Leden 2010

Jako původně to měl být fairy-kei....

28. ledna 2010 v 11:10 Daily Lucy
....ale v konečné důsledku to tak fákt není =)
Jsem teď na pár dní u rodičů a chtěla jsem využít toho, že mám k dispozici jejich foťák (svůj žádný nemám) a nafotit nějaký outfitek. Ovšem mé krabice s esesorís jsou bohužel v Brně, takže svůj outfitek na nafocení jsem sestavovala jen z toho mála, co jsem měla s sebou. Chtěla jsem se pokusit o fairy-kei, ale skončilo to u takové Lucy-lolity, nejvíc féryké jsou na tom asi ty papučky. Potřebuju fairy-kei šamana!Kdo se hlásí? =)
Btw, poprvé posílám zrcadlové fotky, protože jsem sama doma a nemá mě kdo vyfotit. Ergo fotky nejsou moc kvalitní, proto je dávám jen sem a nepostuji ani k Veni ani k Haru (to už vůbec, bože xD)
perex

Stajliš žena v korzetu

28. ledna 2010 v 0:11 Dream team
ZDAR ŽENY!
Meta adrenalín je za námi (protože věřím, že jste všecko prožívaly se mnou =) a můžem se věnovat sofistikovanějším činnostem než lurkování po "čum-co-mám-v- LP" postech na egl, a to například lurkování po daily lolitě! Pro tyto účely jsem založila rubriku Dream team, v níž vám budu představovat favoritky z mé stalkerské složky (rozuměj, když nebudu mít co psát, naházím sem obrázky =)
Jako první ženu, jejíž posty na daily lolitě velmi oceňuji, je slečna s nickem theosakakoneko, Američanka, jejíž originalita a kreativita je mi velmi sympatická. Přestože není zrovna rachitická, nebojí se jít do experimentů, věnuje pozornost každému detailu, umí sestavit velmi zajímavé a akční outfity a nějakým zvláštním způsobem to funguje. Přestože, jak uvidíme, má skříň doma narvanou brendem, do klonu "od-hlavy-až-k-patě-v-Bejby" má opravdu daleko.
Esence awesomnosti, nezdá se vám?
pozor perex a brutálně imidž hevy
dementní název článku ignorujte, kdo to má furt vymýšlet

Meta Kinder Suprise 2 : Revenge of the Pack

24. ledna 2010 v 0:33 Mol šatní
Dlouze očekáváné Lakypeky z Mety jsou zde =)
Tedy, balík, v němž byly dvě kouzelné růžové igelitky s logem labuťáků, dorazil už minulý týden, ale slíbily jsme si s Maxé, že s otevřením počkám až na ni. Velká Otvírací Lakypeková párty se odehrála v pátek. Kolem půl dvanácté jsem si vyzvedla Tau a Maxé u Grandu , odvekla si ženy domů.... A vrhly jsme se na to!!
klikejte na perex a nečekejte sprosťárny!

Die happy, die loli

19. ledna 2010 v 3:52 Diskašn
Drahé ženy!
Lakypek od Mety je doma! Hurá hurá! Ale co je v něm, to je zatím tajnost- musíte počkat do pátku, kdy si pro ten svůj ke mě do Brna přijede Maxé (s Taurwen v patách, jasná věc * * ) a uděláme velký otevírácí fotopost. Těšte se!
Prozatím nabízím další téma do diskuze, k němuž mne inspiroval minulý post na téma Lolitka v reality-show (který mimochodem vzbudil velmi vyhrocené reakce! Ženy, tolik sprostých slov tu na mém blogu ještě nebylo, ale macht nichts, já vás chápu, mě to taky rozčílilo a jsem též cholerik :)
Existuje místo nebo údálost, kam byste si na sebe lolitu nikdy nevzaly?
Oblékly byste si lolitu i na pohřeb/svatbu/maturitu/ promoce/ přijímací pohovor do zaměstnání? Proč ano, proč ne?
Chtěly byste se v loli šatech i vdávat?

O tom, jak to mám já, se rozepíšu až zítra, teď jdu spát.
Doufám, že vás tato diskašn zaujme a těším se na vaše komenty!
Btw, všímáte si, že moje názvy článků jsou čím dál tím inteližentnější? =)

Steampunk sraz v Brně!

18. ledna 2010 v 1:25 Srazy
.....aneb Když to maj v Praze, budem to mít taky :)
Adrijka se rozhodla uspořádat sraz ve steampunk stylu a jmenovala mě svým spoluorgem xD Tento sraz je ale hlavně její akcí, takže dotazy a přihlášky směřujte na ni na mail: impassive@seznam.cz
Program není ještě úplně přesně daný, takže pokud máte nějaké nápady nebo doporučení, pište do komentů. Všechny další aktualizace a nové info se objeví tady na mém blogu.
Tím dresscode nepovinný se myslí to, že by bylo fajn, kdybyste se pokusili o steampunk nebo steampunk-inspired outfity, ale pokud přijdete v normální lolitě.
Velmi vtipné slovní spojení, normální lolita xD

Takže směle posílejte přihlášky, těšíme se na vás!

Zatím přihlášení:

Adria
Lucy
Taraen
Yuzumaria
JAm

Lolitka v reality-show

15. ledna 2010 v 13:31 Postřehy z loli světa
Nedávno jsem na netu objevila americkou reality show nazvanou What Not To Wear, čili v překladu - co nenosit. Je to klasická make-over show, ve které si dva módní poradci Stacey a Clinton vezmou na paškál šatník nějaké ženy z lidu a kompletně jí předělají její styl.
Proč o tom píšu?
Protože se tam nedávno objevila jedna lolitka!
A byla z toho samozřejmě dráma.
perex

Lýtka a labutě

11. ledna 2010 v 2:22 Das bin ich
..aneb není nad chytrý a výstižný název článku, že?
Tak mám za chuť si zablogískovat, ale nedostává se mi inspirace k nějakým inteližentním článkům, tak napíšu pár aktualit z mého loli života. Stalkeři, klikejte na perex! *_*

Lolitou každou noc

7. ledna 2010 v 9:16 Diskašn
Musím se nějak rozptýlit od toho šíleného čekání na lakypek, který tu pořád není a minimálně týden nebude, tak zahajuju diskašn!
Tak mě napadlo se zeptat...
V ČEM SPÍTE?
bacha perex

WISHLIST

5. ledna 2010 v 6:14 Mol šatní
..aneb CHCULIST XD
S wish listy je potíž. Už jsem párkrát měla tendence si něco takového psát, ale vždycky to ztroskotá na tom, že si nejsem jistá, jak moc se mám snažit "keep it real" - jestli tam mám psát i věci, které se mi moc líbí, po kterých toužím, ale přitom neplánuji si je pořídit, protože jsou hříšně drahé. Typický příklad Šugery Kárnival od AP.Sugary Carnival je prostě LOVE. Chci ho. Ale pokud ho někdo hodně rychle nezreplikuje (* wink wink to Bodyline* XD), tak si musím nechat zajít chuť. (Pokud mi někdy nehrábne a nekoupím si ho navzdory zdravému rozumu xD) Pět tisíc za sukni prostě nedám, je to prostě moc...Je na tom až skoro něco amorálního...

No popojedem.
EDIT: Ještě bych zapomněla na jedno velké přání! Moc bych chtěla šaty od Danielle. Navržené podle její fantazie a imaginace pro mě, ušité pro mě. Něco jako tady tyto, jejichž návrh nedávno zveřejnila na svém blogu. Anebo nějaké hodně zvláštní, gothické. Akorát nevím, jak moc a jestli vůbec se Danielle chystá šít takhle na zakázku, takže toto přání je ve hvězdách *_*


Meta Kinder Surprise

2. ledna 2010 v 15:48 Mol šatní
Objednala jsem si Lucky Pack z Metamorphose *_*
milion obrázků pod perexem

Oslavný post pro Nivelleen

2. ledna 2010 v 8:19 Postřehy z loli světa
Zdar ženy!
Doufám, že jste si užily silvestrovskou oslavu a do nového roku vykročily úspěšně a příjemně!
Chci splnit svůj slib mojí drahé Nivelleen, že o ní napíšu něco hezkého na svém blogu.
Takže... pokud ji ještě neznáte.... tohle je Nivelleen!
perex -pozor opět image heavy