Úspěšný loli rok 2009

23. prosince 2009 v 4:53 |  Diskašn
Blíží se konec roku 2009 a i téma této diskašn bude takové ...bilancovací.
Chci se vás (i sebe xD) zeptat....

Co se vám v loli světě tento rok nejvíce povedlo?
Koupily jste si svůj dream dress? Rozšířily šatník? Podařilo se vám nosit lolitu často? Seznámily jste se s novými lolitkami? Navštívily/zorganizovaly zajímavé srazy?
Napište cokoli, co berete jako svůj loli úspěch!

Su zvědavá *_*
A teďka přispěji se svojí troškou do mlýna...

Rok 2009 byl vlastně prvním rokem mého "lolitkování" naplno. Podařilo se mi rozšířit svůj šatník o dost nových, krásných věcí, které jsem zkombinovala s tím, co už jsem měla, abych mohla nosit lolitu (skoro) každý den.
Jsem ráda, že jsem se díky lolitě seznámila se spoustou skvělých lidí, z nichž někteří se stali mými velmi blízkými přáteli. *hugs them all*
Ze srazů, které jsem navštívila, jsem nejvíc "pyšná" na to , že se mi v červnu podařilo vypravit se na sraz až do Plzně (což je pro mě dost vzdálená destinace a dlouho jsem váhala, jestli stojí za to tam vůbec jet) a tak jsem se mohla seznámit s úžasnými (lol)itami Clover a KK a znovu se vidět s Veni.Byl to opravdu skvělý sraz a já jsem ráda, že jsem takovou cestu podnikla! Bylo to hlavně díky Katuce a Rui-chanovi, kteří "zajistili" ubytování a já se tak nemusela ještě ten den trmácet zpátky domů.
(fotka od Patrika)

Jsem ráda, že jsem překonala svůj strach objednávat si boty přes internet a naučila se nosit RHSka :) Nejvíc pyšná jsem na ty červené, mají opravdu moc krásnou, zářivou barvu a vypadají bezvadně (nejen) k sailor lolitě.
Jsem ráda, že jsem se díky lolitě seznámila s japonskou hudbou a poznala Kanu, Kanon Wakeshimu a Kokusyoku Sumire, které velmi ráda poslouchám.
Jsem ráda, že se mi podařilo koupit si dvě sukně, které považuji za svoje "dream skirt." Jedna je z In the Starlight a druhá z Mety.
(Linky jsou na moje Pupe)
Jsem ráda, že jsem se dostala do Paříže a viděla tam krásný loli obchůdek Bejby (i když jsem si nic nekoupila =)
Jsem ráda, že jsem kvůli lolitě nezměnila svoji osobnost a získala tak pár Valentýnek (*huuugs všem autorkám*) a pár hate tajemství (macht nichts =)


No.... rok 2009 byl fajn :)
Co se povedlo vám? Jsem moc zvědavá na vaše komenty!
 


Komentáře

1 Adria Adria | 23. prosince 2009 v 7:00 | Reagovat

Odpovídat na otázky mi jde nejlépe... takže...

1.Co se vám v loli světě tento rok nejvíce povedlo?
Tak tento rok se mi hlavně povedlo se do loli světa pořádně podívat ^^

2.Koupily jste si svůj dream dress?
Ne T_T

3.Rozšířily šatník? Podařilo se vám nosit lolitu často?
No... ano svůj šatník jsem rozšířila... a to vlastně o všechno loli oblečení, které teď mám :) Takže všechny mé prozatimní outfity jsou výsledek jednoho "lolita roku"

4.Seznámily jste se s novými lolitkami?
Zlatko, seznámila jsem se s tebou :)

5.Navštívily/zorganizovaly zajímavé srazy?
Těch bylo strašně moc a všechny už si je ani nepamatuju... ale strašně ráda vzpomínám na můj první sraz, který orgovala Kumiko v Brně :)

2 Elisse Elisse | Web | 23. prosince 2009 v 8:37 | Reagovat

To bude slohovka^^

Co se vám v loli světě tento rok nejvíce povedlo?
Konečně jsem se odhodlala do komunity tak nějak vstoupit, začít pomaličku psát komentáře, občas zajít na nějaký sraz. A představila jsem lolitu přátelům.

Koupily jste si svůj dream dress?
Ne, bohužel dream dress zatím nemám, nejsou žádné šaty, které bych mohla označit za  DD.

Rozšířily šatník? Podařilo se vám nosit lolitu často?
Rozhodně, všechno opravdu loli co  mám, jsem jsem si pořídila tento rok. Lolitu nosím častěji.

Seznámily jste se s novými lolitkami?
Ano a jsem moc ráda, že jsem je poznala. Dokonce i tebe jsem potkala, na Advíku a obejmula tě^^, s nápisem free hugs se nedalo odolat.

Navštívily/zorganizovaly zajímavé srazy?
Mé první srazy  a anime cony, festivaly.

Myslím, že tento rok byl rozhodně úspěšný. A snad ten další bude ještě lepší!

3 danielle-from-rotheart danielle-from-rotheart | Web | 23. prosince 2009 v 9:13 | Reagovat

Pro mne to byl rok tak z poloviny úspěšný a z druhé nepříznivý.

Zlepšila jsem se v šití, strašně mě to těší, už jenom kvůli mým oblíbeným zelenorůžovým šatům. ^_^ Ale bohužel poslední dobou taky ztratila veškerý čas na šití, takže i když mi to jde lépe než ten minulý, moc to nevyužiji.

Jde-li o šatník, tak minulý rok jsem ho pracně budovala a tento zase skoro celý pracně vynesla do smetí. Začala jsem se probouzet z takového toho prvního kouzelného opojení z něčeho nového a začala lolitu kombinovat vlastním stylem ať už víc do normálna a nebo způsobem, který moje mamka nesnáší. Co jsem si koupila a hodně chtěla? Dostala jsem šaty z AH,které mi vlastně moc nešly ke stylu a sukýnku od Viviany a Onee-san, kterou naprosto miluji, taky jsem přišla na to, že nevypadám jako idiot, když si nasadíím na hlavu mašli, což je prazvláštní věc, ale co. Rozšířila jsem svou sbírku těchto doplňků. Také jsem dostala svůj první klobouček, který mi dělá velkou radost a kabát z Rose Melody, který si mám z opravny vyzvednout až 6. ledna 2010, takže uvidím, jak to dopadne. Pak bonnet a košile je na cestě, ale to se nepočítá, že?

Poznala jsem spoustu skvělých lolitek, i když jsem se žádných srazů neúčastnila. Jen jednoho, který jsem asi z jedné čtvrtiny i organizovala a byl skvělý... Tento rok jsem poznala Aiyu, moji drahou poupée friend z japonska, se kterou si moc ráda píšu, taky jsem poznala více Veni-chan, minulý rok naše přátelství začalo a tento se ještě tak trochu vylepšilo. I když se moc nevídáme... Což mne mrzí. Další milou osůbkou, kterou jsem tento rok poznala, byla Elisse, jež mne přepadla jednou na náměstí. Ale s tou bych se chtěla lépe poznat ještě příští rok. Taky jsem ráda za ty dvě letošní sezení s Lucy. A že jsem poznala Katuku...

Také jsem dostala pár valentýnek, za které moc děkuji...  I hate tajemství, ale víš jak, Lucy. Není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem... :-D takže si z toho nic nedělám.

4 Petra Éliarosa Petra Éliarosa | Web | 23. prosince 2009 v 10:29 | Reagovat

Co se vám v loli světě tento rok nejvíce povedlo?
************************
No, ušití několika krásných šatů:) A taky jsem si konečně dala neoblomné rozhodnutí do budoucna ohledně Porcelain Doll - budu mít kamenný butik! (sice to není přání realizovatelné hned, ale aspoň mám směr, kterým chci jít)

Koupily jste si svůj dream dress? Rozšířily šatník? Podařilo se vám nosit lolitu často?
************************
Ach ano, dream dress je zrovna na cestě, možná dojde už tento rok, možná začátkem toho příštího... (až otevřu tu krabici, asi omdlím štěstím XD) šatník rozšiřuji pravidelně, takže i letos jsem toho spoustu nakupovala!

Seznámily jste se s novými lolitkami?
************************
Viděla jsem se se spoustou lolitek, za což jsem ráda. U některých už ani nevím, jak dlouho je znám, jestli od tohoto roku nebo už dřív *kapka*. Moc ráda jsem za setkáni s Alicí, je to jedna moc fajn lolitka tady ze Zlína. A taky jsem ráda, že jsem poznala Elisse, je užasně roztomilá!

Navštívily/zorganizovaly zajímavé srazy?
************************
Všechny srazy byly skvělé, s vyjímkou jednoho co skončil skandálem XD ale to nebyla moje chyba. No aspoň je na co vzpomínat XDDD Jsem moc ráda, že jsem se dostala na jeden víkend do Prahy a setkala jsem se s lolitkami kamarádkami které jen tak nevidím.

5 Clover Clover | 23. prosince 2009 v 11:53 | Reagovat

Tak já taky něco napíšu. :3

1.Co se vám v loli světě tento rok nejvíce povedlo?
No... Vlastně ani nevím. :D Možná pár valentýnek (děkuji autorkám!), ale bohužel žádné hate tajemství (hold nejsem populární XD).

2.Koupily jste si svůj dream dress?
Bohužel...

3.Rozšířily šatník? Podařilo se vám nosit lolitu často?
Bohužel, v tomto jsem stále chudá děvenka - snad příští rok bude lepší a také plánuji naučit se pořádně šít. :)

4.Seznámily jste se s novými lolitkami?
S tebou, Maxé, Myrou, Alfrédem, Bety, Ketmarou a spoustou dalších báječných lolitek. :3

5.Navštívily/zorganizovaly zajímavé srazy?
Ve srazech jsem měla rok nejpovedenější - ani nevím, na kolika jsem byla, ale všechny byly super a organizátorkám moc děkuji, že jsem tam mohla být a poznat takovou spoustu skvělých lidí. :)
Takže letos v Krumlově nebo v Budějkách, jasné? ;)

6 YorumiAkihime YorumiAkihime | Web | 23. prosince 2009 v 12:11 | Reagovat

Tak já se taky připojím ^^

Co se vám v loli světě tento rok nejvíce povedlo?

Já nevím, asi už jen to, že jsem přešla z fáze obdivování do fáze jakéhosi zapojení se :)

Koupily jste si svůj dream dress?

Dream dress je pro mě téměř jakýkoliv kousek loli oblečení, které si pořídím, takže určitě ano :) Je ale pravda, že žádné šaty dosud nemám, takže snad příští rok :)

Rozšířily šatník? Podařilo se vám nosit lolitu často?

Šatník jsem rozšířila řádně, loliable věci jsem ale měla ráda i dřív :) Škoda jen, že lolitu zatím moc nenosím :) Ale začla jsem (opět) nosit naušnice ;)

Seznámily jste se s novými lolitkami?
Navštívily/zorganizovaly zajímavé srazy?

Mnoooo, ze srazů mi nakonec vyšel jen jediný. Byla jsem na Ketmařině vánočním a připadala jsem si tam trochu jak neplavec hozený bez kruhu do vody :D A lolitek jsem od vidění poznala hodně, většinou při předávání zakoupených věcí :D Jsou to ale všechno jen takové rozpačité známosti ;)

7 Lucy Lucy | 23. prosince 2009 v 12:16 | Reagovat

[2]: Jé, Elisse, to vůbec  nevím,  žes byla mezi  hugovanýma na Advíku  =)  Kurnik,  to mě mrzí,  že jsem se tak  s Tebou  nějak  víc neseznámila, bylas  v loli?  Divím se, že si  Tě nepamatuju...
Doufám, že  se potkáme na nějakém srazu...

[4]: Kamenný  butik PD?? No  teda... to teda koukám!  Bude se tento plán  realizovat  v roce 2010?
Btw, jaký  sraz  skončil  skandálem?  Jestli  to není  top  secret  =)

[5]: Ženo,  do  Krumlova  se chcu  podívat  už dlouho!
"Tady je tak krásně! Jako  v  Krumlově!"  xD
Takže  jak budeš něco  organizovat, počítej s tím, že se Ti tam  nasáčkuju  xD

8 Elisse Elisse | Web | 23. prosince 2009 v 12:44 | Reagovat

Lucy: ^^ Spíše v takovém inspirovaném outfitu, růžovobílé minišaty áčkového střihu, podkolenky a mašle ve vlasech XD. Přiběhla jsem k tobě, zeptala se, jestli tě můžu obejmout, obejmula, poděkovala, řekla že ti to sluší a  poté velmi rychle utíkala pryč. Mohlo to trvat tak 15 sekund ^^, takže se nedivím, že si mě nepamatuješ.

9 Petra Éliarosa Petra Éliarosa | Web | 23. prosince 2009 v 14:08 | Reagovat

[7]: Skandálem skončil J&A fest... jako asi tak, že se vůbec nekonal, až na ten malý detail, že to hlavní organizátorka zapomněla komukoli sdělit XDDD takže ve stanovené datum se tam shromáždili lidi a nikdo nevěděl která bije XD Radši no comment, dokážeš si asi představit, jak se všichni zúčastnění asi cítili... (ještě když k tomu někteří cestovali ze vzdálenějších měst)

No a kamenný obchůdek bude asi běh na delší trať, ale chtěla bych ho mít do 3 let. Příští rok plánuji pořádně rozjet Porcelain Doll a také bych ráda zakoupila ten dům pro kamenný obchůdek, ovšem ten se pak ještě musí opravit (chci kupovat starší dům) a vybavit, že...

10 Lucy Lucy | 23. prosince 2009 v 14:39 | Reagovat

[8]:  To si fakt nepamatuju,  to mě mrzí...  x x

[9]: Teda, to jsou  ambiciozní plány - fandím  Ti  a  držím pěstě =)

11 Hime Hime | 23. prosince 2009 v 16:08 | Reagovat

Budu velice stručná. Rok 2009 byl... zvláštní. Byl to druhý rok obdivování lolity. Rok nesplněných snů. Další rok bez dobrodružství. Pár loliable itemů jsem ukořistila, ale jsou to samé "perličky" z Orsaye, H&M... Řekněme, že je to úplně stejné jako na začátku. Vlastně si myslím, že nemám právo do téhle "diskašn" ani přidávat, ale u mrtvýho mývala - už je mi to všechno fuk.

12 Vân Vân | 23. prosince 2009 v 17:19 | Reagovat

Já konečně do komunity nějak vkročila a na co jsem opravdu hrdá - vydobila si aspoň minimální respekt u rodiny a hlavně u přátel, bylo to snadnějí, než bych čekala XD opravdu nehorší poznámka od nich byla "Když si na tu sukni zvykneš, tak vypadá celkem fajn." - líbila jsem se dokonce i profesorům v mém inspirovaném oblečku ^^
Jinak na mé DD - Rose Aroma už mám i našetřeno, takže víceméně jen čekám, až bude objednávka z Qutie, i když tak trochu váhám, teďka jsem se bláznivě zamilovala do návrhu od Danielle a přestože ty šaty nebudou hned, chci na ně být první ve frontě XD
Omlouvám se, že jsem přesně neodpovídala na otázky, ale na některé ani nemohu odpovědět XD

13 Taraen Taraen | 23. prosince 2009 v 19:17 | Reagovat

1.Co se vám v loli světě tento rok nejvíce povedlo?
No rozhodně za největší úspěch považuji to, že jsem ho objevila a hlavně se stala jeho součástí :-).

2.Koupily jste si svůj dream dress? ¨
No tak já vyloženě nic přímo jako dream dress nemám, ale koupila jsem si hodně krásného oblečení.

3.Rozšířily šatník? Podařilo se vám nosit lolitu často?
No tak svůj šatník rozšiřuji pravidelně ať už loli nebo neloli kousky :-). Ale samozřejmě nosím lolitu častěji...není to každý den, což ale ani nechci, protože miluji spoustu stylů, ale lolita se stala jedním z "mých" stylů.

5.Seznámily jste se s novými lolitkami? Navštívily/zorganizovaly zajímavé srazy?
Ano. Paradoxně jsem nikdy nevstupovala do "loli světa" s tím, abych si tam našla blízké přátele, šlo mi opravdu hlavně o módu...a poznala jsem spoustu skvělých lidí, které mám velmi ráda a jsem moc šťatsná, že je znám. Na srazech jsem byla jenom brněnských, což je sice skvělé, protože miluji svoje brněnské holky, ale ráda bych si zajela i na sraz někam jinam.

14 Lucy Lucy | 24. prosince 2009 v 5:04 | Reagovat

Btw, není  nutný  odpovídat  na moje otázky  přesně,  to je jen tak  pro  inspiraci  xD Já  ve  svém příspěvku  taky moc sama sobě neodpovídám  :)

15 Rafi Rafi | Web | 24. prosince 2009 v 16:00 | Reagovat

Lucy, ten Tvůj článek mě hrozně nakopl a pokusím se si příští rok splnit všechno, co jsem do teď nestihla. A že toho je -  uším si repliku svých vysněných šatů (už se neprodávají), začít jezdit na srazy a poznávat spoustu Lolitek a hlavně nosit Loli, co nejčastěji to půjde! :-)
Ehm, pardon... končím s seznamem předsevzetí, který se sem vůůůůbec nehodí xD.
V roce 2009 jsem vlastně objevila Lolitu a pokoušela se tak oblíkat.

Přeji Ti veselé a hlavně pohodové Vánoce a ještě úspěšnější loli rok 2010!

16 Reiko Reiko | Web | 24. prosince 2009 v 16:27 | Reagovat

Co se vám v loli světě tento rok nejvíce povedlo?
Asi to,že jsem začla v lolitě více chodit.Pořád to ale není tolik,jak bych chtěla.Mým snem je chodit v těch nádherných šatech každý den...

Koupily jste si svůj dream dress?
Své dream dress mám zatím pouze v hlavě,takže se budu zlepšovat v šití,abych si je jednou mohla udělat...

Rozšířily šatník?
Koupila jsem plno loliable kousků a hlavně si plno věcí okraječkovala,hned se mi více líbí...

Podařilo se vám nosit lolitu často?
Bohužel jsem zatím spíše víkendová a srazová loli..největší úspěch bylo letos to,že jsem byla v lolitě ve škole-a jaký to byl pěkný den

Seznámily jste se s novými lolitkami?
Ano a bylo jich hodně....nejvíce jsem ale ráda,že jsem se potkala s Tessu a Yuyu, se kterými se teď stýkám celkem pravidelně

Navštívily/zorganizovaly zajímavé srazy?
Mno tak sraz organizovaný mnou nakonec padl kvůli nemoci...a nejzajímavější byl asi červnový sraz v Otrokovicích....a pak ten "skandální" J&A Fest-náhodou jsme si to všechny moc užily a bylo to skvělé setkání

17 Japan Rose Japan Rose | Web | 24. prosince 2009 v 23:25 | Reagovat

Mnoo... já nevím, tak pořídila jsem si alespoň nějaké echt loli věcičky, pomalu skupuju svoje vysněné kusy (nejdříve to byla sukně s kříži, teď je to maid, příští kousek snad bude korzet... :) ), zorganizovala další ročník srazu, začala s loli photoshooty... ale lolitu jsem asi častěji nenosila, protože zase jenom na srazy, to se s mými prvními šaty, které už má Pet u sebe doma z lolo expressu, snad změní :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama