetovala s tím hlavní ulici ve městě!! Představa tohlo, že se mi nějací dva kreteni hrabou v šatníku a vyhazují mi věci .... aaaaaaagrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwrrrrrr!!!! NIKDY V ŽIVOTĚ BYCH SE DO TAKOVÝHO POŘADU NEPŘIHLÁSILA! A udělat mi tohle nějakej kamarád/ka, tak ju zabiju, zaškrtím, narvu do popelnice a pošlu ju na severní pól za eskymákama!!! Kurva co je komu po tom, jak kdo chodí oblíkanej? To je snad věcí každého a takové pořady jsou kravina! Když někdo chce sám poradit tak ok... ale takto?!? Prvně tě totálně znemožní, nakonec z tebe udělají "tuctovou krávu"... bezva! Co víc si přát! Ti amíci sou fakt lamky!

2 Lucy Lucy | 15. ledna 2010 v 14:18 | Reagovat

[1]: OK, Adri, dýchej, dýchej...xD
Ale ta lolitka nebyla jediná, kdo z toho vyšel tak blbě.
Ta show je vážně hrozná, dívala jsem se na víc  dílů  a  je to vyloženě postavené na tom, že se posmívají  všem, kdo  nemají  ten správný frí-kúl-in  styl. A je to fakt drsný -  občas  se za pomoci  těch kámošů ten štáb vloupá do  domu  té  holky  a hrabe se jí  ve skříni  a  dělá  si legraci z jejího oblečení.
Krutý  :/

3 Pet Pet | 15. ledna 2010 v 14:20 | Reagovat

Co jsem četla, tak důvod, proč do té show šla, byl psychický nátlak - pořád ji filmovali a přátelé, kteří ji nominovali, jí pořád opakovali a povzbuzovali, ať tam jde... chudák holka:(

4 Lucy Lucy | 15. ledna 2010 v 14:27 | Reagovat

[3]: No jo, právě..Ale celkově mi přijde že lidi, co  tam jsou, tam ani moc být nechtějí  a šli tam jen z toho  důvodu, že do nich  jejich okolí  valí,  že se musí  změnit.
Jo, chudák holka. Vypadala, že to nese fakt špatně...Já bych  si  to teda líbit nenechala.  V momemtě, co by se  ti  dva šašci dotkli  mojí  drahocenné  Svonlejk šukně, tam by  letěli  oknem aj s  VISA kartou =)

5 Tessu Tessu | Web | 15. ledna 2010 v 14:33 | Reagovat

K tomu se snad už ani nejde vyjádřit bez použití sprostých slov...

6 Adria Adria | 15. ledna 2010 v 14:50 | Reagovat

U mě by letěli v momentě, kdy by se dotkli mé skříně!!!! Takový šílený existence ve svým pokoji ...brrrrrr!! A Visa kartu bych si nechala... muhehehe... *Baby, MM... muhehehee *_* Vampire requiem *_* ...hahahaha... ehm kde se tam dá přihlásit? :D Já si pak Lucy dám na chvíli své lolita věci k tobě... aby když dojdou... byla skříň prázdná :DDDD

7 YorumiAkihime YorumiAkihime | Web | 15. ledna 2010 v 14:57 | Reagovat

Hmmm, tak to je síla. Kor jestli je pravda, že se tam sice přihlásila sama, ale pod nátlakem. Asi bych je zaškrtila, kdyby se mi opovážili vyhazovat věci z šatníku - a především to, k čemu jsem si vytvořila jakýsi citový vztah (něco jako vyhozená psí kabelka té slečny, dyť to bylo tak ňuňu, i když já bych si to na sebe nikdy nevzala).

A ano, po proměně vypadala naprosto tuctově. Mimochodem, možná je na lolitu tabulkově moc stará, ale myslím, že spíš záleží na tom, jestli se to k člověku hodí. Vždyť ona před proměnou nevypadala staře (zato nový styl jí pěkných pár let přidal). A vypadala mnohem líp než ta "úžasná" moderátorka.

Tyhle pořady jsou fakt pitomý... Všude, kde nutí člověka cokoliv vyhazovat jenom proto, že to není "in", a vůbec je nezajímá, jestli to tomu člověku není líto, protože měl tu věc rád.

8 Adria Adria | 15. ledna 2010 v 14:59 | Reagovat

Ta moderátorka vypadá jak přeoperovanej chlap!!!!!!

9 Lucy Lucy | 15. ledna 2010 v 15:27 | Reagovat

[7]: Přesně tak. Ty lidi ani  nenapadne, že některé oblečky  můžou  být dárky, suvenýry  anebo  něco,  na co ta holka třeba dlouho šetřila a k čemu  má  emocionální vztah.
Mě se ten psí  kabelka taky hrozně nelíbí,  ale zároveň je to ten typ věcí, které  člověk z neznámého důvodu  miluje xD A celkově, nutit  někoho vyhazovat  svoje věci, když nechce, je hrozně necitlivé..

10 Arashi Toppinen Arashi Toppinen | Web | 15. ledna 2010 v 15:49 | Reagovat

Mě na těchle šou hrozně štve, že tě nepředělaj do toho, co se k tobě hodí, ale do toho, co je v rámci jejich "vkusu". Ale existuje jedna britská šou, kde máš vyřadit věci, co nenosíš, pak nějaký věci dá pryč ta stylistka a ty nejoblíbenější si můžeš nechat. Pak se nakoupí nový šatník a na konci pořadu se rozhodneš, jestli si necháš starý nebo nový věci.

11 Nivelleen Nivelleen | Web | 15. ledna 2010 v 17:13 | Reagovat

O____O
O této kauze jsem něco četla na egl, ale nikdy jsem neviděla, jak je to šílené a ponižující! A pokud do té show šla slečna jenom kvůli nátlaku okolí, tak by se měla pěkně rozhlídnout kolem sebe a vyměnit spíš ty lidi, ne šatník.
Přebudovali ji na tuctovou američanku středního věku (to je taky naprosto zcestné, vypadá srsly na 50!!) nejspíš podle hesla "NUDA NUDA NUDA!"
Brr... Fuj.
Nicméně děkuji za článeček Lucy, velice zajímavé téma ^^

12 Nivelleen Nivelleen | Web | 15. ledna 2010 v 17:38 | Reagovat

Dovolím si zajímavost z egl, protože na tohle téma zase začaly lolitky diskutovat kvůli jednomu novějšímu postu (http://community.livejournal.com/egl/14860816.html): "I met the girl on the show at a meetup just a couple of weeks after. The show completely blew things out of proportion and painted her in a light she did not deserve. She wore lolita to work until her boss said something - then quit. She did not continue to wear it once she was told it was inappropriate.
You say she could have turned down the offer - technically, yes, but she was highly pressured into accepting it. They were filming her, and she was surrounded by the people who had nominated her, all cheering her on.
In addition, she was treated very poorly on the show. Her clothes arrived to her in NYC moldy, and they still made her try them on!
All that to say...she is a very sweet girl, and I'm glad the show didn't make her give up on lolita. She didn't deserve to be treated the way she was."

Takže tak

13 Danielle Danielle | Web | 15. ledna 2010 v 18:06 | Reagovat

Osobně jsem uvažovala, že bych se přihlásila do podobné soutěže u nás. Čistě ze zvědavosti, co by stylista udělal, kdybych řekla, že styl zachovat chci, jen poradit, co mi z něj sluší a co ne... Docela by mě bavilo to sledovat (nemám tolik loli věcí, aby mi je mohli vyhodit a popřípadě scénu jako tuhle by si za (ani mini)klobouček nedali...), zajímalo by mě, jak se s tím poperou. (Jinak dneska mě táhne spíše Pět proti pěti... Lol... Nechcete do týmu? Deset tisíc pro každou zúčastněnou a vítěznou loli na burando... XD)

Teď vážněji. Musím říci, že vím, jaké to je, když se k vám chová celé vaše okolí i všichni "přátele" jako k tomu největšímu idiotovi na světě jenom kvůli stylu, který nosíte... Takže její postoj a účast v proměně tak trochu chápu. Osobně už jsem několikrát všechny své loli věci schovala a zase vybalila s pytlů jen proto, že nechci ty, které mám ráda zklamat...

14 Lucy Lucy | 15. ledna 2010 v 18:44 | Reagovat

[12]: Yep, to jsem tamm četla. Děs... A celý  ten pořad mi přišel  šílený. Viděla jsem díl s takovou  super holkou, komičkou,  co  nosila takové obrovské  cargo  gatě a army  věci  a oni  jí  to všecko  sebrali  a narvali  ji do  kostýmku  a lodiček.  Přijde mi, že tam každému dají  úplně  skoro  stejné  hadry. Já  bych  se tam s nima hádala do krve, cha :/

[13]: Teďka jsem se pobavila nad představou lolitek v  Pět proti pěti xDD Mohly bysme hrát  na loli  týmy =)
Jinak mě  teda nikdy ani nenapadlo  se hlásit do takové  záležitosti.  A kdyby u  nás  běžel  tento pořad a  někdo z přátel by mě tam  přihlásil,  asi  bych to nevzala  úplně dobře.

15 Quiquilla Quiquilla | E-mail | Web | 15. ledna 2010 v 19:17 | Reagovat

No, tak tohle je humus první třídy :/ Vyjadřovat se k tomu chování už snad ani nemá smysl, všechno jste řekly za mě. Tím, že mám k oblečení hodně blízkej vztah (od střední - oděvní), tak bych to asi nepřekousla. No a co, kurva, že jim se to nelíbí, mě se to líbí a budu to nosit, ať se všichni třeba poserou! (omlouvám se, takhle sprostá nebývám, ale tohle vážně jinak říct nejde) A kdyby teda alespoň vypadala po tom pořadu dobře. Ok, tak jí vyházeli milovaný věci, ale kdyby alespoň vypadala mnohem líp, než na začátku, tak i ji by to mnohem míň mrzelo. Zajímalo by mě, z kterýho kontejneru to vyhrabali. Ten svetr, nebo co to je, to už je absolutní vrchol. Vždyť to na ní visí jak kus hadru :/
V životě bych se do ničeho takovýho nenechala zatáhnout. A to, že ji do toho "kamarádi" zatáhli, neznamená to, že by měla vyměnit šatník, ale to, že by měla vyměnit kamarády :/

16 Arsena Arsena | Web | 15. ledna 2010 v 22:14 | Reagovat

Už jsem o tomhle četla na egl a musím říct, že jsem znechucena. Slečnu lituju, zjevně asi nemá zrovna báječné kamarády, když ji donutili do toho jít. Protože upřímně, mě ta moderátorka vyhodit milované šatičky z R-series, tak jí nakopnu, že by doletěla až na Pluto...

Holt nízká zábva pro ubohé...

[15]: Naprostý souhlas. Ještěže mám skvělé kamarádky, kterým by bylo jedno i kdybych chodila v pytli od brambor...

17 japan-rose japan-rose | Web | 15. ledna 2010 v 23:08 | Reagovat

chudák holka :(
ale jinak... co máte proti té kabelce s pejskem xD ?

18 JAm JAm | E-mail | 15. ledna 2010 v 23:50 | Reagovat

takový zasraný čubky vymydlený!!!!! někdo takovej mít poznámku na to co nosim tak mu vrazim Sharksku do prdele oznámim mu ať se nejdříve jde módně vzdělat a pak ho odkážu tam kam patří....mezi prudérní kretény co se snaží uniformovat lidstvo!
tohle jestli sou stylisti tak já sem se právě rozhodla konvertovat na křesťanskou víru nosit kristusky a otrocky dřít v kláštěře!.....
doprdele tohle mě teda nasralo!
(pardon)

19 Rafi Rafi | Web | 16. ledna 2010 v 14:38 | Reagovat

Ti protivní moderátoři se tváří, že na nich stojí módní svět a vše, co se jim nelíbí je OUT!! Je mi slečny Lexy líto!

Kříženec knihovnice a služtičky, kinky bitch.... no to je vrchol!

Ty šaty z Anna Housu se mi děsně líbí a jakožto člověku, který se do nich nevejde, mě neskutečně vytočilo, jak je, i ostatní její věci, vyhodili.
Při tom, jak říkáš, je její styl takový casual, není to žádná "extreme sweet Lolita". A to, co z ní udělali rozhodně není moderní!! Fuj. Aspoň, že si Lexa stojí za svým a vrátila se k Lolitě, když se v takovýchto hadrech necítila.

A jesli mi někdo ve 30-ti řekne, že jsem na Lolitu stará, tak s radostí prodám nějáké svoje šatstvo (pokud to bude nutné) a zaplatím mu dovolenou na indonéských ostrovech ve společnosti lidožroutů!!! muhahaha

20 Arsena Arsena | Web | 16. ledna 2010 v 14:57 | Reagovat

[19]: Boty s okovanou špičkou postačí...

21 Wiwi Wiwi | 16. ledna 2010 v 15:26 | Reagovat

chudák dievča. No oni dvaja su fest ale štýloví...Al evážne načo tam liezla? veď vedela že to budú nejaký krátkomozgí velice "modny" ludia, čo zaiste loli modu nepochopia. Aspon ze sa k lolite vrátila. Také niečo by ma veľmi poznačilo. Veď aká je na zašiatku v tých šatách usmiata a na konci normálne troska...

