Prosinec 2009

Gothic Lucy

30. prosince 2009 v 20:29 Das bin ich
V pondělí byl krásný den - fotograf Patrik přijel na otočku do Brna a spáchal s námi bezvadný photoshoot! Byla to velmi improvizovaná akce, o které jsem se dozvěděla den předtím v deset večer od Adrijky. Adria byla ve krásném sweet/classic oblečku a já vytáhla svoje nové hadry z Fanplusfriendu, které jsem Vám ukazovala ve svém Vánočním Got Lolita postu. Fotek jsme udělali asi šest set (OMG!!), Vám se vložím pár svých, které se mi líbí nejvíc.
Doufám, že se Vám fotečky budou líbit!
Více pod perexem - pozor image heavy xDLolitky z Brna

27. prosince 2009 v 8:16 Organizačně
Commercial break xD

Adria a Yuzu se rozhodly resuscitovat náš lehce mrtvý web Lolitky z Brna za což jsem velmi ráda. Součástí aktualizace je také tvorba "databáze" lolitek z Brna a okolí - něco jako Loli ID po brněnsku :) Takže tímto prosím všechny lolitky nebo o-loli-se-zajímající občanky z Brna a okolí, aby poslali Adrijce na mail impassive@seznam.cz něco o sobě, nejlépe vyplněním tohoto "formuláře."

Přezdívka/Přezdívky:
Jméno:
Věk:
Bydliště:
Jak a kdy jsi se k lolitě dostala:
Oblíbený styl:
Jak často se do lolity oblékáš, co jiného nosíš:
Povaha, zájmy, více o tobě:
Kontakt:

edit: Upravila jsem dotazník dle instrukcí Yuzu xD

Zatím jsou tam pouze profily autorek webu - Yuzu, Adrijčin a můj, ale snad se to brzy rozjede.Zde se můžete mrknout na můj profil.
Všecky položky jsou nepovinné, napište o sobě jen tolik, kolik samy chcete. Taktéž můžete -ale nemusíte- přiložit fotku.
Btw, vím, že pojem "Brno a okolí" je dost vágní, takže jeho výklad necháme na každé z vás :) Prostě pokud máte chuť se "regnout" a seznámit se s námi, třeba přijet na nějaký sraz a tak, tak to pošlete....
(Yuzu, Adris, máte určo velkou radost, že vám to tady takhle organizuju, co? xD)
Co se týká obsahu webu Lolitky z Brna, nevím, jaké mají holky plány, ale určitě se tam objeví informace o chystaných srazech. O těch, které budu pořádat já, napíšu sem i tam. Osobně už mám trochu srazový absťák, takže chci brzy něco podniknout. Ráda bych uspořádala fairy-kei/decora akci, ale nevím, jestli nebude rozumější počkat na jaro, až bude tepleji...

Btw, stály byste o loli sraz v Brně v průběhu ledna?

Got Lolita?

25. prosince 2009 v 15:36 Diskašn
Boží hod....
Moje téma k diskašn bude velmi nečekané :)
Pochlubte se, co loli či loliable jste dostaly!
Vybraly jste si to samy nebo to bylo od Ježíška překvapení? Strefil se Vám do vkusu?
A pokud některé z vás dostaly od Ježíška peníze, chystáte si za ně pořídit něco loli?
Moje loli dárečky pod perexem :)


Úspěšný loli rok 2009

23. prosince 2009 v 4:53 Diskašn
Blíží se konec roku 2009 a i téma této diskašn bude takové ...bilancovací.
Chci se vás (i sebe xD) zeptat....

Co se vám v loli světě tento rok nejvíce povedlo?
Koupily jste si svůj dream dress? Rozšířily šatník? Podařilo se vám nosit lolitu často? Seznámily jste se s novými lolitkami? Navštívily/zorganizovaly zajímavé srazy?
Napište cokoli, co berete jako svůj loli úspěch!

Su zvědavá *_*
A teďka přispěji se svojí troškou do mlýna...

Vánoční party obleček

20. prosince 2009 v 19:52 Daily Lucy
Zdar ženy,
abych zase jednou přispěla nějakými fotkami do rubriky svých každodenních oblečků, přináším fotku outfitu, ve kterém jsem šla tento týden na Vánoční večírek s kamarády. Těsně před party ale nebyl nikdo, kdo by mě vyfotil, takže tyto fotky jsou pouze dnešní dodatečná rekonstrukce :) Vyšly dost šíleně (ne, otec opravdu fotit neumí :D), ale snad se bude obleček líbit.Můj outfit:
Klobouček: Dárek od Adrijky *huuugs*
Naušnice: Dárek od Nivelleen *huuugs*
Spodnička alias sukénka: Dárek od Taraen *huuugs*
Klíček na krku: Carmila
Sako: CéÁčko
Placky: Queershop
Vesta: Háem (?)

Lucyina jazykozpytná súťaž

16. prosince 2009 v 4:52 Postřehy z loli světa
Zdar ženy =)
Omlouvám se za svoji neaktivitu, ale jak jistě chápete, v tomto hysterickém období, které prý údajně má být časem klidu a míru (zažívá někdo momentálně klid a mír, btw? Jestli ano, napište mi , jak to děláte. Drogy? XD), máme všichni napilno.
Nemyslete si, že jsem zapomněla na svůj slib postnout sem fotky v kalhotách, ale bohužel můj otec mi sebral foťák, takže žádné příspěvky na LKD ode mě nečekejte, aspoň ne do té doby, než se mi foťák zas nevrátí.
ALE POZOR POZOR!
Připravila jsem pro vás super cool súťaž! Při vzpomínání na Vánoční sraz jsem si uvědomila, jak časté jsou na srazech, kam se sjedou lolitky z různých částí země, diskuze o lokálních výrazech a slovíčkách z nářečí. Osobně vždycky koukám jak spadlá z jahody, když slyším výrazy typu "naskevřít" (je to tak správně, Veni???) a ostatní zase nechápou, když na ně bafnu:
" Skamasi?" xD
Ženy, vždyť my si vlastně vůbec nerozumíme! xD Proto jsem vytvořila tuto soutěž, která je velmi prostá xD Napsala jsem vám sem pět moravismů, které používáme u nás (jižní Morava) a vaším úkolem je rozluštit, co znamenají.

TOŽ :
(to ještě nepřekládat, to je jen mimo soutěž, to je snad všem jasné xD)

1) žufánek
2) šporhelt
3) presúz
4)rožni
5) skama

Ten, kdo první napíše do komentů správný překlad všech pěti slov do spisovné češtiny, dostane nějaký super cool vymakaný dárek. Diplomek s Jungmannem, Dobrovským nebo Fanošem Mikuleckým..... =)
A negůglit, jasné? Kdo bude podvádět, dostane po čuni. (= po hubě xD)

BTW, sledujete, jak je můj blog velmi edukativní? Asi požádám o grant EU ja budu to prezentovat ako etnografický interaktivní projekt sbližování mládeže....=) Dalším krokem bude video show ve stylu Alles Gute v lolitě =)


Lucy hledá herečku

13. prosince 2009 v 0:13 Das bin ich
Trochu lolita OT, ale co, je to můj blog, že ano:)

Příští rok na jaře nebo v létě budu natáčet krátký film a hledám dvě šikovné herečky - holky kolem 13-14 let (anebo na ten věk vypadající), které mají chuť a čas si zahrát.
Předchozí zkušenosti s dramaťáky atd. nejsou nutné, ale vítané.

Podmínka: Slečna MUSÍ být z BRNA či z blízkého okolí. Nutné osobní seznámení se, zkoušky, kamerovky atd., což zabere čas a dojíždět z velké dálky by bylo pro mě i pro vás nevýhodné. Natáčení bude probíhat v Brně.

Pokud máte zájem, pište mi na mail lucy.nanette@seznam.cz a připojte svoji aktuální fotku a něco o sobě (věk, bydliště, herecké zkušenosti). Dotazy směřujte taktéž na můj mail anebo napište sem do komentů.

Díky a těším se, že se někdo ozve :)

PS: Samozřejmě ta slečna nemusí být lolita! Film nemá s lolitou nic společného, aby nedošlo k omylu :)

Kalhoty reloaded

11. prosince 2009 v 2:12 Mol šatní
Zdar ženy!
Koupila jsem si kalhoty.
Po dvou nebo třech letech, kdy jsem nosila výhradně sukně, jsem si koupila kalhoty.
Perex x x

Lolita sny

9. prosince 2009 v 15:49 Diskašn
Nazdar ženy,
sedím zrovna ve škole, takže nemám čas se nějak dlouze vypisovat, ale napadlo mě fajn téma, takže se o něj musím hnedle s vámi podělit...
Zajímalo by mě, jestli vám někdy leze lolita do snů? A pokud ano, jak často a jakým způsobem? Jsou to příjemné sny anebo noční můry?Zdají se vám sny o lolitě?
Zdálo se vám někdy třeba o nějakých šatech (dream dress, ha ha xD) ?
Anebo zdála se vám někdy nějaká loli noční můra?
Měly jste třeba neklidné spaní před prvním srazem?

A svěřím se vám i se svým loli sněním...
O lolitě se mi občas zdá, ale často si to vůbec nepamatuju, mám jen v hlavě matné útržky výjevů, o kterých vím, že jsem je neprožila, takže se mi musely zdát. Jednou se mi zdál krásný sen, že jsem v nějakém loli butiku a nakupuju, nakupuju, nakupuju a všichni se kolem mě točí, no hotová Julia Roberts v Pretty Woman :) Pak se mi jednou zdál jakýsi podivný sen, kdy jsem byla v loli ve škole, ale pak jsem nějak nechtěla, aby mě někdo viděl a schovávala jsem se, utíkala, no obrovský drama :) To je zvláštní, co naše podvědomí je schopno vygenerovat....=)

Lucy slaví narozeniny!

6. prosince 2009 v 15:15 Das bin ich
Ženy!

Až nyní se dostávám k tomu, abych sem napsala srdceryvné poděkování mým drahým brněnským lolitkám!


Narozeniny mám až za týden (12.12.), ale oslavu s přáteli (lolitkami i "mudly" ) jsem si naplánovala už na pátek 4.12 do svého oblíbeného baru. Party byla tématická a dresscode zněl black and white. A dodrželi to všichni, lolitky i mudlové (moji spolužáci dokonce přišli v černých parukách xD) a dokonce i obsluha :)
A byl to skutečně skvělý večer! Nejlepší brzdej party ever.
Dostala jsem -mimo spoustu dalších krásných dárečků - něco, co jsem si přála víc (a déle) než jakýkoli sebeúžasnější dream dress z drahého butiku. Teďka vám sem zkopíruju výňatek z mého LiveJournalu o mém "wishlistu," který jsem si dělala v září.

Harry Potter lolita outfit aka Luna Lovegood -style school uniform - awwww, my old plan, my dream! I am such a Harry Potter maniac, I would kill for a Loony Lovegood-ish accessories (radish earrings, Butterbeer necklace...) and a tie, vest and a sweater with a Hogwarts emblem + a black lolita skirt!! But HP related clothing is just so expensive. A tie with a Hogwarts emblem cost as much money as a Baby headbow... so I am on the fence now. I would like to have it so much but I do not wanna pay for those overpriced HP stuff x x


A včera se mi moje přání splnilo….
Když přišel čas gratulací, holky moje se seřadily a jedna po druhé mi předávaly dárečky.
A Lucy rozbalovala…a rozbalovala…A bylo vtipný, že jak jsem postupně dostávala jednotlivé součástky svého rozvíjejícího Harry Potter lolita outfitu, nic mi strašně dlouho nedocházelo. Rozbalila jsem maličký špičatý klobouček v modro-černé barvě….. černou sukni s knoflíkem
s emblémem Bradavic (!)…. Černou kravatu… A jako poslední mi Fayuška předala ooobrovský balík, který, když jsem rozbalila, tak to se mnou málem šlehlo, neboť jsem tam nalezla šedý propínací svetřík s emblémem Havraspáru a černé sako taktéž z nášivkou
havraspárské koleje. Okamžitě jsem začala jásat a hystericky poskakovat, všecky jsme se hugovaly, načež mi bylo znemožněno, abych rozbalila zbytek dárků a byla jsem vyhnána na záchod, abych se převlékla. Když jsem vylezla oblečená do své nové havraspárské uniformy, stály moje lolitky přede mnou v jednom chumlu, mířily na mě hůlkami a zpívaly Happy Birthday. Jak dozpívaly, předala JAm hůlku i mě =)) Abych konečně mohla začít čarovat !

Fotky z oslavy sem dám později, je jich spousta krásných od Taraen, ale holky chtějí udělat hromadný post na LKD, ergo sem je dám až poté, co se objeví chez Veni-chan.
A velkou radost mi udělaly i ostatní dárečky od mých milovaných lolitek. Třeba krásné bílé rukavičky s mašlí od Verunky, krásný černý klobouk se závojem od Adrijky anebo všecky vy úžasné cyber gay pride vychytávky od Nivelleen. Nikdy v životě jsem nedostala tolik nádherných a úžasných dárečků, na kterých je vidět, že mě holky dobře znají a chtějí mi udělat radost.

Děkuji všem, co jste přišly, co mi pomohly s organizací a výzdobou baru, děkuji vám, ženy (aj muži xD) za tak příjemný a zábavný večer. Velmi jsem si to užila, o čemž svědčí i to, že zdravé jádro šlo spát až ve čtvrt na osm ráno xD
Jsem moc ráda, že vás všecky mám, že jsme tak dobré kamarádky a i když nás pomlouvají, nám to může být naprosto u prdele!
S prominutím.

Btw...A naprosto mě odbouralo narozeninové přání od KK!
Kájo, ženo, děkuji za nejlepší přáníčko, které jsem kdy dostala!

Btw 2, rozbírání mojí ankety na blogu...

Lucy: Normálně, asi osm lidí na blogu kliklo, že su mrcha, co kazí lolitky a topí koťata!
Taraen: Jo, já sem to dala.
Fay: Jo, já jsem to taky klikla...
Lucy: ????

Tož ženy, su tady pro srandu králíkům ? :) Ankety jsou vážná věc!

Pohádka o brendvhource s dobrým koncem

3. prosince 2009 v 2:33 Mol šatní
Mám brand sukni. Svoji první printovou.
Swan Lake z Metamorphose.
MU HA HA!