22 Wiwi Wiwi | 16. ledna 2010 v 15:31 | Reagovat

prečítala sm si komemtáre, vážne by mala radšej vymeniť priateľov.Cudák dievča...Zaslúžila by si lepších -_-

23 Lucy Lucy | 16. ledna 2010 v 17:10 | Reagovat

Mě by zajímalo, co  by tady  tito  dva  štylisté řekli nějaké  fakt hardcore loli, co má doma sbírku  hlavožroucích mašlí  a bonnetů a AP printů =)
To by je asi  kleplo.
Vemte si, že by jí  vyhodili  třeba Šugery Kárnival! UÁÁÁ!
Tím chci  říct, že styl této  slečny se mi  zdál docela umírněný, fakt  casual. Nic, co by na ulici  budilo  rozruch!
Taky je mi  jí  líto,  její  kamarádům asi  šlo  jen  o to podívat  se do  NY  (protože ti, co vás tam přihlásí, na tu proměnu  jedou  taky, prý)  a bylo  jim jedno,  co  je pro tu  Lexu  dobré.

24 JAm JAm | E-mail | 17. ledna 2010 v 10:37 | Reagovat

takový kamarády bych vyměnila a zabila

25 Katuka Katuka | 17. ledna 2010 v 12:20 | Reagovat

Lucy nemám tě ráda za to, že jsi mě donutila tenhle článek přečíst...když jsem viděla s jakým odporem vyhazovali ty úžasný šatečky z annahouse tak bych se asi začala prát...ne přiznám se, začala bych mnohem dřív a pak bych všechny "kamarády" poslala do prdele a koupila si jako bolestný very frilly a very pink šaty od AP

26 Arsena Arsena | Web | 17. ledna 2010 v 14:01 | Reagovat

[25]: Tak tak. Utratila bych pak hříšné peníze za sweet loli, prostě pro zlepšení nálady...

27 JAm JAm | E-mail | 17. ledna 2010 v 21:44 | Reagovat

já bych vybrala úspory a odlítla si nakoupit do japanu!

28 Clover Clover | 17. ledna 2010 v 22:10 | Reagovat

Oni si dovolili vyhodit ty nádherné, vkusné a elegantní šaty z Anna House? Pusťtě mě na ně! *promluvila rozzlobená majitelka toho samého kousku*

Slečnu lituji, ale je to její blbost - účast mohla odmítnout a musela vědět, že jí to všechno vyhodí.

29 Lucy Lucy | 18. ledna 2010 v 1:09 | Reagovat

Clover,  agreed.  Jako  beru,  že  na ni  třeba její  kamarádi  vyvíjeli  nátlak,  ale zase-  je jí  už třicet,  měla mít  trochu  vlastní  rozum...

30 Clover Clover | 18. ledna 2010 v 15:57 | Reagovat

Ale co je to za kamarády, že dokážou slečnu takhle ponížit (já bych se tak cítila)? Ty by taky měli dostat rozum... Navíc nátlak nenátlak, když se mi něco líbí a dala jsem do toho tolik peněz a úsilí, tak si to nenechám vzít, ať se rádoby kamarádi staví třeba na hlavu.

31 Arsena Arsena | Web | 22. ledna 2010 v 14:00 | Reagovat

Já nevím, mě je slečny z tohohle ohledu moc líto. Chápu, že pokud nemá žádné dobré kamarády, jakože zjevně asi fakt nemá, je pro ni težké odolat psychickému nátlaku. Což samozřejmě nemění nic na tom, že v mém případě by se místo s mým šatníkem seznámili leda tak se špičkou skillsky...

32 Winnie Winnie | E-mail | 9. února 2010 v 3:46 | Reagovat

Nepročetla jsem si všechny komentáře od ostatních, takže možná se tu tato myšlenka už objevila...každopádně JEDINÝ důvod který mě napadá v souvislosti s tím, že tu nabídku do pořadu přijala je, že by to oblečení co jí oni nakoupili zase prodala a vlastně by tím získala lehce peníze (alespoň nějakou část, když už ne všechno) za které by si znova mohla koupit lolitkovské oblečení.

33 Marina Marina | 12. února 2010 v 1:23 | Reagovat

Tak já bych hlavně oblečení, které mám ráda, odnesla někam ke kamarádům (v případě že žádné nemám, do auta nebo do práce), takže by mi vyhodili jen to co nemusím nebo už mi to není :D
Pak bych rozfofrovala statisíce a tradá :)

34 Alizbeta Alizbeta | Web | 19. února 2010 v 20:43 | Reagovat

Já mám ty šaty z AH v černéaasibych byla schopnákohokoliv uškrtit jen za to, že bysena někřivě podívalnatož, abymijeněkdo vyhazoval! Bože,tohle mi uplně zvedlo žaludek... Jinak myslím, že všechno už bylo řečeno v komentářích nade mnou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama